• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Działka inwestycyjna pod apartamenty Szklarska Poręba centru
    Działka inwestycyjna pod apartamenty Szklarska Poręba centru

    Szklarska Poręba

    • 1 445 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 1 011 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana w samym sercu Szklarskiej Poręby. Oznaczenie w MPZP -UZ ( Tereny usług z zielenią towarzyszącą). . Działki 551/9 i 551/10 o łącznej powierzchni 1430m na ulicy Obr...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl
    1 / 20
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl

    Charzyno

    • 190 000 zł cena
    • 1 014 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **** NOWOŚĆ *** NOWOŚĆ *** LOKALIZACJA : bardzo dobra ! ... ok 9 km od Kołobrzegu (świetny dojazd samochodem - ok 10 minut), bliskość zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej. Teren su...

  • Działka Kołobrzeg Radzikowo IV
    1 / 15
    Działka Kołobrzeg Radzikowo IV

    Kołobrzeg

    • 245 000 zł cena
    • 557 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** N O W O Ś Ć *** ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 2 km RODZAJ ZABUDOWY : szeregowa łączona garażami. OTOCZENIE : nowe budynki mieszkalne w zabudowie szeregowej łączonej garażami oraz wol...

  • Atrakcyjna działka w miejscowości Sierskowola gmina Ryki
    Atrakcyjna działka w miejscowości Sierskowola gmina Ryki

    Sierskowola

    • 1 000 000 zł cena
    • 41 700 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 4,17 ha, położona w miejscowości Sierskowola gmina Ryki, woj. Lubelskie działka teren płaski idealny jednolity z możliwością zabudowy i do prowadz...

  • działka budowlana w Bukowcu
    1 / 13
    działka budowlana w Bukowcu

    Bukowiec

    • 720 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę budowlana w Bukowcu ul.Gorna Gmina Brojce, urocza, spokojna okolica, dojazd asfalt, wszystkie media, dobry dojazd do Lodzi, nowe domy jednorodzinne w sąsiedztwie

  • Grunt pod usługi zdrowia, wypoczynku, hotelarstwa
    1 / 16
    Grunt pod usługi zdrowia, wypoczynku, hotelarstwa

    Borki

    • 2 850 000 zł cena
    • 77 800 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość ze zbiornikiem wodnym położoną w miejscowości Borki koło Radzymina o łącznej powie...

  • Działka siedliskowa Miechęcino gm. Dygowo, Miechęcino
    1 / 20
    Działka siedliskowa Miechęcino gm. Dygowo, Miechęcino

    Miechęcino

    • 149 500 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    ---- 2,5 ha tuż przy lesie ! ---- LOKALIZACJA : 14 km od Kołobrzegu (tylko 900 m od rzeki PARSĘTA) UZBROJENIE : pełne (w drodze) przy granicy działki ZABUDOWA SIEDLISKOWA : możli...

  • Działka Kołobrzeg, Stramnica
    1 / 18
    Działka Kołobrzeg, Stramnica

    Kołobrzeg

    • 199 000 zł cena
    • 3 881 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WSPANIAŁA LOKALIZACJA : 3 km od KOŁOBRZEGU ! (ok. 600 m od drogi krajowej Kołobrzeg - Poznań) ... RODZAJ ZABUDOWY : ślicznie usytuowana (na wzniesieniu z widokiem na panoramę Koł...

  • Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo,
    1 / 9
    Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo,

    Dębogórze

    • 450 000 zł cena
    • 1 356 m2 powierzchnia
    • 332 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta w przygotowaniu.... Piękna działka z widokiem na las!!! Działka 1356 m2 Nr Działki 17/22 Na sprzedaż działka położona w miejscowości Dębogórze. Lokalizacja gwarantuje do...

