• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kodeń
  • Sarnaki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Jasionka

(2)
  • Działka budowlana 6.8a - Jasionka

    Jasionka

    • 185 000 zł cena
    • 677 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 6.77a W JASIONCE POD BUDOWNICTWO, PEŁNE MEDIA.Do sprzedania działka budowlana 6.77a w miejscowości Jasionka, gmina Trzebownisko, pow. rzeszowski. Działka płaska o...

  • 1 / 4
    Działka Jasionka

    Jasionka

    • 180 000 zł cena
    • 678 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Jasionka w powiecie rzeszowskim. Grunt pod zabudowę jednorodzinną...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Piękny wygodny dom Parczew ul. Ogrodowa 250mkw

    Parczew

    • 690 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam do sprzedania rodzinny dom budowany na początku lat 90 tych. Umiejscowiony w niedalekiej odległości od centrum miasta Parczew. W pobliżu targowiska. Odnawiany kilka lat temu....

  • Działka Białka-Kolonia ul.

    Białka

    • 499 000 zł cena
    • 365 247 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż 36,5 ha terenów rolnych, w jednym kawałku, w miejscowości Białka- kolonia w gminie Milejów.W miejscowym planie zagospodarowania grunt stanowi łąki trwałe, pastwiska trw...

  • 1 / 2
    Na sprzedaż tania działka budowlana o pow. 550 m2

    Białka

    • 35 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy Państwu dwie działki znajdujące się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański). Działki sprzedawane są osobno ale można kupić je razem. Dz...

  • Działka budowlana

    Białka

    • 155 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki budowlane o łącznej pow. ok. 1050 m2.Działki te znajdują się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków P...

  • 1 / 2
    Działka Białka

    Białka

    • 75 000 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż posiadamy działkę usługową o pow. ok. 660 m2.Działka znajduje się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański). Działka nie posiada dostępu do dr...

  • Działka Białka

    Białka

    • 80 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. ok. 670 m2.Działka znajduje się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański) przy drodze krajowej nr 28....

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Jabłoń

    • 339 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Brzozowy Kąt

    • 299 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Tulniki 36 ar wydane warunki zabudowy
    1 / 10
    Tulniki 36 ar wydane warunki zabudowy

    Tulniki

    • 75 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działeczki 42/2; 42/4,są ładnie zlokalizowane w zakolu drogi. Miejsce samo w sobie jest ładne, pomimo braku widoku na wielkie stawy Siemień . Wydane warunki zabudowy na domek....

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wiski

    • 128 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Uhnin

    • 99 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jezioro

    • 250 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Działka Juliopol

    Juliopol

    • 179 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana-rolna w miejscowości Juliopol gm Młodzieszyn o pow. 4200 m2 o wymiarach 28m x 150m. Woda i prąd po drugiej stronie asfaltu. W planie zagospodarowania przestrzenne...

  • Nowoczesny Dom w Komarówce Podlaskiej – Gotowy do Zamieszkania!

    Komarówka Podlaska

    • 449 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 2 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Cena: 449 000 zł Lokalizacja: Komarówka Podlaska, powiat radzyński, woj. lubelskie Powierzchnia całkowita: 218 m² (140 m² użytkowej) Powierzchnia działki: 900 m² Rok bu...

  • nieruchomości
    nieruchomości

    Kopina

    • 25 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę rolno -budowlana w miejscowości Kopina gm.Cyców woj lubelskie

  • Siedlisko 10,2659 ha, Juliopol
    1 / 16
    Siedlisko 10,2659 ha, Juliopol

    Juliopol

    • 700 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Siedlisko położone w miejscowości Juliopol, gm. Siemień. Nieruchomość składa się z czterech działek o łącznej powierzchni 10,2659 ha z czego ponad 1 ha jest przeznaczo...

  • Działka siedliskowa 2665 m² w Wiskach
    Działka siedliskowa 2665 m² w Wiskach

    Wiski

    • 133 600 zł cena
    • 2 665 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa 2665 m² – Wiski gm. Tuczna Z możliwością powiększenia terenu o sąsiednią działkę z zabudowaniami. Na sprzedaż działka o powierzchni 2665 m², położona w miejsco...

