• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 254)
  • Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 5
    Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 75 525 zł cena
    • 3 021 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI W STOJKOWIE BLISKO LASU I JEZIORA Lokalizacja: Stojkowo, gmina Dygowo Powierzchnia działki: 3.021 m Numer działki: 89/12 Opis nieruchomości Przestronna dz...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno, Charzyno
    1 / 10
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno, Charzyno

    Charzyno

    • 500 000 zł cena
    • 3 011 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren inwestycyjny dla dewelopera. Działka rolna na którą została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnyc...

  • Działka rolna Obroty gm. Kołobrzeg
    1 / 4
    Działka rolna Obroty gm. Kołobrzeg

    Obroty

    • 224 763 zł cena
    • 4 587 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OBROTY | DZIAŁKA INWESTYCYJNA | POW. 4.587 m | BLISKO KOŁOBRZEGU Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna nr. 87/26 o powierzchni 4.587 m położona w miejscowości Obroty, w gminie Kołob...

  • Działka Gołdap Mazury - z linią brzegową jeziora
    1 / 11
    Działka Gołdap Mazury - z linią brzegową jeziora

    Warszawa

    • 155 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka nad jeziorem | z długą linia brzegową Chcę sprzedać pięknie położona działkę. Działka z linią brzegową wzdłuż całej działki co zdarza się dość rzadko. Cena za m2 - 160 zł...

  • Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo, Stojkowo
    1 / 15
    Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo, Stojkowo

    Stojkowo

    • 150 000 zł cena
    • 3 022 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    STOJKOWO 2 km od Dygowa, na sprzedaż 1 działka z udziałem w drodze z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Kształt działki prostokąt...

  • Działka budowlana Jugowice gm. Walim
    1 / 7
    Działka budowlana Jugowice gm. Walim

    Jugowice

    • 121 700 zł cena
    • 1 217 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1217 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości okoł...

  • Działka nad rzeką , pow. 2842 m2 Budy Zosine / WZ
    1 / 7
    Działka nad rzeką , pow. 2842 m2 Budy Zosine / WZ

    Budy Zosine

    • 341 000 zł cena
    • 2 842 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 2842m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie kończy się ruch samochodów, znajduje się działka o numerach ewid...

  • Działka rolna 85 arów przy Korczewie
    1 / 2
    Działka rolna 85 arów przy Korczewie

    Korczew

    • 61 000 zł cena
    • 8 491 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z dwóch działek rolnych o łącznej powierzchni 8491 m2. Działki zlokalizowane blisko miejscowości Korczew w powiecie siedleckim. Bezpośredn...

  • Działka inwestycyjna Skawina, Żwirowa
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Skawina, Żwirowa

    Skawina

    • 650 000 zł cena
    • 3 473 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż nieruchomość p...

  • Działka u stóp Tatr – widok na marzenia
    1 / 15
    Działka u stóp Tatr – widok na marzenia

    Nowy Targ

    • 340 000 zł cena
    • 634 m2 powierzchnia
    • 537 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu z widokiem na góry, ale nie chcesz rezygnować z wygód miasta? Ta oferta łączy w sobie oba te światy. Prezentujemy wyjątkową działkę w stolicy Podhala – Nowym Targu,...

  • Szlembark - działka budowlano-leśna 5305m2
    1 / 16
    Szlembark - działka budowlano-leśna 5305m2

    Szlembark

    • 990 000 zł cena
    • 5 305 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki nr 1569 i 1570 w Szlembarku INFORMACJE PODSTAWOWE: Powierzchnia łączna: 5305 m² Szerokość: ok. 18 m Kształt: nieregularny Bezpośredni dostęp do drogi publiczne...

  • Widokowa działka Zakopane
    1 / 15
    Widokowa działka Zakopane

    Zakopane

    • 990 000 zł cena
    • 1 970 m2 powierzchnia
    • 503 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM NA TATRY – ZAKOPANE UL. ZONIÓWKA Na sprzedaż widokowa działka w Zakopanem położona w spokojnej i malowniczej części miasta przy ul. Zoniówka. Nierucho...

  • Oaza spokoju w środku miasta.
    1 / 16
    Oaza spokoju w środku miasta.

    Warszawa

    • 69 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 281 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Idealne miejsce na weekendowy odpoczynek, czy poranną kawę wśród zieleni na pograniczu Mokotowa i Ochoty. Odstąpię prawa do użytkowania urokliwej działki gotowej do relaksu w ROD „...

  • Działka budowlana Koszęcin, Ligonia
    1 / 10
    Działka budowlana Koszęcin, Ligonia

    Koszęcin

    • 175 000 zł cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż w Koszęcinie - 1239 m², ul. Ligonia. Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy? Biuro Nieruchomości BMC prezentuje wy...

  • Działka Szczawno-Zdrój
    1 / 10
    Działka Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 530 000 zł cena
    • 5 612 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Fajna działka przy ulicy Saperów - Szczawno Zdrój. Na sprzedaż oferuje dość ciekawą działkę budowlaną o powierzchni 5612m2 w skład której wchodzą wydzielone cztery działki, nieruch...

  • Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz
    1 / 12
    Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz

    Stronno

    • 127 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Oferta tylko w Jagła Nieruchomości. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1500 m2 zlokalizowanej w m...

  • Działka budowlana Czerteż gm. Sanok,
    1 / 6
    Działka budowlana Czerteż gm. Sanok,

    Czerteż

    • 120 000 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Czerteż, powiat sanocki - w spokojnej i zielonej okolicy, tuż przed Sanokiem. Idealne miejsce pod b...

  • Działka budowlana Kołobrzeg Niekanin, Śliwkowa
    1 / 15
    Działka budowlana Kołobrzeg Niekanin, Śliwkowa

    Kołobrzeg

    • 280 000 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, idealna pod dom jednorodzinny, z dobrym dojazdem na wzniesieniu, w otoczeniu działek zabudowanych, w drodze gminnej gaz, woda i kanalizacja oraz energia elektr...

  • Zamieszkaj przy ul Bocznej - Działki na sprzedaż
    1 / 16
    Zamieszkaj przy ul Bocznej - Działki na sprzedaż

    Gołdap

    • 77 000 zł cena
    • 910 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż w ATRAKCYJNEJ CENIE niezabudowane działki położone w Gołdapi przy ul. Bocznej !! UWAGA !! Zarezerwuj jako pierwszy i zapłać 5 000 zł mniej !! - Lokalizacja:...

  • Działka 15,10 ar w Rzeszowie, Matysówka
    1 / 16
    Działka 15,10 ar w Rzeszowie, Matysówka

    Rzeszów

    • 585 000 zł cena
    • 1 510 m2 powierzchnia
    • 388 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż powierzchnia 15,10 ar składająca się z dwóch działek o numerach ewidencyjnych 335/6 i 336/1 w Rzeszowie, obręb Matysówka. 15,10 ar w Rzeszowie przy ul. Kukuczki z wyda...