  • Działka Korzystno gm. Kołobrzeg
    1 / 20
    Działka Korzystno gm. Kołobrzeg

    Korzystno

    • 199 500 zł cena
    • 704 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : ok 2 km od Kołobrzegu (ok 3,5 km od morza) - bardzo dobry dojazd KOMPLEKS 4 DZIAŁEK BUDOWLANYCH (idealne dla osób ceniących ciszę i spokój) : * 974 m2 * 704 m2 * 729...

  • ogródek działkowy działka ROD Jutrzenka wyspa Pucka Szczecin
    1 / 3
    ogródek działkowy działka ROD Jutrzenka wyspa Pucka Szczecin

    Szczecin

    • 24 000 zł cena
    • 301 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam prawo użytkowania działki na Wyspie Puckiej w Szczecinie ROD Jutrzenka o powierzchni 301 m2. Na działce znajduje się: - altanka wymagająca odświeżenia, - całoroczna insta...

  • Działka 1123 m2 z warunkami zabudowy
    1 / 5
    Działka 1123 m2 z warunkami zabudowy

    Trzebinia

    • 199 000 zł cena
    • 1 123 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana (nr 2623) przy ul. Okrężnej w Trzebini na osiedlu Trzebionka. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 27 x 42 m. W naj...

  • Działka Błotnica gm. Kołobrzeg
    1 / 12
    Działka Błotnica gm. Kołobrzeg

    Błotnica

    • 149 000 zł cena
    • 5 795 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : 9 km ODLEGŁOŚĆ OD SZOSY Kołobrzeg - Trzebiatów : ok 150 m KSZTAŁT : piękna działka o kształcie trapezu i wymiarach ok. 94 x 80 x 47 x 93 m UKSZTAŁTOWANIE TE...

  • Działka Kołobrzeg Witkowice, VI Dywizji Piechoty
    1 / 20
    Działka Kołobrzeg Witkowice, VI Dywizji Piechoty

    Kołobrzeg

    • 207 900 zł cena
    • 945 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POŁOŻENIE : nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych BAŁTYK RESORT - obrzeża Kołobrzegu. ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 3 km * OSTATNIA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ MIESZKALNĄ : pow. 945 m2...

  • Działka budowlana 5893 m² – Karczma Miłkowska
    1 / 10
    Działka budowlana 5893 m² – Karczma Miłkowska

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 471 000 zł cena
    • 5 893 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Master House Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 5893 m², położoną w miejscowości Miłkowska Karczma, w bliskiej odległości od Ostrowca Świętokrzysk...

  • Działka Kołobrzeg Witkowice, VI Dywizji Piechoty
    1 / 20
    Działka Kołobrzeg Witkowice, VI Dywizji Piechoty

    Kołobrzeg

    • 124 890 zł cena
    • 543 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POŁOŻENIE : nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych BAŁTYK RESORT - obrzeża Kołobrzegu. ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 3 km * ostatnie 4 DZIAKI BUDOWLANE (pod usługi) : pow. od 543...

  • Działka bezpośrednio przy jeziorze, 1000m2
    1 / 9
    Działka bezpośrednio przy jeziorze, 1000m2

    Zakrzów

    • 500 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m², położona w pierwszej linii brzegowej, bezpośrednio przy malowniczym jeziorze w miejscowości Zakrzów, gmina Wojnicz. Działka o prostokątn...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl
    1 / 20
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl

    Charzyno

    • 190 000 zł cena
    • 1 226 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Tychy Urbanowice działka pod działalność
    1 / 5
    Tychy Urbanowice działka pod działalność

    Tychy

    • 875 000 zł cena
    • 2 378 m2 powierzchnia
    • 368 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedania nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek o powierzchni 1930 mkw i 448 mkw położona w Urbanowicach w okolicy ulicy Turyńskiej. Na terenie dział...

  • Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy
    1 / 3
    Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy

    Karpin

    • 2 250 000 zł cena
    • 10 050 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Cena 2 250 000 zł netto + 23% VAT Na sprzedaż oferujemy działkę przemysłową o...