• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Łomnica

(2)
  • Dom Łomnica ul.

    Łomnica

    • 595 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m², położony na działce 970 m², na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim.To doskona...

  • Dom Łomnica ul.

    Łomnica

    • 595 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m², położony na działce 970 m², na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim.Nieruchomo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę

    Grabniak

    • 105 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną położoną blisko plaży 200m nad jeziorem Grabniak. Pieszo 30 sekund. Możliwość postawienia domku letniskowego, altanki ogrodowej,budynku gospodarczego,...

  • 1 / 4
    Kolonia Garbatówka, działka rolna, 3,18 ha!!

    Garbatówka

    • 75 000 zł cena
    • 31 800 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Urokliwa działka rolna na terenie Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego - jedyne 75 tys.zł !!!Działka:- 3,18 ha- kształt nieregularny (trapez)- dojazd utwardzoną drogą gruntową - druga...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grabniak

    • 499 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 4 578 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Dom letniskowy, Zagłębocze, Lejno, Zamłyniec

    Lejno

    • 499 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom letniskowy, Zagłębocze, Lejno, ZamłyniecBudynek:- wybudowany w 2005 roku- murowany- na parterze salon 46m2, kuchnia, i 3 pokoje po 12m2- na pierwszym piętrze 2 oddzielne pokoje...

  • Dom z marzeń!!!
    1 / 10
    Dom z marzeń!!!

    Urszulin

    • 788 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzy Ci się cisza, spokój i czyste powietrze? Poleski Park Narodowy, liczne jeziora i wiele innych niespodzianek turystycznych czeka na Ciebie wraz z domem położonym w powiecie wł...

  • Działka budowlana Lipniak gm. Konopnica
    1 / 5
    Działka budowlana Lipniak gm. Konopnica

    Lipniak

    • 515 000 zł cena
    • 1 034 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1034 m (złożona z dwóch przylegających do siebie działek), sprzedawana wraz z udziałami w drodze.Nieruchomość zlokalizowana jest w spok...

  • Działka
    Działka

    Grabniak

    • 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke o powierzchni 11 arów z warunkami zabudowy jednorodzinnej ogrodzona, prąd dociągnięty, woda w pasie drogowym,

  • Sprzedam działki
    1 / 2
    Sprzedam działki

    Urszulin

    • 190 000 zł cena
    • 1 086 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są dwie działki pierwsza działka o powierzchni 1086 m2 numer działki 327/10 i druga działka o powierzchni 1144 m2 numer działki 328/1 położona w miejscowości...

  • Działka rekreacyjna Michałów gm. Urszulin, Michałów
    1 / 2
    Działka rekreacyjna Michałów gm. Urszulin, Michałów

    Michałów

    • 76 000 zł cena
    • 1 112 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka pod z warunkami zabudowy, powierzchnia 1112 m2 , Michałów , gm. Urszulin Bez prowizji Oferta na wyłączność. Działka numer 412/5 o pow. 1112 m2, położona w jest w...

  • Działka z domem przy jeziorze Piaseczno
    1 / 14
    Działka z domem przy jeziorze Piaseczno

    Kaniwola

    • 349 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Opis Na sprzedaż działka z domem o łącznej powierzchni ponad 300 m2 zlokalizowana w miejscowości Rozpłucie II koło Piaseczna w gminie Ludwin na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim w p...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Lejno

    • 790 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka blisko jeziora Zagłębocze miejscowość Lejno nr.110/1-cena 150 zł za metr kwadratowy. Na sprzedaż atrakcyjna działka z zagospodarowaniem przestrzennym z planem na 4 domki....

  • Działka rekreacyjna Sumin gm. Urszulin, Sumin, Grabniak, Urszulin
    Działka rekreacyjna Sumin gm. Urszulin, Sumin, Grabniak, Urszulin

    Sumin

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferta sprzedaży działki rekreacyjnej w własną linią brzegową o pow. 1500 m2 (15 ar) nad jeziorem Sumin gm. Urszulin. Lokalizacja: Sumin gm. Urszulin Powierzchnia: 1500 m² (15...

  • Działka budowlana Nowy Orzechów gm. Sosnowica,
    Działka budowlana Nowy Orzechów gm. Sosnowica,

    Nowy Orzechów

    • 72 000 zł cena
    • 827 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 627/119 o pow. ok. 827m2 w miejscowości Nowy Orzechów w gm. Sosnowica,  powiat parczewsk...

  • Domek letni na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim.

    Nowy Orzechów

    • 299 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ** Kupujący NIE PŁACI prowizji !!! **** Piękna okolica, raj dla wędkarzy i grzybiarzy **Oferta tylko w biurze KNC CITY Lublin ul. Krótka 4.NOWY ORZECHÓW gm. Sosnowica - polecam do...