• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wólka Radzymińska
  • Ostrów Lubelski +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ostrowem Lubelskim

(84)
  • 72,2 m² | 3 niezależne pokoje |Lubartów, ul. 1 Maja

    Lubartów

    • 590 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie – 72,2 m² | Lubartów, ul. 1 Maja Cena: 590 000 zł – możliwość negocjacji Na sprzedaż wyjątkowe, komforto...

  • Budynek handlowo- usługowy, Lubartów, centrum
    1 / 11
    Budynek handlowo- usługowy, Lubartów, centrum

    Lubartów

    • 2 199 000 zł cena
    • 466 m2 powierzchnia
    • 4 719 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy usytuowany na działce o powierzchni 387 m2, położony przy ulicy Lubelskiej 26. Jest to obiekt parterowy, częściowo podpiwniczony z poddaszem...

  • Sprzedam wykończone mieszkanie

    Parczew

    • 349 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie 44 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą (nowe budownictwo) na ul. Włodawskiej. Układ: - salon z aneksem kuchennym - 2 oddzielne p...

  • Przestronny dom 161 m2,  spokojna okolica
    1 / 16
    Przestronny dom 161 m2, spokojna okolica

    Lubartów

    • 850 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 4 451 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz solidnego domu w spokojnej okolicy, gdzie wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu spaceru? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytko...

  • Lokal użytkowy Lubartów,
    1 / 2
    Lokal użytkowy Lubartów,

    Lubartów

    • 8 997 000 zł cena
    • 5 544 m2 powierzchnia
    • 1 623 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek produkcyjno- magazynowy w Lubartowie NA SPRZEDAŻ. Teren został ogrodzony i utwardzony. Hale i magazyny z zapleczem biurowym, sanitarnym, szatniami został wybudowany w lata...

  • Mieszkanie do sprzedania w Lubartowie
    Mieszkanie do sprzedania w Lubartowie

    Lubartów

    • 600 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie do sprzedania w Lubartowie w bloku na parterze 55m, 2pok+kuchnia+ogród(90m)+piwnica .Wysoki standard wykończenia ,ogrzewanie gazowe.Rok budowy 2019.Cena 600 tys do negoc...

  • Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów
    1 / 16
    Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów

    Lisów

    • 375 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów w stanie surowym otwartym Bezpośredni dostęp do wszystkich mediów GAZ, KANALIZACJA, PRĄD I WODA na działce Projekt indywidualny do wg...

  • Działka Tarło Kolonia budowlana nr 480 52 ar wydane wz
    Działka Tarło Kolonia budowlana nr 480 52 ar wydane wz

    Tarło

    • 55 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tarło Kolonia nr 480; 52 ar 10 km od Lubartowa i trasy S19 Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową działkę idealnie nadającą się na weekendowe wypady i dłuższe pobyty. Dział...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Zespół budynków produkcyjno-magazynowych, 5544m2,

    Lubartów

    • 8 997 000 zł cena
    • 5 544 m2 powierzchnia
    • 1 623 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zespół budynków produkcyjno-magazynowych, 1,5 haBudynki:1. Biurowo-produkcyjno-magazynowy - 4641,95 m- instalacjeElektryczna – własne trafo 1000kVAWodociągowa – z przyłączeniem do...

  • Zespół budynków produkcyjno-magazynowych, 5544m2,

    Lubartów

    • 8 997 000 zł cena
    • 5 544 m2 powierzchnia
    • 1 623 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Tarło Kolonia nr 525 1,09ha Działka budowlana wydane W-Z
    1 / 3
    Tarło Kolonia nr 525 1,09ha Działka budowlana wydane W-Z

    Tarło

    • 101 000 zł cena
    • 10 090 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z wydanymi Warunkami Zabudowy 1,09 ha na działce linia średniego napięcia idealna na częściowe zagospodarowanie pod fotowoltaikę Podpisana umowa na podłączenie prądu...

  • Piękna działka rolno-budowlana, Żminne, Parczew.

    Żminne

    • 399 000 zł cena
    • 18 400 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cała działka o powierzchni ok. 1,84 haPowierzchnia budowlana 78 ar, powierzchnia rolna ok. 1,06 haPrąd, światłowód obok działki,Pierwsza linia zabudowyDziałka w części budowlanej...

  • Lokal mieszkalny, Rynek I, centrum Lubartowa
    1 / 16
    Lokal mieszkalny, Rynek I, centrum Lubartowa

    Lubartów

    • 450 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż udziały w kamienicy ze wskazaniem na lokal mieszkalny o powierzchni 68,57 m2 położony na I piętrze. Mieszkanie jednopoziomowe, środkowe + piwnica + wspólny strych. We...

  • Działka budowlana ok. 13 ar os. Królów Lubartów

    Lubartów

    • 215 000 zł cena
    • 1 278 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana około 13 arów w pobliżu osiedla Królów , LubartówWszystkie media w drodze PRĄD, WODA, GAZ, KANALIZACJA, ŚWIATŁOWÓD Zabudowa JEDNORODZINNA I WIELORODZINNA Możliw...

  • Działka rekreacyjna Piaseczno gm. Ludwin, Piaseczno
    1 / 7
    Działka rekreacyjna Piaseczno gm. Ludwin, Piaseczno

    Piaseczno

    • 150 000 zł cena
    • 628 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna nad jeziorem Piaseczno, 628 m2 Działka rekreacyjna, ogrodzona, wymiary ok. 21 x 33 m Działka zagospodarowana, z przyczepą mieszkalną typu holenderskiego...

  • Działka rekreacyjna Piaseczno gm. Ludwin, Piaseczno
    1 / 7
    Działka rekreacyjna Piaseczno gm. Ludwin, Piaseczno

    Piaseczno

    • 150 000 zł cena
    • 658 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna nad jeziorem Piaseczno, 658 m2 Działka rekreacyjna, ogrodzona, wymiary ok 20 x 34 m. Działka zagospodarowana, z postawioną przyczepą mieszkalną typu hole...

  • Dom Łomnica ul.

    Łomnica

    • 595 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m², położony na działce 970 m², na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim.Nieruchomo...

  • Siedlisko 10,2659 ha, Juliopol
    1 / 16
    Siedlisko 10,2659 ha, Juliopol

    Juliopol

    • 700 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Siedlisko położone w miejscowości Juliopol, gm. Siemień. Nieruchomość składa się z czterech działek o łącznej powierzchni 10,2659 ha z czego ponad 1 ha jest przeznaczo...

  • Działka budowlana blisko zalewu w Pałecznicy
    1 / 16
    Działka budowlana blisko zalewu w Pałecznicy

    Pałecznica

    • 145 000 zł cena
    • 2 255 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni około 2100 m2 położona w Pałecznicy, gm. Niedźwiada. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem MR- tereny...

  • Dratów Kolonia - działka rolno-budowlana, woj. lubelskie
    1 / 11
    Dratów Kolonia - działka rolno-budowlana, woj. lubelskie

    Dratów

    • 180 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 11 000 m2 zlokalizowaną na pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim w miejscowości Dratów Kolonia w gminie Ludwin. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Prze...