• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Działka 1363 m2 Latowicz
    1 / 5
    Działka 1363 m2 Latowicz

    Latowicz

    • 110 000 zł cena
    • 1 363 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Latowicz powiat miński. Powierzchnia: 1363 m2 Cena: 110 000 zł Działka znajduje się przy drodze DW802 zapewniając idealny dojazd w kierunku Miń...

  • Działka budowlana Warzyce gm. Jasło,
    1 / 7
    Działka budowlana Warzyce gm. Jasło,

    Warzyce

    • 70 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 18 ar, położoną w miejscowości Warzyce (gmina Jasło), bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Numer...

  • Działka rolno-budowlana Draganowa gm. Chorkówka
    1 / 8
    Działka rolno-budowlana Draganowa gm. Chorkówka

    Draganowa

    • 229 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż rozległy teren o łącznej powierzchni 2,55 ha, zlokalizowany w miejscowości Draganowa, gmina Chorkówka, powiat krośnieński. Nieruchomość stanowi kompleks działek o numer...

  • Działka Wąwelnica gm. Dobra (Szczecińska)
    Działka Wąwelnica gm. Dobra (Szczecińska)

    Wąwelnica

    • 199 000 zł cena
    • 1 102 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ - WĄWELNICA ???? ???? Cena: 219 500 zł za działkę Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wąwelnica , w spokojnej i rozwijając...

  • Trzy działki budowlane  – ul. Ogrodowa, Wiśniew
    1 / 5
    Trzy działki budowlane – ul. Ogrodowa, Wiśniew

    Wiśniew

    • 156 360 zł cena
    • 1 303 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzy działki budowlane z warunkami zabudowy – ul. Ogrodowa, Wiśniew, szybki dojazd do Siedlec Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach: działka nr 358/7 – 1303 m²...

  • Działka przemysłowa Gorzyce
    1 / 8
    Działka przemysłowa Gorzyce

    Gorzyce

    • 734 000 zł cena
    • 4 593 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa zlokalizowana w Gorzycach przy ul. Bogumińskiej - w sasiedztwie Nautica, Biedronki oraz pobliskiej myjni samochodowej. - powierzchnia cał...

  • Sprzedam działkę w Parku Krajobrazowym
    1 / 10
    Sprzedam działkę w Parku Krajobrazowym

    Bocheniec

    • 42 000 zł cena
    • 2 455 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną, porośniętą drzewami (sosna, brzoza), o powierzchni 2455 m2 i wymiarach ok. 30 m szerokości i ok. 82 m długości, położoną w miejscowości Bocheniec-Nowa Wieś....

  • Działka na sprzedaż w Kopaline gm.Choczewo
    Działka na sprzedaż w Kopaline gm.Choczewo

    Kopalino

    • 390 zł cena
    • 3 871 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną, budowlaną w Kopalinie gm.Choczewo. Działka o powierzchni 3871metrów kwadratowych, media przy działce . Działka położona przy skrzyżowaniu dwóch ulic...

  • Działka na sprzedaż w pięknej okolicy
    1 / 4
    Działka na sprzedaż w pięknej okolicy

    Rurzyca

    • 110 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1001 mkw. Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Otoczona zielenią i spokojem, jest idealnym miejscem dla osób posz...

  • Sprzedam działkę rolną w sąsiedztwie lasów
    1 / 7
    Sprzedam działkę rolną w sąsiedztwie lasów

    Bocheniec

    • 84 000 zł cena
    • 4 871 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną, porośniętą drzewami (sosna, brzoza), o powierzchni 4778 m2 i wymiarach ok. 20-27m szerokości i ok. 215 m długości, położoną w miejscowości Bocheniec-Nowa Wi...

  • Sprzedam działkę nad rzeką
    1 / 9
    Sprzedam działkę nad rzeką

    Bocheniec

    • 28 000 zł cena
    • 705 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną, z dostępem do rzeki Wiernej, o powierzchni 705 m2 i wymiarach ok. 8-10 m szerokości i ok. 75 m długości, położoną w miejscowości Bocheniec-Nowa Wieś. Działk...

  • Sprzedam 2 działki w lesie
    1 / 13
    Sprzedam 2 działki w lesie

    Bocheniec

    • 42 000 zł cena
    • 7 687 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 2 działki: leśną o powierzchni 5964 m2 (o wymiarach ok. 26 m x 212-225 m, częściowo porośniętą sosnami a częściowo lasem liściastym, niektóre drzewa przewrócone), oraz rol...

  • Sprzedam działkę
    1 / 8
    Sprzedam działkę

    Rzeszów

    • 699 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Rzeszowie w dzielnicy Matysówka o powierzchni 48 ara. Media na działce. Działka położona bezpośrednio przy głównej asfaltowej drodze. Na działce dom w stan...

  • Działka Budowlana Tryszczyn
    1 / 5
    Działka Budowlana Tryszczyn

    Tryszczyn

    • 279 400 zł cena
    • 1 558 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1554 m² – Tryszczyn, nr działki 215/2 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1554 m², na końcu ulicy – cisza, spokój i prywatność. Teren objęty MPZP – zabu...

  • Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec
    1 / 4
    Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec

    Świniarsko

    • 192 000 zł cena
    • 768 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 7,68ar położona w Świniarsku (gm. Chełmiec)- zlokalizowana ok. 700m od kościoła w Świniarsku. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania g...

  • Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec
    1 / 5
    Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec

    Świniarsko

    • 188 500 zł cena
    • 754 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 7,54ar położona w Świniarsku (gm. Chełmiec)- zlokalizowana ok. 700m od kościoła w Świniarsku. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania g...

  • Działka budowlana 3 194 m2 Zakościele nad Pilicą
    1 / 11
    Działka budowlana 3 194 m2 Zakościele nad Pilicą

    Zakościele

    • 255 520 zł cena
    • 3 194 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 194 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Działka w kształcie prostokąta (od frontu 117 m, głębokość 24 m). Znajduje się na terenie...

  • Działka budowlana 3 077 m2 Zakościele nad Pilicą
    1 / 11
    Działka budowlana 3 077 m2 Zakościele nad Pilicą

    Zakościele

    • 246 160 zł cena
    • 3 077 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 077 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Kształt działki nieregularny (od frontu 115 m, głębokość 24 m). Znajduje się na terenie da...

  • Charbrowo 5 km od Łeby – Twoje miejsce na dom!
    1 / 6
    Charbrowo 5 km od Łeby – Twoje miejsce na dom!

    Charbrowo

    • 188 100 zł cena
    • 1 254 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Charbrowie. Możliwa sprzedaż na raty notarialne. Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 1254 m². Działka...

  • Działka budowlana  gm. Kobierzyce, Polna
    1 / 3
    Działka budowlana gm. Kobierzyce, Polna

    Bielany Wrocławskie

    • 274 240 zł cena
    • 1 714 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opiekun oferty: Monika Krzysiek SDP Nieruchomości tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 26/4, niezabudowanej o łącznej powierz...