• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ostrowem Lubelskim

(84)
  • Szczekarków, działka budowlana, blisko Lubartowa
    1 / 13
    Szczekarków, działka budowlana, blisko Lubartowa

    Szczekarków

    • 699 000 zł cena
    • 5 005 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    a sprzedaż działka położona blisko Lubartowa, w miejscowości Szczekarków. Działka o powierzchni 5005 m2, w kształcie trójkąta. Według MPZP częściowo oznaczona jest symbolem MN -...

  • Działka budowlana, Tarło Kolonia
    1 / 9
    Działka budowlana, Tarło Kolonia

    Tarło

    • 89 000 zł cena
    • 1 833 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana oraz rolna, położone w miejscowości Tarło Kolonia, gm. Niedźwiada Działka o powierzchni 1833m2, szerokość około 36m, długość około 51m. Według MPZP...

  • 1 / 2
    Działki budowlane przy drodze gminnej

    Rozkopaczew

    • 80 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane, 600m od centrum miejscowości.

  • Działka budowlana 6.8a - Jasionka

    Jasionka

    • 185 000 zł cena
    • 677 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 6.77a W JASIONCE POD BUDOWNICTWO, PEŁNE MEDIA.Do sprzedania działka budowlana 6.77a w miejscowości Jasionka, gmina Trzebownisko, pow. rzeszowski. Działka płaska o...

  • Dom Lubartów
    1 / 8
    Dom Lubartów

    Lubartów

    • 15 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    W Lubartowie dostępna jest na wynajem z możliwością odkupu wyjątkowa nieruchomość - dworek z historią, zlokalizowany przy ul. Lubelskiej. Jest to willa miejska z okresu międzywojen...

  • Działka rekreacyjna Uciekajka gm. Ludwin
    1 / 6
    Działka rekreacyjna Uciekajka gm. Ludwin

    Uciekajka

    • 65 000 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Zakup działki letniskowej w Uciekajce, zaledwie 4 km od jeziora Piaseczno, to doskonała inwestycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca do wypoczynku i obcowania z naturą. Oto...

  • Dom letniskowy, Zagłębocze, Lejno, Zamłyniec

    Lejno

    • 499 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom letniskowy, Zagłębocze, Lejno, ZamłyniecBudynek:- wybudowany w 2005 roku- murowany- na parterze salon 46m2, kuchnia, i 3 pokoje po 12m2- na pierwszym piętrze 2 oddzielne pokoje...

  • 1 / 4
    Działka Jasionka

    Jasionka

    • 180 000 zł cena
    • 678 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Jasionka w powiecie rzeszowskim. Grunt pod zabudowę jednorodzinną...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Juliopol

    Juliopol

    • 179 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana-rolna w miejscowości Juliopol gm Młodzieszyn o pow. 4200 m2 o wymiarach 28m x 150m. Woda i prąd po drugiej stronie asfaltu. W planie zagospodarowania przestrzenne...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Uhnin

    • 99 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Pakiet: dom, kilka działek - jedna cena
    1 / 16
    Pakiet: dom, kilka działek - jedna cena

    Zawieprzyce

    • 360 000 zł cena
    • 5 437 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zagospodarowana działka budowlana, z domem letniskowym ok. 24 m kw.,w malowniczym otoczeniu lasów na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim oraz dwie oddzielne działki łąka i las, każda z...

  • Działka 1.77 ha w Brzeźnicy Leśnej pow. Lubartów.

    Brzeźnica Leśna

    • 85 000 zł cena
    • 17 698 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej (według MPZP)o pow. 1,77 ha (17698 m2) przy drodze asfaltowej w m. Brzeźnica Leśna gm. Niedźwiada pow. lubartowski woj. lubelskie 40 min...

  • 1 / 3
    Działka budowlana Lubartów os. Królów Polski

    Lubartów

    • 325 000 zł cena
    • 796 m2 powierzchnia
    • 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na nowo powstającym osiedlu Królów Polski w Lubartowie (boczna Zygmunta I Starego). Działka o powierzchni 7.96 a 20m x 44.5m Obok działka o powierzchni 8.77a...

  • Przytulne na pierwszym piętrze
    1 / 8
    Przytulne na pierwszym piętrze

    Lubartów

    • 330 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Dom murowany
    1 / 8
    Dom murowany

    Baranówka

    • 259 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 2 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Dom murowany na wsi
    1 / 12
    Dom murowany na wsi

    Ostrówek

    • 335 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Leszkowice

    • 399 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Nowy Uścimów

    • 383 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 788 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Tulniki 36 ar wydane warunki zabudowy
    1 / 10
    Tulniki 36 ar wydane warunki zabudowy

    Tulniki

    • 75 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działeczki 42/2; 42/4,są ładnie zlokalizowane w zakolu drogi. Miejsce samo w sobie jest ładne, pomimo braku widoku na wielkie stawy Siemień . Wydane warunki zabudowy na domek....

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Lubartów

    • 559 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości