• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 254)
  • Działka rolna Jazy gm. Dygowo
    Działka rolna Jazy gm. Dygowo

    Jazy

    • 499 520 zł cena
    • 52 581 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    JAZY 2 km od Dygowa na sprzedaż grunt rolny o pow. 5,2581 ha w dobrej kulturze cały czas uprawiany. Klasy gruntów: RIV b pow. 4,6452 ha ŁIII 0,0341 ha ŁIV 0,5788 ha Przedstawion...

  • Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin
    1 / 15
    Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin

    Czernin

    • 215 360 zł cena
    • 2 692 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czernin gmina Dygowo na sprzedaż działka budowlana o pow. 2.692 m2, położona w centrum miejscowości, zaledwie ok. 7 km od Kołobrzegu. Na tym terenie brak jest obowiązującego planu...

  • Działka budowlana Ołużna gm. Gościno, Ołużna
    1 / 15
    Działka budowlana Ołużna gm. Gościno, Ołużna

    Ołużna

    • 95 000 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ołużna miejscowość położona w odległości ok. 15 km od Kołobrzegu, zamieszkała przez 280 osób. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek przeznaczonych p...

  • Działka rolna Dygowo
    1 / 9
    Działka rolna Dygowo

    Dygowo

    • 75 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna / rekreacyjna o powierzchniach 3.000 m położona w Dygowie przy ul. Kołobrzeskiej Nieruchomości położone są zaledwie 10 minut od Kołobrzegu i Ustronia Mor...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno
    1 / 15
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno

    Charzyno

    • 179 300 zł cena
    • 1 793 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Charzyno na sprzedaż działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego wolno stojącego z garażem oraz niezbędną infrastrukturą techniczną. Link do film...

  • Działka budowlana Obroty gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka budowlana Obroty gm. Kołobrzeg

    Obroty

    • 803 000 zł cena
    • 4 015 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki gruntu o łącznej pow. 4.015 m2 składające się z : - działki gruntu o pow. 3.639 m2 przeznaczona w połowie pod tereny rolnicze w połowie pod tereny przemysłu i przetwórstwa...

  • Działka rolna Stramnica gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka rolna Stramnica gm. Kołobrzeg

    Stramnica

    • 499 000 zł cena
    • 12 491 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Niezabudowana działka gruntu o pow. 1,249 ha zlokalizowana w pod kołobrzeskiej miejscowości Stramnica, ok. 5 km od granic miasta Kołobrzeg . Media: gaz, prąd, telefon w drodze pr...

  • Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Chabrowa
    1 / 13
    Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Chabrowa

    Zieleniewo

    • 718 800 zł cena
    • 3 594 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przeznaczenie: grunt rolny z prawem zabudowy Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na infor...

  • Działka budowlana Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 18
    Działka budowlana Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 250 000 zł cena
    • 1 631 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DYGOWO miejscowość oddalona od KOŁOBRZEGU : tylko 10 km !!! (szybki i łatwy dojazd) ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 10 km . POŁOŻENIE : przy drodze krajowej nr 163 : KOŁOBRZEG - POZNAŃ :...

  • Działka rolna Niekanin gm. Kołobrzeg, Niekanin
    1 / 7
    Działka rolna Niekanin gm. Kołobrzeg, Niekanin

    Niekanin

    • 470 850 zł cena
    • 3 139 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Niekanin 1 km od Kołobrzegu. Na sprzedaż działka gruntu przeznaczona pod działalność rolniczą. Pow. działki nr 566: - 3.139 m2 Istnieje możliwość kupna dwóch sąsiadujących dział...

  • Działka rolna Stramnica gm. Kołobrzeg
    1 / 2
    Działka rolna Stramnica gm. Kołobrzeg

    Stramnica

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 3.000 m2 zlokalizowana w pod kołobrzeskiej miejscowości Stramnica, ok. 4 km od Kołobrzegu , ok. 5 km od morza działka położona w be...

  • Działka budowlana Ustronie Morskie
    1 / 15
    Działka budowlana Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 371 280 zł cena
    • 3 094 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustronie Morskie na sprzedaż kompleks 13 działek budowlanych w okolicy dworca PKP możliwość kupna w całości o pow. 4,6406 ha lub każdą działkę osobno o pow. 3.000-3.500 m2 w cenie...

  • Działka Stary Borek gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Działka Stary Borek gm. Kołobrzeg

    Stary Borek

    • 557 000 zł cena
    • 2 228 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stary Borek - na sprzedaż działka pod zabudowę domem jednorodzinnym. Lokalizacja: Stary Borek cicha i spokojna miejscowość z dogodnym dojazdem do turystycznego Grzybowa położona o...

  • Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg
    1 / 6
    Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg

    Korzystno

    • 498 000 zł cena
    • 1 355 m2 powierzchnia
    • 368 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1355 m, położona w malowniczej okolicy we wsi Korzystno, na przedmieściach Kołobrzegu. Działka znajduje się przy ulicy Szer...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANE
    1 / 5
    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANE

    Bargłów Kościelny

    • 60 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 11 działek budowlanych w miejscowości Bargłów Kościelny. Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, pod budownictwo mieszkaniowo-usługowe. Powier...

  • 1 / 2
    Działka z możliwośćią zabudowy

    Łekno

    • 129 000 zł cena
    • 5 188 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Kruklanki

    Kruklanki

    • 220 000 zł cena
    • 33 859 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeśli szukasz dużej działki rolnej na uboczu to właśnie znalazłeś!!!! Na sprzedaż działka o powierzchni 33 859 m2 (3,3859 ha) położona w miejscowości Kruklanki , gminie Kru...

  • 1 / 4
    Działka Przemyśl ul. Budowlanych

    Przemyśl » ul. Budowlanych

    • 115 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki budowlane w okolicach ul. Budowlanych w Przemyślu! Lokalizacja: Cicha i spokojna dzielnica, otoczona piękną przyrodą. Oferta: Możli...

  • Działka Krówniki

    Krówniki

    • 349 000 zł cena
    • 513 m2 powierzchnia
    • 681 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 51 arów ,położoną w malowniczej miejscowości Krówniki ,zaledwie kilka minut od centrum Przemyśla Działka: -powierzchnia 5100...

  • Przetarg - ul. Wielopole 6A

    Gdańsk » ul. Wielopole

    • 68 000 000 zł cena
    • 54 032 m2 powierzchnia
    • 1 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pollytag S.A. i PGE Energia Ciepła S.A. (dalej Zbywcy)ogłaszająpierwszy przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości o łącznej powierzchni 5,4032 hapołożonych w Gdańsku pr...