• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 217)
  • Działka budowlana Szczyglice gm. Zabierzów,
    1 / 3
    Działka budowlana Szczyglice gm. Zabierzów,

    Szczyglice

    • 800 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka pod dom jednorodzinny - 12 arów - Szczyglice Gmina Zabierzów Objęta planem 104MN Działka na wzgórzu, widokowa, lekkie nachylenie, wystawa południow...

  • Działka budowlana Oddział gm. Żabia Wola,
    1 / 13
    Działka budowlana Oddział gm. Żabia Wola,

    Oddział

    • 250 000 zł cena
    • 1 281 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1281 m² położona w miejscowości Oddział to doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca pod budowę domu z jednoczesnym dostępem do...

  • Wiczlino | Działka premium pod dom 2-lokalowy!
    1 / 5
    Wiczlino | Działka premium pod dom 2-lokalowy!

    Gdynia

    • 1 078 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o przeznaczeniu MN1.U w Gdyni Wiczlino. Możliwy zakup działek osobno (740 m², 800 m²) Działki niezabudowane. Działka: Tere...

  • Działka budowlana Książniczki gm. Michałowice
    1 / 7
    Działka budowlana Książniczki gm. Michałowice

    Książniczki

    • 578 000 zł cena
    • 2 153 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dwóch atrakcyjnych działek w Książniczkach o łącznej powierzchni 21,53 arów. Nieruchomości gruntowe określone w Miejscowym Plan...

  • Sprzedam działkę w Grębowie 1,37 ha
    Sprzedam działkę w Grębowie 1,37 ha

    Grębów

    • 680 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w Grębowie nr 8186/5 o powierzchni 1,37 ha z budynkiem przy głównej trasie Stalowa Wola - Tarnobrzeg. Działka posiada 3 wjazdy, więcej informacji udzielę telefonic...

  • Działka na Mogielicy-polana ciszy i góry
    1 / 7
    Działka na Mogielicy-polana ciszy i góry

    Dobra

    • 145 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Widok, którego nie kupisz nigdzie indziej. Działka na Mogielicy. Wyjątkowa nieruchomość położona na Mogielicy w sąsiedztwie legendarnej Polany Stumorgowej – miejscu, które uchodzi...

  • Działka Szczawno-Zdrój
    1 / 3
    Działka Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 9 000 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta skierowana dla inwestora. Działka znajdująca się obok salonu samochodowego KIA oraz Dacia!!!! Sprzedam grunt znajdujący się w Szczawnie Zdrój przy ulicy Łączyń...

  • Działka budowlana Średnia Wieś gm. Lesko,
    1 / 6
    Działka budowlana Średnia Wieś gm. Lesko,

    Średnia Wieś

    • 285 000 zł cena
    • 3 561 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3561 m² (35 arów), położona w miejscowości Średnia Wieś, w gminie Lesko. Nieruchomość znajduje się w cichej i bardzo spokojnej okolicy,...

  • ROD Dalia Sośnica
    ROD Dalia Sośnica

    Gliwice

    • 15 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ROD Dalia Gliwice-Sośnica. Sprzedam działkę 230 m2 bez altanki. Możliwość podłączenia prądu i wody. Cena 15000 zł.

  • Działka budowlana Wielogłowy gm. Chełmiec
    1 / 2
    Działka budowlana Wielogłowy gm. Chełmiec

    Wielogłowy

    • 170 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 10ar położona w Wielogłowach (gmina Chełmiec). Działka znajduje się około 800m od drogi głównej Nowy Sącz- Kraków. Działka widokowa o wymia...

  • Działka budowlana z linią brzegową, Kiersztanowo
    1 / 11
    Działka budowlana z linią brzegową, Kiersztanowo

    Kiersztanowo

    • 433 527 zł cena
    • 1 403 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka z własną linią brzegową jeziora Juno, położona w spokojnej mazurskiej wsi Kiersztanowo, niespełna 7 km od Mrągowa. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowa...

  • Działka usługowa Wałbrzych Szczawienko
    1 / 6
    Działka usługowa Wałbrzych Szczawienko

    Wałbrzych

    • 9 350 000 zł cena
    • 42 500 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    * STREFA EKONOMICZNA * DOSKONAŁA LOKALIZACJA * WIELE MOŻLIWOŚCI* Oferta skierowana dla Inwestora , działka sąsiaduje bezpośrednio z zakładami produkcyjnymi, bądź z działkami...

  • SPRZEDANE Tania działka budowlana blisko Łodzi i Pabianic
    1 / 16
    SPRZEDANE Tania działka budowlana blisko Łodzi i Pabianic

    Włodzimierz

    • 140 000 zł cena
    • 689 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-rekreacyjna ok 700m² – gm. Wodzierady, pow. Łaski atrakcyjna działka o powierzchni 689 m² wg KW, położona w malowniczej, leśnej okolicy w miejscowości Włodzim...

  • Siedlisko wraz z gospodarstwem rolnym
    Siedlisko wraz z gospodarstwem rolnym

    Długosiodło

    • 600 000 zł cena
    • 80 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam siedlisko wraz z całym gospodarstwem rolnym i lasami o powierzchni 8 h z klasycznym 120m domem ,drewnianą stodołą i murowanymi zabudowaniami gospodarczymi . To miejsce d...

  • Działka, 1 000 m², Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 165 300 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk posiada na sprzedaż w drodze przetargu prawo własności niezabudowanej działki gruntu o pow. 1000 m kw. i o pow. 1000 m kw. obręb 0013 nr 64/2 nr 64/3 Zieleniec, m. Gorz...

  • Nieruchomość - Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 480 500 zł cena
    • 21 437 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI O SPRZEDAŻY PRAWA WŁASNOŚCI UDZIAŁU W 3/24 CZĘŚCI NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ NIEZABUDOWANEJ W POSTĘPOWANIU UPADŁOŚCIOWYM ROMANA MAJEWSKIEGO ZAWISŁY...

  • Nieruchomość - Brzozowiec

    Brzozowiec

    • 998 000 zł cena
    • 24 119 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej – Doroty Krajewskiej zamieszkałej w Brzozowcu przy ul. Gajowej 1, w sprawie o sygn. akt V GUp 134...

  • Działka Grzegorze

    Grzegorze

    • 119 000 zł cena
    • 23 528 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna 2,35 ha Grzegorze, gm. Orzysz blisko jeziora Śniardwy Na sprzedaż działka leśna nr 14/2 o powierzchni 2,35 ha, położona w miejscowości Grzegorze,...

  • Działka Chwaszczyno ul. Świerkowa

    Chwaszczyno » ul. Świerkowa

    • 459 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świetna działka w Chwaszczynie - z projektem domu i pozwoleniem na budowę!Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka może być Twoja - a wraz z nią otrzymasz p...

  • 3 działki o łącznej powierzchni 2.4 ha, Borzechów

    Kępa

    • 720 000 zł cena
    • 24 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    3 działki o łącznej powierzchni 24000 m2 (2,4 ha) w Kępie BorzechowskiejDziałka:21 x 15000 mpłaskakształt prostokątabezpośredni dostęp do drogi asfaltowejw sąsiedztwie budownictwo...