• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 217)
  • Działki budowlane w lesie

    Bukowiny

    • 209 000 zł cena
    • 1 107 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy 9 działek budowlanych o powierzchniach od 600 m² do 1310 m² położonych w miejscowości Bukowiny, powiat starogardzki. Działki znajdują się w otoczeniu lasów i w pobliżu je...

  • Działka 5941 m² WZ na 3 domy jezioro 350m

    Wełpin

    • 295 000 zł cena
    • 5 941 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 5.941 m² W WEŁPINIE – IDEALNE MIEJSCE DLA MIŁOŚNIKÓW NATURY!Szukasz przestronnej działki w otoczeniu lasów i jezior? Ta wyjątkowa nieruchomość w Wełpinie, w sercu Borów Tuc...

  • Działka budowlana Tuchola Media WZ

    Tuchola

    • 159 000 zł cena
    • 1 033 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA – Tuchola, ul. Przy Szosie Bydgoskiej.To jedna z nielicznych wolnych działek w tej części Tucholi – łatwym dostępem do mediów, WZ w trakcie procedowania. Działka...

  • Działka Przyborów

    Przyborów

    • 260 000 zł cena
    • 3 467 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka zapewniająca komfort i prywatność Na sprzedaż działka w miejscowości Przyborów, w powiecie tureckim, obręb Władysławów. Jest to bardzo cich...

  • Działka usługowo - mieszkaniowa 1.284 m² Osie

    Osie » ul. Sosnowa

    • 220 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka budowlana położona na osiedlu domów jednorodzinnych w Osiu.Miejscowość Osie - wieś kociewska zlokalizowana w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie świeck...

  • Działka z WZ Raciąż 160 m od jeziora

    Raciąż

    • 135 000 zł cena
    • 885 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 885 m² położona w miejscowości Raciąż, w sercu Borów Tucholskich, w otulinie Tucholskiego Parku Krajobrazowego. Idealna lokalizacja pod...

  • Działka Budowlana 3.423 m² w otoczeniu lasów

    Kamionka

    • 249 000 zł cena
    • 3 423 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka w sercu Borów Tucholskich – Kamionka k. ŚliwicNa sprzedaż działka o powierzchni 3.423 m², położona w miejscowości Kamionka, zaledwie 4 km od Śliwic – w otoczeniu...

  • Działka Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 499 000 zł cena
    • 20 557 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka budowlano-rolna z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową, położona w miejscowości Nowa Wieś w Mierzęcicach. Powierzchnia działki 2,0557 ha Szerokość od ulicy 20m. Teren z...

  • 1 / 4
    Działka Żory Folwarki

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 205 000 zł cena
    • 782 m2 powierzchnia
    • 263 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowego zgiełku? Działka budowlana Żory dzielnica Folwarki Twoja prywatna oaza spokoju!...

  • 1 / 4
    Działka Dębogórze ul. Rumska

    Dębogórze » ul. Rumska

    • 10 752 800 zł cena
    • 26 882 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NA SPRZEDAŻ - DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD HALĘ MAGAZYNOWĄ / PRODUKCYJNĄNa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 26 882  m², idealna pod budowę hali magazynowej, obiektu produkcy...

  • Działka Kłodawa ul. Szkolna

    Kłodawa » ul. Szkolna

    • 2 600 000 zł cena
    • 17 095 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tylko u Nas Działka usługowo-mieszkaniowa 1,7 ha - Kłodawa, gmina Trąbki WielkieAtrakcyjna, nasłoneczniona działka z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego!Na sprzeda...

  • Działka Dębogórze ul. Rumska

    Dębogórze » ul. Rumska

    • 13 714 520 zł cena
    • 43 336 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NA SPRZEDAŻ - DZIAŁKA INWESTYCYJNA Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 43 336  m², idealna pod budowę hali magazynowej, obiektu produkcyjnego, biurowca lub siedziby firm...

  • Działka Gdańsk Osowa ul. Kielnieńska

    Gdańsk » Osowa » ul. Kielnieńska

    • 680 000 zł cena
    • 554 m2 powierzchnia
    • 1 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Osowa to modna i świetnie rozwijająca się dzielnica Gdańska położona zaledwie 10 km od ścisłego centrum miasta. Bliskość Obwodnicy Trójmiasta pozwala na bezproblemowy d...

  • Działka Bukowina ul.

    Bukowina

    • 1 200 000 zł cena
    • 34 400 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szukasz zacisznego miejsca w celu prowadzenia działalności agroturystycznej albo rolniczej? A może marzy Ci się siedlisko w sąsiedztwie lasu i jezior kaszubskich? Na sprzedaż  dzia...

  • Działka siedliskowa nad rozlewiskiem 4 km od morza

    Zieleniewo

    • 375 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Marzysz o własnej posesji z widokiem na wodę, a jednocześnie chcesz być o krok od tętniącego życiem kurortu? Ta oferta łączy ekologiczny styl życia, ciszę natury i bliskość Kołobrz...

  • Krzeszów – działka 870 m2 pod domek letniskowy!

    Krzeszów

    • 115 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – 870 m² – Krzeszów, powiat suski Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 870 m², położoną w malowniczej miejscowości Krzeszó...

  • Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 530 000 zł cena
    • 1 584 m2 powierzchnia
    • 335 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Adamowizna - duża działka budowlana 1584 m2 blisko Grodziska Mazowieckiego - na sprzedaż. Piękna działka 1584m2 o wymiarach :27x57. Objęta MPZP, który przewiduje dla niej z...

  • Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska
    Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska

    Duczki

    • 269 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Duczki ul: Szosa Jadowska gm Wołomin Na sprzedaż ustawne działki blisko głównej drogi do Warszawy wśród nowej zabudowy. Działki rolne w trakcie uzgadniania WZ /cena nie...

  • Działka 3003 m² w Chlewiskach, gm. Kotuń
    1 / 2
    Działka 3003 m² w Chlewiskach, gm. Kotuń

    Chlewiska

    • 390 390 zł cena
    • 3 003 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnej działce w zielonej i spokojnej okolicy? Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3003 m² w urokliwych Chlewiskach, gm. Kotuń. Idealna pod Twój wymarz...

  • Działka rolna na sprzedaż 1,5 hektara
    Działka rolna na sprzedaż 1,5 hektara

    Rzemiędzice

    • 115 000 zł cena
    • 14 923 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną nr 464/12 (1,4923ha). Plus udział 1/3 w drodze dojazdowej o nr 464/11 (0.0436ha). Klasa II i IIIa. Działka znajduje się w miejscowości Rzemiędzice, gmina Sł...