• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 254)
  • 13 działek budowlanych Czyżowice, wystawiam fakturę VAT
    1 / 4
    13 działek budowlanych Czyżowice, wystawiam fakturę VAT

    Czyżowice

    • 76 200 zł cena
    • 762 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie, Sprzedam działki budowlane w Czyżowicach , ul. Graniczna. Cena : 100 zł / m2. Działka nr : 1201/113 – 889 m2 1202/113 – 761 m2 1203/113 – 762 m2 1204/113 –...

  • Spszedam Działke
    1 / 4
    Spszedam Działke

    Koszalin

    • 85 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Spszedam Działke rolnik.63 ary działkę można zakwalifikować z 3 klasy na 4 klasę i można się budować działka w spokojnej i cichej okolicy dużo zieleni niedaleko morza działka znajd...

  • Działka z WZ, Ustka, Charnowo
    1 / 13
    Działka z WZ, Ustka, Charnowo

    Charnowo

    • 139 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1400 m², położona w miejscowości Charnowo, gmina Ustka, zaledwie 6 km od morza! Miejsce znajduje się w otulinie lasu i natury, co gwara...

  • Działka inwestycyjno-przemysłowa 1,91 ha przy A2 | Ujrzanów
    1 / 3
    Działka inwestycyjno-przemysłowa 1,91 ha przy A2 | Ujrzanów

    Ujrzanów

    • 4 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową 1,91 ha przy A2 – Ujrzanów Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjno-przemysłowa o powierzchni 19 100 m² położona w miejscowości Ujrzan...

  • Działka z WZ o powierzchni 6191 m²
    1 / 8
    Działka z WZ o powierzchni 6191 m²

    Osiek Wielki

    • 99 000 zł cena
    • 6 191 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY – 6191 m² | NOWE BUDKI, GM. OSIEK MAŁY | PRZY DINO Możliwość sprzedaży działki o powierzchni 6191 m² położona w miejscowości Nowe Budki, gm. Osiek Mał...

  • Działka inwestycyjna w Wielkopolsce
    1 / 4
    Działka inwestycyjna w Wielkopolsce

    Barłogi

    • 114 416 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna z MPZP, położona przy DK92, z przeznaczeniem pod produkcję, usługi i działalność uciążliwą. Doskonały dojazd i media w drodze. Powierzchnia 1 600 m2 Bezpośredn...

  • Sławno - działka inwestycyjna pod usługi i handel
    1 / 9
    Sławno - działka inwestycyjna pod usługi i handel

    Sławno

    • 499 000 zł cena
    • 1 992 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY! Do sprzedaży oferuję Państwu nieruchomość inwestycyjną składającą się z dwóch działek gruntu o łącznej powierzchni 0...

  • Działka pod zabudowę jednorodzinną lub deweloperską
    1 / 9
    Działka pod zabudowę jednorodzinną lub deweloperską

    Bobrowiczki

    • 385 000 zł cena
    • 4 757 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    0% PROWIZJI - KOSZTY BIURA PONOSI SPRZEDAJĄCY! Do sprzedaży oferuję Państwu grunt budowlany o powierzchni 0,4757 ha z możliwością podziału na cztery mniejsze działki! Idealna inw...

  • Działka 150 m od rzeki Liwiec 5600 m2 - Pogorzelec gm.Łochów
    1 / 4
    Działka 150 m od rzeki Liwiec 5600 m2 - Pogorzelec gm.Łochów

    Pogorzelec

    • 300 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem – 2,2 ha ziemi, blisko rzeki i lasów Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość położona w miejscowości Pogorzelec, w gminie Łochów, powiat Węgrów. Ł...

  • Działka budowlana Kraków Wzgórza Krzesławickie, Łuczanowice, ks. Kazimierza Figlewicza
    1 / 14
    Działka budowlana Kraków Wzgórza Krzesławickie, Łuczanowice, ks....

    Kraków

    • 298 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice, ul. ks. Kazimierza Figlewicza Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1002 m² , położona na obrzeżach Krakowa, w s...

  • Ogrodzona działka 1000 m² z aktualnym pozwoleniem na budowę!
    1 / 8
    Ogrodzona działka 1000 m² z aktualnym pozwoleniem na budowę!

    Krakowiany

    • 369 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO - Działka 1000 m² z aktualnym pozwoleniem na budowę – Gotowa do startu. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m² położona w malowniczych Krakowia...

  • Działka budowlana Skrzyszów gm. Godów
    1 / 10
    Działka budowlana Skrzyszów gm. Godów

    Skrzyszów

    • 315 000 zł cena
    • 3 498 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę budowlaną zlokalizowaną w Skrzyszowie przy ul. Partyzantów z widokiem w bardzo cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość posiada pow...

  • Bobrowiczki - działki budowlane
    1 / 13
    Bobrowiczki - działki budowlane

    Bobrowiczki

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    0% PROWIZJI - KOSZTY BIURA PONOSI SPRZEDAJĄCY! Do sprzedaży oferuję Państwu dwie działki budowlane o powierzchni 0,1500 ha i 0,1700 ha wraz z udziałem w drodze dojazdowej, położo...

  • Janiewice - działki budowlane
    1 / 16
    Janiewice - działki budowlane

    Janiewice

    • 59 000 zł cena
    • 2 196 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY ! Atrakcyjne działki budowlane w malowniczej okolicy Jeziora Łętowo! Oferujemy na sprzedaż trzy przylegające do sieb...

  • Działka budowlana z domem letniskowym
    1 / 16
    Działka budowlana z domem letniskowym

    Skawa

    • 320 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka zlokalizowana w malowniczej wsi Skawa, w województwie małopolskim, na ulicy Na Zbójeckiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego zak...

  • Działka budowlana Chełm Śląski
    1 / 6
    Działka budowlana Chełm Śląski

    Chełm Śląski

    • 175 560 zł cena
    • 1 254 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do kupienie działka w Chełmie Śląskim przy ul. Wrzosowej. Zlokalizowana w urokliwej okolicy, tuz obok lasu. W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna. Idealna propozycja dla osób...

  • Działka budowlana Chełm Śląski
    1 / 6
    Działka budowlana Chełm Śląski

    Chełm Śląski

    • 187 650 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Słupno gm. Słupno, ul. Krótka, Sosnowa, działka z domkiem
    1 / 9
    Słupno gm. Słupno, ul. Krótka, Sosnowa, działka z domkiem

    Słupno

    • 320 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 356 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    IDEALNA OFERTA DLA DEWELOPERA , doskonała okazja na inwestycję deweloperską pod zabudowę SZEREGOWĄ lub BLIŹNIACZĄ. Agencja Centrum oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 900 mk...

  • ROD działka ogródek
    1 / 6
    ROD działka ogródek

    Tarnowskie Góry

    • 85 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż zadbana działka ROD o powierzchni 316m² znajdująca się na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowskich Górach. Na działce znajduje się m...

  • Działka budowlana Zalesiany gm. Turośń Kościelna,
    1 / 9
    Działka budowlana Zalesiany gm. Turośń Kościelna,

    Zalesiany

    • 1 400 000 zł cena
    • 10 400 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu działk...