• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Piękna duża działka na Podzamczu w Wieruszowie
    Piękna duża działka na Podzamczu w Wieruszowie

    Wieruszów

    • 400 000 zł cena
    • 5 720 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam trzy piękne działki o nr 223,224 i 225, o łącznej powierzchni 5720m, położone obok siebie na Podzamczu w Wieruszowie, na ul. Ostrzeszowskiej - obszar wiejski gminy miejsko...

  • Działka pod zabudowę bliźniaczą w otoczeniu drzew
    1 / 6
    Działka pod zabudowę bliźniaczą w otoczeniu drzew

    Kraków

    • 1 190 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Kraków, Czyżyny – 850 m² Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 850 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji – Kraków, dzielnica Czyż...

  • Działka pod budowę domu z projektem oraz PnB
    1 / 5
    Działka pod budowę domu z projektem oraz PnB

    Zabierzów Bocheński

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki budowlanej z pozwoleniem na budowę i fundamentem, gotową do kontynuacji prac od zaraz. Lokalizacja:  Działka znajduj...

  • Atrakcyjna , duża działka rolna - gm. NAREW
    Atrakcyjna , duża działka rolna - gm. NAREW

    Narew

    • 207 108 zł cena
    • 82 843 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjna , duża działka rolna położona w gm. Narew. Dojazd - droga szutrowa, do drogi asfaltowej ok. 0,5 km. Zaciszna lokalizacja, w pobliżu las. Działka dogodna jako inwestycja....

  • Działka rekreacyjna nad wkrą w Lelewie
    1 / 4
    Działka rekreacyjna nad wkrą w Lelewie

    Lelewo

    • 250 000 zł cena
    • 1 710 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna nad Wkrą w miejscowości Lelewo . Działka w prostokącie ogrodzona wodą na działce prąd w drodze . Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zbudowany letni...

  • Działka budowlana, 2311m2, dobra cena,
    1 / 5
    Działka budowlana, 2311m2, dobra cena,

    Brodła

    • 175 000 zł cena
    • 2 311 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 2311 m² – Brodła, gmina Alwernia, powiat chrzanowski Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 2311 m², położona w miejscowości Bro...

  • Duże Uzbrojone  działki pod budowę za Kolbudami
    1 / 5
    Duże Uzbrojone działki pod budowę za Kolbudami

    Czapielsk

    • 469 500 zł cena
    • 3 178 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam dużą uzbrojoną ,działkę o powierzchni 3178 m2 w miejscowości Czapielsk ul. Stokrotki za Kolbudami . Działka ładnie położona na lekkim wzniesieniu ,jest pięknie nasłoneczni...

  • Działka budowlana, cisza, dużo zieleni
    1 / 13
    Działka budowlana, cisza, dużo zieleni

    Michałowice

    • 660 000 zł cena
    • 2 283 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana Michałowice, gm. Michałowice, powiat krakowski Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2283 m², położona w miejscowości Michałowice, w gminie Mi...

  • Działka rolna Podobin gm. Niedźwiedź
    1 / 11
    Działka rolna Podobin gm. Niedźwiedź

    Podobin

    • 60 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Przedmiotem sprzedaży jest teren rolny o powierzchni ok. 1 ha położony w miejscowości Podobin, gm. Niedźwiedź w sąsiedztwie lasu zlokalizowanego w pobliżu szczytu góry Spyrkowe...

  • Działka budowlana nad Wkrą w Lelewie
    1 / 3
    Działka budowlana nad Wkrą w Lelewie

    Lelewo

    • 180 000 zł cena
    • 1 717 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nad Wkrą w miejscowości Lelewo . Działka w prostokącie 51/33 Dzialka w sąsiedztwie kilku działek . Prąd woda w drodze .Dojazd drogą prywatną /udział w drodze / .L...

  • Sprzedam działkę
    1 / 8
    Sprzedam działkę

    Zawiercie

    • 200 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 2 działki budowlane położone w miejscowości Kostkowice. Działka nr 336/3 : o pow. 697 m2 Działka nr 336/4: o pow. 701 m2 Media - wodociąg, prąd w drodze. Działki położo...

  • działka budowlana na Jurze
    1 / 7
    działka budowlana na Jurze

    Kraków

    • 200 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działki na Jurze
    1 / 3
    Działki na Jurze

    Kostkowice

    • 200 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Kostkowice. Działka nr 336/3 : o pow. 697 m2 Działka nr 336/4: o pow. 701 m2 Media - wodociąg, prąd w drodze. Działki położo...

  • Sprzedam działkę ogrodniczą na ROD im. J. Wagi w Łomży
    Sprzedam działkę ogrodniczą na ROD im. J. Wagi w Łomży

    Łomża

    • 55 000 zł cena
    • 307 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ogrodniczą na ROD im. J. Wagi w Łomży z doprowadzonymi prądem i wodą. Jest toaleta ze zbiornikiem, kompost, wiele nasadzeń. Drzewa zostały przycięte kilka miesięcy...

  • Działka budowlana na Jurze
    Działka budowlana na Jurze

    Kostkowice

    • 200 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ
    1 / 3
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ

    Gulczewo

    • 140 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Sprzedam działkę budowlaną o numerze 208/29 i powierzchni 1000m2 w miejscowości Gulczewo (10 km od Wyszkowa). Media w drodze przed działką. Cena do negocjacji.

  • Działka budowlana 20 min od Poznania przy A2 Buk
    1 / 15
    Działka budowlana 20 min od Poznania przy A2 Buk

    Brzoza

    • 409 000 zł cena
    • 2 962 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2962 m², malowniczo położona na lekkim wzniesieniu, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z wygodnym dojazdem asfaltowym. Nieruchomość zn...

  • Jarosławiec, Rusinowo, Domki, Działka 869m2
    1 / 16
    Jarosławiec, Rusinowo, Domki, Działka 869m2

    Rusinowo

    • 659 000 zł cena
    • 869 m2 powierzchnia
    • 759 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Domki Letniskowe, Działka 869 m² – Jarosławiec, Rusinowo, 900m od morza - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk - Gotowy, działający biznes wakacyjny - Możliwość rozbudowy o kolejn...

  • Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Rysiowa
    1 / 6
    Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Rysiowa

    Dołuje

    • 329 000 zł cena
    • 819 m2 powierzchnia
    • 402 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 819 m położona w miejscowości Dołuje, gmina Dobra (Szczecińska), przy ul. Rysiowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej ok...

  • Działka inwestycyjna przy lotnisku Warszawa Okęcie
    1 / 10
    Działka inwestycyjna przy lotnisku Warszawa Okęcie

    Warszawa

    • 3 400 000 zł cena
    • 3 416 m2 powierzchnia
    • 996 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta inwestycyjna - Kupujący nie płaci prowizji ! Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni ok. 3416 m² położona w strategicznej części Warszawy – Okęcie, ul. Półksiężyca,...