• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łukta
  • Tajęcina
  • Nowina
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ostrowem Lubelskim

(84)
  • Kaznów.Siedlisko 62a. Okolice Lubartowa i Ostrowa.
    1 / 7

    Nowe

    Kaznów.Siedlisko 62a. Okolice Lubartowa i Ostrowa.

    Kaznów

    • 269 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 3 281 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko (dom drewniany 82 m2 plus murowany garaż i murowana stodoła ) na działce o pow. 0,62 ha (6200 m2) w cichej i spokojnej miejscowości Kaznów gm. Ostrów Lubelski pow. lubart...

  • Białka - budynek do wykończenia, działka usługowa

    Białka

    • 898 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 1 782 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Białka k/ Makowa PodhalańskiegoATRAKCYJNA CENA!Prezentujemy Państwu znajdujący się w Białce ( powiat suski, gmina Maków Podhalański ) budynek mieszkalno - usługowy o trzech kondyg...

  • Sklep+budynek na działaln. gospodarczą, Brzostówka
    1 / 13
    Sklep+budynek na działaln. gospodarczą, Brzostówka

    Brzostówka

    • 275 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 965 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 2 budynki z przeznaczeniem na działalność gospodarczą, z działką 54 ary, położone w miejscowości Brzostówka, gm. Serniki. Budynek nr 1. o powierzchni całkowitej 140m2...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubartów

    • 434 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Przetarg - obręb Dratów

    Dratów

    • 148 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    O G Ł O S Z E N I E ‘Wójt Gminy Ludwin ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Ludwin, oznaczonych w ewidencji gruntów i budynkó...

  • Dom bliźniak najlepsza lokalizacja Lubartów 114 m2

    Lubartów

    • 550 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 4 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWO WYBUDOWANY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ- LUBARTÓWWSZYSTKIE MEDIA DOPROWADZONE DO BUDYBKU GAZ, KANALIZACJA, PRĄD, WODA, ŚWIATŁOWÓDNAJLEPSZE OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH MOŻLI...

  • Domek letni na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim.

    Nowy Orzechów

    • 299 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ** Kupujący NIE PŁACI prowizji !!! **** Piękna okolica, raj dla wędkarzy i grzybiarzy **Oferta tylko w biurze KNC CITY Lublin ul. Krótka 4.NOWY ORZECHÓW gm. Sosnowica - polecam do...

  • Działka budowlana Nowy Orzechów gm. Sosnowica,
    Działka budowlana Nowy Orzechów gm. Sosnowica,

    Nowy Orzechów

    • 72 000 zł cena
    • 827 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 627/119 o pow. ok. 827m2 w miejscowości Nowy Orzechów w gm. Sosnowica,  powiat parczewsk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana 36a Jawidz 20km od Lublina
    1 / 10
    Działka budowlana 36a Jawidz 20km od Lublina

    Jawidz

    • 320 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 36a wymiar 240x15m (24RM teren zabudowy zagrodowej). Na działce jest woda, szafka z prądem, ale brak licznika. Jest ogrodzona siatką, do wymiany przednie ogrodzen...

  • Dwie działki budowlane 18 arów - Stara Jedlanka, gm. Uścimów
    1 / 16
    Dwie działki budowlane 18 arów - Stara Jedlanka, gm. Uścimów

    Stara Jedlanka

    • 115 000 zł cena
    • 1 808 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane na sprzedaż w miejscowości Stara Jedlanka, gmina Uścimów, powiat lubartowski. Możliwość zakupu razem lub osobno. Działka A Powierzchnia: 18 arów (180...

  • Dom Pałecznica gm. Niedźwiada,
    Dom Pałecznica gm. Niedźwiada,

    Pałecznica

    • 1 999 999 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 13 794 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115,57 m² w Pałecznicy 5 km od Lubartowa, 30km od Lublina. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy. Dom wybudowany w 2020 roku...

  • Nowoczesny dom - Ludwin Kolonia
    1 / 16
    Nowoczesny dom - Ludwin Kolonia

    Ludwin

    • 1 250 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego z 2020 roku, położonego w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Jest to parterowy dom wolnostojąc...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Wandzin

    Wandzin

    • 83 070 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o przetargu: Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Lublinie ul. Diamentowa 15, 20-471 Lublin OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZ...

  • Dom Łomnica ul.

    Łomnica

    • 595 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m², położony na działce 970 m², na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim.To doskona...

  • Żminne!!! Atrakcyjna działka w pięknym otoczeniu.

    Żminne

    • 99 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni ok. 26 arów.Działka o oznaczeniu MR, zabudowa zagrodowaPrąd, światłowód obok działki,Pierwsza linia zabudowyDziałka czysta i płaskaNA DZIAŁCE MOŻE BUDOWAĆ SIE...

  • Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda
    1 / 11
    Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda

    Dębowa Kłoda

    • 55 000 zł cena
    • 1 275 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Dębowa Kłoda, gmina Dębowa Kłoda. Powierzchnia działki wynosi 0,1076 ha. Kształt działki prostokątny. Działka od strony połud...

  • Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda
    1 / 11
    Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda

    Dębowa Kłoda

    • 75 000 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka z domem przy jeziorze Piaseczno
    1 / 14
    Działka z domem przy jeziorze Piaseczno

    Kaniwola

    • 349 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Opis Na sprzedaż działka z domem o łącznej powierzchni ponad 300 m2 zlokalizowana w miejscowości Rozpłucie II koło Piaseczna w gminie Ludwin na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim w p...

  • Dom Zezulin Niższy gm. Ludwin
    1 / 11
    Dom Zezulin Niższy gm. Ludwin

    Zezulin Niższy

    • 580 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl z urokiem natury? Ta oferta przedstawia funkcjonalną przestrzeń dla osób ceniących ciszę, spokój oraz możliwość przystosowania wnętrza...

  • Dom 246m2 -Cena do negocjacji!- Zezulin gm. Ludwin
    1 / 12
    Dom 246m2 -Cena do negocjacji!- Zezulin gm. Ludwin

    Zezulin Pierwszy

    • 580 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący