• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Działka Inwestycyjna – Trasa nr 92
    1 / 12
    Działka Inwestycyjna – Trasa nr 92

    Bożatki

    • 320 000 zł cena
    • 11 100 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam atrakcyjnie położone przy trasie krajowej nr 92 Konin – Kutno (pomiędzy Kołem a Kłodawą) działki inwestycyjną na terenie gminy Grzegorzew. Nieruchomość składająca się z dw...

  • Działka usługowa, inwestycyjna w Milanówku k/W-wy blisko A2
    1 / 7
    Działka usługowa, inwestycyjna w Milanówku k/W-wy blisko A2

    Milanówek

    • 3 600 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    SPRZEDAM, WYDZIERŻAWIĘ, WYNAJMĘ, PRZYSTĄPIĘ DO WSPÓŁPRACY. Działka ma powierzchnię ok. 12 tys. m2 ( 1,2 ha ) w Milanówku ul. Królewska 3 – przedłużenie Al. Jerozolimskich z Warsz...

  • 1 / 3
    Działka, 79 m², Bartoszyce

    Bartoszyce

    • 38 250 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 485 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Beaty Daczkowskiej w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej składającej si...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Zagórniku koło Andrychowa

    Zagórnik

    • 117 000 zł cena
    • 895 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję działkę w Zagórniku przy ulicy Skornickiej. Działka o nieregularnym kształcie o powierzchni 890 m2. Długość ok 55 m, szerokość ok 25 m. Działka o charakterze budowlanym...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Rycerka Górna

    Rycerka Górna

    • 32 800 zł cena
    • 20 894 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Bogusławy Grzelak osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • 1 / 4
    Grunty Inwestycyjne 10ha A1 Logistyka/Produkcja

    Radomsko

    • 14 000 000 zł cena
    • 100 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Grunt 10ha pod inwestycje typu: magazyn, produkcja, centrum logistyczne Możliwość dokupienia do 40ha W razie pytań zapraszamy do kontaktu. IMMOBILIARE24 jest niezależną f...

  • Działka z PnB na 9600 m2 PUM osiedle wielorodzinne

    Radomsko

    • 7 000 000 zł cena
    • 9 500 m2 powierzchnia
    • 737 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Grunt 1,2ha pod inwestycje osiedle wielorodzinne (4 x bloki) o powierzchni łącznej 9 500m2 PUM. Grunt posiada Pozwolenie na budowę. W razie pytań zapraszamy d...

  • Grunt inwestycyjny 2ha z obiektem hotelowo-restauracyjnym S1/DK94

    Czeladź

    • 18 900 000 zł cena
    • 19 654 m2 powierzchnia
    • 962 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NIERUCHOMOŚĆ PREMIUM W ŚLĄSKIM CENTRUM KOMUNIKACYJNYM Na sprzedaż Grunt inwestycyjny pod magazyny, usługi i rekreację o powierzchni 19 654 m² (~2 ha), w doskonałej lokalizacji p...

  • 1 / 3
    Działka inwestycyjna 1,09 ha – MPZP 9P/U – Poznań, Gołężycka

    Poznań

    • 6 304 020 zł cena
    • 10 869 m2 powierzchnia
    • 580 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż niezabudowana nieruchomość inwestycyjna o pow. 10 869 m² (1,0869 ha), obejmująca działki nr 4/5 (ok. 6 094 m²) oraz 4/6 (ok. 4 775 m²), obręb Zegrze, Poznań – ul. Gołęż...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę 2400m2 przy drodze asfaltowej pod zabudowę w St...

    Strzyżów

    • 130 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolna o powierzchni 24 ary, położona w Strzyżowie przy drodze asfaltowej (ok.7 min do centrum). Działka znajduje się na płaskim terenie, wszystkie media w...

  • Nieruchomość - Lipno

    Lipno

    • 22 135 zł cena
    • 4 257 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na sprzedaż udziału w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości gruntowej niezab...

  • 1 / 3
    Działka Siewierz ul.

    Siewierz

    • 250 000 zł cena
    • 1 343 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę , położoną w Siewierzu - na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.- Lokalizacja : ...

  • Działka Dys. Bez prowizji od kupującego! 369000 zł

    Dys » ul. Nadrzeczna

    • 369 000 zł cena
    • 1 599 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1599 m2Powierzchnia budowlana to 25% powierzchni działki,Prąd, woda, gaz, światłowód przy działcePierwsza linia zabudowyDziałka pochylona, poryta krzewami i...

  • Działka Piekło Górne ul.

    Piekło Górne

    • 219 000 zł cena
    • 1 746 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA 1740M2 Piekło Górne ul.Ustronienr działki 264/23 gmina: PrzywidzLOKALIZACJA:Piekło Górne (kaszb. Piékło) to wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie gda...

  • Działka Bronisławy ul.

    Bronisławy

    • 317 042 zł cena
    • 28 822 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w kształcie prostokąta o pow. 28 822 m2 w miejscowości Bronisławy, w gminie Sochaczew.1720 m2 objęte jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który...

  • Działka Okopy ul.

    Okopy

    • 140 000 zł cena
    • 3 650 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka 3650 m² w Okopach - blisko natury i historiiLokalizacja: Okopy, gm. Suchowola (woj. podlaskie) Cena: 140 000 zł.Opis nieruchomości: Zapraszam do zapoznania się z o...

  • 1 / 2
    Działka Sadowo ul.

    Sadowo

    • 1 250 000 zł cena
    • 65 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka na sprzedaż - Sadowo, gmina Iłów (powiat sochaczewski, woj. mazowieckie)Oferujemy do sprzedaży łącznie trzy działki o łącznej powierzchni ponad 6,6 ha położone w malownicze...

  • Działka Nowe Mostki ul.

    Nowe Mostki

    • 150 000 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1090 m2 w miejscowości Nowe Mostki, w gminie Sochaczew.Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który określa ją jak...

  • Działka Żukowo ul. Adama Mickiewicza

    Żukowo » ul. Mickiewicza

    • 262 000 zł cena
    • 1 094 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Żukowo - miasto nad Radunią w powiecie kartuskim w województwie pomorskim. Zaliczane do aglomeracji trójmiejskiej. Bardzo dobry dojazd do Gdyni, Gdańska, Sopotu, jak ró...

  • Działka Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 350 000 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna widokowa działka w Rogoźniku, pod górą Buczyna. Działka w całości w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia 1466m2. Wymiary 15,3m o...