• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Działka z WZ | Zboże Sępólno Krajeńskie

    Zboże

    • 84 900 zł cena
    • 767 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 767 m², położona w miejscowości Zboże (powiat sępoleński)– w spokojnej, kameralnej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorod...

  • Działka Ochaby Wielkie ul. Kameralna

    Ochaby Wielkie » ul. Kameralna

    • 215 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka widokowa 1328 m² - Ochaby Wielkie, ul. KameralnaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Ochaby Wielkie, przy ul. Kameralnej. To miejsce łączy ciszę...

  • Działka Młyńsk Młyńsk

    Młyńsk

    • 75 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane w miejscowości Młyńsk położone w gminie Płońsk w pięknym otoczeniu lasów, pięć minut od zjazdu do węzła E7 w Poczerninie- Warszawa-Gdańsk. Teren...

  • Działka Budowlana MPZP
    1 / 4
    Działka Budowlana MPZP

    Świerczyna

    • 120 zł cena
    • 1 067 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Budowlano powierzchni 1067m2 w miejscowości Świerczyna gm Dłutów w otoczeniu lasów o nr ewi. 151/3, wymiary szerokość 29,5 m długość 36 m. Działka posiada MPZP gdz...

  • Sprzedam działkę
    1 / 5
    Sprzedam działkę

    Kamieniec

    • 120 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Atrakcyjną Działkę Budowlaną na Wsi – Idealne Miejsce na Twój Dom Marzeń! Lokalizacja: Malownicza wieś w województwie Wielkopolskim. Spokojna okolica otoczona lasami i pol...

  • Działka narożna 1225 m² – Niedźwiedź | Media
    1 / 4
    Działka narożna 1225 m² – Niedźwiedź | Media

    Niedźwiedź

    • 220 000 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Niedźwiedź, gmina Kobylanka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1225 m², położona w miejscowości Niedźwiedź, w gminie Kobylanka. To idealna...

  • Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Kamieniec

    • 260 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Atrakcyjna dzialka budowlana w ok. jeziora Ińsko
    1 / 3
    Atrakcyjna dzialka budowlana w ok. jeziora Ińsko

    Linówko

    • 392 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położona działka budowlana w miejscowości Linówko o pow. 4900 m2. Działka jest położona w okolicy malowniczego jeziora Ińsko i jest objęta Miejscowym Planem Zagospodaro...

  • DZIAŁKA z domem na SPRZEDAŻ
    1 / 6
    DZIAŁKA z domem na SPRZEDAŻ

    Lubenia

    • 189 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka zlokalizowana w miejscowości Straszydle gmina Lubenia. Nieruchomość o nieregularnym kształcie zbliżonym do prostokąta o nawierzchni równej z budynkiem mieszka...

  • Działka leśna Połomia gm. Niebylec
    Działka leśna Połomia gm. Niebylec

    Połomia

    • 15 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka leśna położona w miejscowości Połomia, gmina Niebylec, powiat strzyżowski. - numer działki: 1797 cena: 15 000 zł Więcej informacji: [tel] Michał [tel] Tomek...

  • Działka budowlana Tychy
    1 / 6
    Działka budowlana Tychy

    Tychy

    • 321 480 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w MPZP oznaczona jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem lokali użytkowych w zakresie usług drobnych, biurowych i społecznych. Działka o powierzchni 8,5 a...

  • Działka budowlana Zarzecze gm. Boguchwała
    Działka budowlana Zarzecze gm. Boguchwała

    Zarzecze

    • 522 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AS Partner Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną w miejscowości Zarzecze, gmina Boguchwała. Działka posiada wydane warunki zabudowy na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Pow...

  • Działka nad Jeziorem Jelenin - Blisko Szczecin/Berlin
    1 / 10
    Działka nad Jeziorem Jelenin - Blisko Szczecin/Berlin

    Jelenin

    • 139 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka nad jeziorem Jelenin z pięknym widokiem na jezioro. Czyste powietrze, urozmaicony krajobraz - to marzenie wielu z nas, na które możemy sobie pozwolić! Ta spokojna i atrakc...

  • Działka inwestycyjna Bielsko-Biała ul. Poligonowa
    1 / 16
    Działka inwestycyjna Bielsko-Biała ul. Poligonowa

    Bielsko-Biała

    • 3 748 800 zł cena
    • 12 496 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działki inwestycyjne numer 871/46, 871/45, 871/42, 871/43,871/44 o powierzchni łącznie 12496 m2 w miejscowości Bielsko-Biała przy ul...

  • Działka budowlana z MPZP. Gdynia Pogórze.
    1 / 10
    Działka budowlana z MPZP. Gdynia Pogórze.

    Gdynia

    • 789 000 zł cena
    • 693 m2 powierzchnia
    • 1 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Powierzchnia działki 693 m2. MPZP: Uchwała Nr C/720/2023 Rady Gminy Kosakowo z dnia 28 września...

  • NA SPRZEDAŻ działki w Gralewie
    NA SPRZEDAŻ działki w Gralewie

    Gralewo

    • 1 610 000 zł cena
    • 14 926 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ działki w Gralewie, gminie Santok, powiat gorzowski, woj. lubuskie. Polecamy na sprzedaż 12 działek o przybliżonych powierzchniach 1200 - 1280m2, w spokojnej okolicy,...

  • Dzialka rekreacyjna ROD 400m prąd woda Piechcin
    1 / 2
    Dzialka rekreacyjna ROD 400m prąd woda Piechcin

    Piechcin

    • 20 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka ROD znajdująca sie na terenie ogródków działkowych w Piechcinie. Powierzchnia to 400m, działka ogrodzona z brama oraz furtka. Na dzialce znajduje sie drewniany...

  • Działka inwestycyjna 8309 m² z MPZP koło Wrocławia
    1 / 16
    Działka inwestycyjna 8309 m² z MPZP koło Wrocławia

    Miłoszyce

    • 1 595 000 zł cena
    • 8 309 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Inwestycja w sypialni Wrocławia! Oferujemy działkę o powierzchni 8 309 m² z MPZP, położoną w Miłoszycach (13 km od granic Wro...

  • Działka przemysłowa Koszęcin, Ligonia
    1 / 13
    Działka przemysłowa Koszęcin, Ligonia

    Koszęcin

    • 822 690 zł cena
    • 3 047 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Szukasz strategicznej lokalizacji dla swojego biznesu na Śląsku, z doskonałym dostępem do głównych szlaków komunikacyjnych? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę przemysłowo-usł...

  • Działka rolna inwestycyjna na sprzedaż Brudzowice
    1 / 5
    Działka rolna inwestycyjna na sprzedaż Brudzowice

    Brudzowice

    • 60 zł cena
    • 43 510 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż duża działka rolna o powierzchni 4,351 ha (43 510 m²) położona w miejscowości Brudzowice, przy ul. Szkolnej 78. Grunty klasy IV–VI. Cena: 60 zł/m² To daje ogromny area...