• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działka budowlana koło Poznania, jezioro i las
    1 / 15
    Działka budowlana koło Poznania, jezioro i las

    Uzarzewo

    • 319 000 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż narożna działka budowlana o powierzchni 1116 m², położona w malowniczym Uzarzewie – zaledwie 15 km od Poznania. To idealne miejsce dla osób szukających balansu między...

  • Działka budowlana 1000m2, Nowe Grochale
    1 / 3
    Działka budowlana 1000m2, Nowe Grochale

    Nowe Grochale

    • 105 000 zł cena
    • 1 008 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Nowe Grochale, gmina Leoncin, o powierzchni 1008 m², położona w malowniczym otoczeniu Otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego. Idealne m...

  • Działka budowlana Daleszyce Borków, Brzozowa
    1 / 15
    Działka budowlana Daleszyce Borków, Brzozowa

    Daleszyce

    • 2 150 000 zł cena
    • 23 170 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks 22 działek budowlanych o łącznej powierzchni 23170 m2 zlokalizowany w miejscowości Borków (gm. Daleszyce) przy ul. Brzozowej. Działki w całości ujęta miejscowy...

  • Sprzedam działkę budowlana w Kawnicach
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlana w Kawnicach

    Kawnice

    • 90 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kawnicach z warunkami zabudowy o pow. 9 arów z warunkami zabudowy. Położona na terenie domków jednorodzinnych. Cicha i spokojna okolica .

  • Działka 11,49 ar z WZ, mediami ul. Rodziny Kąkolów
    1 / 8
    Działka 11,49 ar z WZ, mediami ul. Rodziny Kąkolów

    Rzeszów

    • 344 000 zł cena
    • 1 149 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki Rzeszów, Słocina, ul. Rodziny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w kształcie prostokąta o wymiarach około 30 m x 39 m, o powierzchni 11,49 ar oznac...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    1 / 7
    Działka budowlana na sprzedaż

    Żdżary

    • 119 000 zł cena
    • 1 113 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż – 3 działki budowlane przy lesie Położone w spokojnej, zielonej okolicy, bezpośrednio przy lesie. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, kontaktu z naturą i je...

  • Działka budowlana Kraków Krowodrza, Prądnik Biały, Chełmońskiego
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Krowodrza, Prądnik Biały, Chełmońskiego

    Kraków

    • 1 450 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 6 683 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    okolica ul.Chełmońskiego W rejonie Krowodrza / Bronowice , blisko ul. Łokietka i Makowskiego. Działka o powierzchni 2,17 arów . Obowiązuje Plan Zagospodarowania Przestrzennego ....

  • Działka pod firmę lub 2 domy | Przybyszewo | media
    1 / 11
    Działka pod firmę lub 2 domy | Przybyszewo | media

    Przybyszewo

    • 599 000 zł cena
    • 2 110 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2110 m², położona w Przybyszewie, w bardzo dobrej lokalizacji zarówno pod działalność gospodarczą, jak i zabudowę mieszkanio...

  • Działka budowlana Dąbrówno,
    1 / 7
    Działka budowlana Dąbrówno,

    Dąbrówno

    • 240 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Działka 1063 m2 z WZ Jakubów
    1 / 8
    Działka 1063 m2 z WZ Jakubów

    Jakubów

    • 110 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA CENA Na sprzedaż działka w miejscowości Jakubów powiat miński Dostępne dwie działki: - powierzchnia 1063 m2 - 110 000 zł - powierzchnia 889 m2 - 99 500 zł Lokalizacja: - Mi...

  • Działka budowlana pełne media - 8ar Nowy Sącz - os.Chruślice
    1 / 9
    Działka budowlana pełne media - 8ar Nowy Sącz - os.Chruślice

    Nowy Sącz

    • 330 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, do sprzedania, bez pośredników, działka w Nowym Sączu - osiedle Chruślice, wraz z udziałem w drodze dojazdowej bezpośrednio do w/w działki. Pow. działki: 797 m2. Kształt d...

  • Działka budowlana – Seredzice, gm. Iłża
    1 / 11
    Działka budowlana – Seredzice, gm. Iłża

    Seredzice

    • 204 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o numerze 659 położona w miejscowości Seredzice, gmina Iłża. Nieruchomość ma powierzchnię 3000 m² oraz wymiary około 24 m szerokości i 125 m długości, dzięki cz...

  • Działka rolno-budowlana Szynwałd gm. Skrzyszów
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Szynwałd gm. Skrzyszów

    Szynwałd

    • 99 000 zł cena
    • 1 935 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka na sprzedaż Szynwałd, gm. Skrzyszów Na sprzedaż działka położona w miejscowości Szynwałd, w gminie Skrzyszów, tuż przy granicy ze Skrzyszowem. Nieruchomość objęta jest...

  • Działka budowlana Wrocanka gm. Miejsce Piastowe,
    1 / 7
    Działka budowlana Wrocanka gm. Miejsce Piastowe,

    Wrocanka

    • 110 000 zł cena
    • 2 191 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 219 położonej w miejscowości Wrocanka, w gminie Miejsce Piastowe. Nieruchomość ma...

  • Działka MPZP 982m² budowlana
    Działka MPZP 982m² budowlana

    Wężówka

    • 130 000 zł cena
    • 982 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ️ Powierzchnia - 982m² ️ Wymiary - 19,5m x 50,5m ️ Plan miejscowy - Plan zagospodarowania przestrzennego ️ Przeznaczenie - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej ️ Druga li...

  • Działka budowlana Kraków Nowa Huta, Czyżyny, Niepokalanej Marii Panny
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Nowa Huta, Czyżyny, Niepokalanej Marii P...

    Kraków

    • 1 490 000 zł cena
    • 2 223 m2 powierzchnia
    • 671 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA CZYŻYNY!!! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące /około 16ar/, pod tereny zielone /około 3ar/ i...

  • Działka inwestycyjna Brzeszcze - 249.999 PLN
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Brzeszcze - 249.999 PLN

    Brzeszcze

    • 249 999 zł cena
    • 728 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Brzeszcze - działka budowlana / inwestycyjna położona przy ulicy Ofiar Oświęcimia Działka...

  • Wyjątkowa działka budowlana na sprzedaż
    1 / 10
    Wyjątkowa działka budowlana na sprzedaż

    Rzeszów

    • 1 000 800 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka z możliwością zabudowy w prestiżowej części Rzeszowa – okolice - ul. Senatorska / Porąbki Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę o powierzchni 36 arów, położoną w...

  • Sprzedam grunty orne i leśne
    Sprzedam grunty orne i leśne

    Goryń

    • 84 000 zł cena
    • 21 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunty orne i leśne we wsi Goryń, gmina Widawa, powiat łaski woj. łódzkie. Grunty stanowią trzy działki o łącznej powierzchni 2,11 ha i znajdują się w ciągu zabudowań po o...

  • Działka usługowa 5 772 m² - Białołęka
    1 / 12
    Działka usługowa 5 772 m² - Białołęka

    Warszawa

    • 3 490 000 zł cena
    • 5 772 m2 powierzchnia
    • 605 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 5 772 m² w Warszawie - Białołęka - róg ul. Przykoszarowej i Szlacheckiej, oddalona ok 2,5 km od Trasy Toruńskiej, przezn...