• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną

    Sandomierz

    • 165 000 zł cena
    • 754 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry, sprzedam jedną z dwóch działek budowlanych położonych w Sandomierzu na ul. Długiej. 1. Powierzchnia działki numer 1 ze zdjęcia - 754 metry kwadratowe - księgi wieczy...

  • Działka budowlana Mielec ul Rolna
    1 / 5
    Działka budowlana Mielec ul Rolna

    Mielec

    • 290 000 zł cena
    • 977 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Państwa, posiadam na sprzedaż działkę budowlaną w Mielcu, obręb osiedle 1 Okolice SSE , okolice nowego mostu ulica Rolna , działka uregulowana prawnie , warunki zabudowy wja...

  • Sprzedam łąkę
    1 / 5
    Sprzedam łąkę

    Płoszów

    • 32 000 zł cena
    • 7 758 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łąkę składa się ona z dwóch działek rolnych. Łączną powierzchnia tych działek to 7758 M . Łąka jest co roku koszona Znajduje się przy drodze utwardzonej . Na końcu łąki...

  • Działka w Jabłonicy
    1 / 3
    Działka w Jabłonicy

    Jabłonica

    • 30 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam, Mam do sprzedania działkę o powierzchni prawie 30 arów, położonej w miejscowości Jabłonica, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Działka nr 336/2. Działka znakomita pod zabu...

  • Sprzedam działkę ROD 580m w Janowcu Wielkopolskim
    1 / 12
    Sprzedam działkę ROD 580m w Janowcu Wielkopolskim

    Janowiec Wielkopolski

    • 38 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż przestronna działka ROD o powierzchni 580 m² położona w zielonej i spokojnej okolicy Janowca Wielkopolskiego. Idealna na letni wypoczynek lub weekendowe ucieczki z mias...

  • Działka budowlana Stadniki 20 ar, gm. Dobczyce
    1 / 14
    Działka budowlana Stadniki 20 ar, gm. Dobczyce

    Stadniki

    • 180 000 zł cena
    • 2 013 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | 2013 m² MPZP – 5MNU | ZABUDOWA JEDNORODZINNA + USŁUGI STADNIKI | GM. DOBCZYCE SPOKOJNA OKOLICA | ŚWIETNA KOMUNIKACJA Na sprzedaż działka budowlana o powierzchn...

  • Pole zalesione
    Pole zalesione

    Lecka

    • 1 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole zalesione , zapraszam do kontaktu 469 Lecka , nr kontaktu [tel]

  • Dzialka Pod Investycje Zamek Olsztyn kolo Częstochowy
    1 / 8
    Dzialka Pod Investycje Zamek Olsztyn kolo Częstochowy

    Olsztyn

    • 310 000 zł cena
    • 13 750 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do zaoferownia przepiękną dziakłę o poweierzchni 13,750 m2 tj 1,40 ha położona w Centrum Olsztyna przy południowej stronie zamku.Działka graniczy z terenem zamku w Olsztynie co...

  • Nieruchomość niezabudowana - Stróżna

    Stróżna

    • 13 200 zł cena
    • 4 805 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 14.12.2023 roku Sygn. Akt GL1G/GU/1006/2023 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skł...

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 9 328 zł cena
    • 5 203 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziału (11/100) w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Bielsko – Biała, nr działki 751/20 1. Syndyk masy upadłości osoby...

  • Nieruchomość - Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 5 593 zł cena
    • 898 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziału (11/200) w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Bielsko – Biała, nr działki 6028, 6027, 738/2 1. Syndyk masy upadł...

  • Działka budowlana Zasań gm. Myślenice
    1 / 7
    Działka budowlana Zasań gm. Myślenice

    Zasań

    • 205 000 zł cena
    • 2 185 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż oferujemy kształtną działkę budowlano-rolną o powierzchni 22 arów, położoną w atrakcyjnej i spokojnej części miejscowości Zasań w gminie Myślenice. Z całkowitej...

  • Działka budowlana Żabia Wola Ojrzanów
    1 / 3
    Działka budowlana Żabia Wola Ojrzanów

    Żabia Wola

    • 500 280 zł cena
    • 2 274 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2300 m2 w Ojrzanowie, gm. Żabia Wola. Narożna o szerokości 30x77metrów. W okolicy nowa zabudowa, media takie jak prąd, woda, gaz w ulicy bezpośrednio przy dział...

  • Działka na sprzedaż - Stawiska - gmina Mogilno
    Działka na sprzedaż - Stawiska - gmina Mogilno

    Stawiska

    • 77 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę w Stawiskach nieużytek rolny klasy LIV i W nr działki 56/1, która aktualnie czeka na warunki zabudowy w Urzędzie Gminy w Mogilnie na dom o powierzchni do 200 m2 wr...

  • Sprzedam działkę nad jeziorem Łąkie szczekarzewo wólka
    1 / 8
    Sprzedam działkę nad jeziorem Łąkie szczekarzewo wólka

    Szczekarzewo

    • 60 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki podzielona 0d 600m2 do 1000m2 blisko prąd i woda Dzięki blisko jeziora Łąkie plaża Wólka Dużo lasów działki w cichym spokojnym miejscu do jeziora 300 m drogą Dzia...

  • 45 min od Warszawy (PKP, A2, S8), CPK 25 min., dz. budowlana
    1 / 11
    45 min od Warszawy (PKP, A2, S8), CPK 25 min., dz. budowlana

    Budy Zaklasztorne

    • 399 999 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w mocno doinwestowanej, prestiżowej części miejscowości Budy Zaklasztorne - pierwsza linia zabudowy, nowa droga gminna, nowe chodniki, MPZP, bliskość PKP, A2, S8. CPK ok 25...

  • Polana w lesie dla myśliwego
    Polana w lesie dla myśliwego

    Żdżarka

    • 7 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polana w kształcie trójkąta w lesie . Wymiary 74,1m x 66,9m x 69,3m x. Na terenie polany znajduje się ambona myśliwska. Idealna dla ludzi , którzy rozumieją darz bór. Atrakcyjna c...

  • Działka budowlana Zamość
    1 / 8
    Działka budowlana Zamość

    Płoskie

    • 105 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMOVIA przedstawia ofertę sprzedaży trzech działek gruntu położonych w miejscowości Płoskie, w gminie Zamość, w bliskiej odległości od miasta Zamość. Nierucho...

  • Działka budowlana bez pośredników
    1 / 2
    Działka budowlana bez pośredników

    Kały

    • 155 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry, posiadam dzialkę w Kałach, w gm. Murów, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Atutami nieruchomości są: - położenie - powierzchnia - 16ar - prąd, woda w...

  • Sprzedam działkę ROD Hutnik I Stalowa Wola
    1 / 9
    Sprzedam działkę ROD Hutnik I Stalowa Wola

    Stalowa Wola

    • 39 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam na sprzedaż działkę w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym (ROD) „Hutnik I” w Stalowej Woli. Znajduje się ona przy alejce Porzeczkowej, nr działki 235. Na terenie działki stoi murowa...