  • Działka siedliskowa z zabudową 2194 m² w Wiskach
    Działka siedliskowa z zabudową 2194 m² w Wiskach

    Wiski

    • 76 950 zł cena
    • 2 194 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa z zabudowaniami 2194 m² – Wiski gm. Tuczna Z możliwością powiększenia terenu o sąsiednią działkę. Na sprzedaż działka o powierzchni 2194 m², zlokalizowana w mi...

  • Piękna działka rolno-budowlana, Żminne, Parczew.

    Żminne

    • 399 000 zł cena
    • 18 400 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cała działka o powierzchni ok. 1,84 haPowierzchnia budowlana 78 ar, powierzchnia rolna ok. 1,06 haPrąd, światłowód obok działki,Pierwsza linia zabudowyDziałka w części budowlanej...

  • Sprzedam wykończone mieszkanie

    Parczew

    • 349 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie 44 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą (nowe budownictwo) na ul. Włodawskiej. Układ: - salon z aneksem kuchennym - 2 oddzielne p...

  • Sprzedam Siedlisko
    Sprzedam Siedlisko

    Podedwórze

    • 135 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam Siedlisko Na sprzedaż zabudowana działka gruntu, położona we wsi Opole, gmina Podedwórze, powiat parczewski, woj. lubelskie. Powierzchnia: 3600m2 , kształt: prostokąt- rów...

  • Dom rekreacyjny Korona, gm. Dębowa Kłoda
    1 / 16
    Dom rekreacyjny Korona, gm. Dębowa Kłoda

    Korona

    • 399 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 2 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ! Obniżona cena sprzedaży - 399 tys. złotych ! Na sprzedaż dom jednorodzinny / rekreacyjny / letniskowy położny pośrodku wsi Korono, w gminie Dębowa Kłoda, województwo lubelskie....

  • Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda
    1 / 11
    Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda

    Dębowa Kłoda

    • 75 000 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Dębowa Kłoda, gmina Dębowa Kłoda. Powierzchnia działki wynosi 0,1076 ha. Kształt działki prostokątny. Działka od strony połud...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ
    1 / 3
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ

    Brzeziny

    • 1 010 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną o pow.0,80ha w miejscowości Brzeziny gmina Lubartów nr.działki 983.Działka budowlana o powierzchni 0,36ha natomiast pozostała część czyli 0,44ha r...

  • Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda
    1 / 11
    Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda

    Dębowa Kłoda

    • 55 000 zł cena
    • 1 275 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Żminne!!! Atrakcyjna działka w pięknym otoczeniu.

    Żminne

    • 99 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni ok. 26 arów.Działka o oznaczeniu MR, zabudowa zagrodowaPrąd, światłowód obok działki,Pierwsza linia zabudowyDziałka czysta i płaskaNA DZIAŁCE MOŻE BUDOWAĆ SIE...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ

    Brzeziny

    • 1 010 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną o numerze 983 i powierzchni 0,80ha w miejscowości Brzeziny gmina Lubartów. Działka budowlana o powierzchni 0,36ha natomiast pozostałe 0,44ha rolna...

  • Dwie działki budowlane 18 arów - Stara Jedlanka, gm. Uścimów
    1 / 16
    Dwie działki budowlane 18 arów - Stara Jedlanka, gm. Uścimów

    Stara Jedlanka

    • 115 000 zł cena
    • 1 808 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane na sprzedaż w miejscowości Stara Jedlanka, gmina Uścimów, powiat lubartowski. Możliwość zakupu razem lub osobno. Działka A Powierzchnia: 18 arów (180...

  • 1 / 4
    Obiekt Rudno, ul. Przemysłowa

    Rudno » ul. Przemysłowa

    • 49 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 804 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 30 ust. 2 pkt. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2025 r. poz. 1153) w związku z art. 37 ust. 1 i art. 38...

  • Białka - budynek do wykończenia, działka usługowa

    Białka

    • 898 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 1 782 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Białka k/ Makowa PodhalańskiegoATRAKCYJNA CENA!Prezentujemy Państwu znajdujący się w Białce ( powiat suski, gmina Maków Podhalański ) budynek mieszkalno - usługowy o trzech kondyg...