• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ostrowem Lubelskim

(84)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubartów

    • 400 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubartów

    • 650 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka Białka

    Białka

    • 75 000 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż posiadamy działkę usługową o pow. ok. 660 m2.Działka znajduje się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański). Działka nie posiada dostępu do dr...

  • Działka Białka

    Białka

    • 80 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. ok. 670 m2.Działka znajduje się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański) przy drodze krajowej nr 28....

  • Działka budowlana

    Białka

    • 155 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki budowlane o łącznej pow. ok. 1050 m2.Działki te znajdują się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków P...

  • Budynek mieszkalno-usługowy, Lubartów,

    Lubartów » ul. Listopada

    • 1 150 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 4 694 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalno-usługowy, Lubartów,Budynek:- 245 metrów powierzchni- segment skrajny- rok budowy 2005 - wykończony, zamieszkały - wykonany z betonu komórkowego- ocieplenie styro...

  • 1 / 4
    Ludwin - duża działka usługowa 75a

    Ludwin

    • 240 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ludwin - ładna i ustawna działka o powierzchni 75 arów z przeznaczeniem zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak i przemysłowym. Blisko zarówno Łęcznej, Bogdanki, Lublina jak i Pojez...

  • Piękna, ustawna działka blisko jeziora - Dratów

    Dratów

    • 150 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działa blisko jeziora Dratów - 20ar pod zabudowę jednorodzinną lub siedliskowąDziałka budowlana w spokojnej lokalizacji blisko jeziora Dratów - zaledwie 100 m od brzegu w linii pro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Na Waryńskiego w atrakcyjnej cenie!!!

    Lubartów

    • 199 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 2 427 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal Użytkowy w samym sercu Lubartowa.Na sprzedaż lokal do wykorzystania jako użytkowy, handlowy, magazynowy lub do innych celów związanych z działalnością. Łączna powierzchnia za...

  • 1 / 2
    Na sprzedaż tania działka budowlana o pow. 550 m2

    Białka

    • 35 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy Państwu dwie działki znajdujące się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański). Działki sprzedawane są osobno ale można kupić je razem. Dz...

  • Wynajmę lub oddam w dzierżawę plac działkę

    Szczekarków

    • 1 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • handlowo usługowa

    Wynajmę lub oddam w dzierżawę na kilka lat utwardzony plac. Plac idealnie nadaje się do prowadzenia działalności typu komis samochodowy,skład opału czy też inną firme. Posesja ogro...

  • Dom Stary Radzic ul.

    Stary Radzic

    • 649 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom parterowy wolnostojący z 2020 roku wraz z dużą działką 5,25hA, znajdujące się na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim w bardzo cichej okolicy.Odległość do Lubl...

  • Działka Białka-Kolonia ul.

    Białka

    • 499 000 zł cena
    • 365 247 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż 36,5 ha terenów rolnych, w jednym kawałku, w miejscowości Białka- kolonia w gminie Milejów.W miejscowym planie zagospodarowania grunt stanowi łąki trwałe, pastwiska trw...

  • Działka Lubartów ul.

    Lubartów

    • 179 000 zł cena
    • 878 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Lubartowie o powierzchni około 878m2 blisko DK19.Działka narożna w kształcie kwadratu..Dojazd drogą asfaltową.Do działki są doprowadzone w...

  • Lokal Lubartów ul.

    Lubartów

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż stale funkcjonujący lokal gastronomiczny położony w ścisłym centrum Lubartowa.Na przeciw lokalu Rynek, z mnóstwem sklepów i barów, co zapewnia duży ruch ludzi...

  • Dom Leszkowice ul.

    Leszkowice

    • 275 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczej i bardzo cichej okolicy nad samym Wieprzem, na działce o powierzchnie 13,36 a. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Leszkow...

  • Dom Lubartów ul. Wierzbowa

    Lubartów » ul. Wierzbowa

    • 850 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z 2010 roku, w malowniczej i bardzo cichej okolicy Lubartowa.Odległość do Lubartowa - 1km; do Lublina - 27kmCzas dojazdu do Lubartowa to parę...

  • Mieszkanie Lubartów ul. Romana Jeziora

    Lubartów » ul. Romana

    • 325 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie usytuowane w bliźniaku, 2-rodzinnym, w bardzo spokojnej cichej okolicy, na osiedlu domów jednorodzinnych.Dom wybudowany na początku lat 80-ch.W skł...

  • Piękny wygodny dom Parczew ul. Ogrodowa 250mkw

    Parczew

    • 690 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam do sprzedania rodzinny dom budowany na początku lat 90 tych. Umiejscowiony w niedalekiej odległości od centrum miasta Parczew. W pobliżu targowiska. Odnawiany kilka lat temu....

  • Duże mieszkanie 65m 3pok. Lubartów ul. Popiełuszki

    Lubartów » ul. Popiełuszki

    • 630 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 65 m2 W LUBARTOWIE NA UL. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI MEDIA Z SIECI MIEJSKIEJ ( OGRZEWANIE, WODA )MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z ODDZIELNĄ DUŻA KUCHNIĄDO LOKALU PRZYNALEZNA PIWNIC...