• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działka Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    Działka Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 950 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna działka 800m2 o szer.17m w Wilanowie przy ul.Wiertniczej w pobliżu TVN. Działka inwestycyjna budowlana,wszystkie media. Numer oferty: 488/DZ/2010

  • Sprzedam działkę rekreacyjną
    1 / 6
    Sprzedam działkę rekreacyjną

    Sosnowiec

    • 48 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną w Sosnowcu -Klimontwie.

  • Działka rekreacyjna ROD
    1 / 13
    Działka rekreacyjna ROD

    Płock

    • 45 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam wyjątkową działkę rekreacyjną ROD 286m2 w Stróżewku naprzeciw Happy Parku. Na działce jest domek z tarasem, woda pitna, prąd, czereśnia, borówki, młody winogron, bez fiole...

  • Działka Władysławów gm. Mszczonów
    1 / 9
    Działka Władysławów gm. Mszczonów

    Władysławów

    • 190 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji - możliwość płatności w ratach - raty do uzgodnienia. B.Atrakcyjne Działki Budowlane o pow.ok 1240m2 z aktualnym Planem Zagospodarowania Przestrz...

  • Działka Milanówek
    Działka Milanówek

    Milanówek

    • 449 000 zł cena
    • 1 531 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna, ogrodzona działka budowlana o pow. 1531m2, kształtem przypominająca prostokąt, położona w centrum Milanówka w dzielnicy willowej. Media: energia, woda, gaz w ulicy, k...

  • Działka inwestycyjna Bolimów
    Działka inwestycyjna Bolimów

    Bolimów

    • 900 000 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren komercyjny o powierzchni 9806 m2 i w ładnym kształcie, położony blisko zjazdu z autostrady A2 w Gminie Bolimów. Ziemia V i VI klasy. Na działce stoją zabudowania mieszkalne,...

  • Działka gospodarstwo Gole gm. Baranów
    1 / 9
    Działka gospodarstwo Gole gm. Baranów

    Gole

    • 450 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Do sprzedania gospodarstwo rolne o powierzchni 1,13 ha położone w malowniczej okolicy w obrębie Gminy Baranów. Na ogrodzonej działce o powierzchni 2800 m2 zn...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    1 / 2
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 669 000 zł cena
    • 3 037 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z warunkami zabudowy na siedmiolokalowy budynek mieszkalny w Grodzisku Mazowieckim, w rejonie osiedla WKD Okrężna. Pow. 3037 m kw. Wokół nowo powstająca zabudowa...

  • Działka gospodarstwo Grodzisk Mazowiecki
    1 / 4
    Działka gospodarstwo Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 900 000 zł cena
    • 55 200 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ!!! Gospodarstwo rolne o pow. 5,52 ha z różnorakim drzewostanem i małym stawem. Na działce znajduje się ładny piętrowy dom 215m2, zbudowany w 1992r. Dom posi...

  • Działka Ożarów Mazowiecki
    1 / 2
    Działka Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 490 000 zł cena
    • 4 443 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl działka 4443m2 w okolicy Ożarowa. Według planu zagospodarowania przestrzennego działka pod zabudowe usługową, obiekty produkcyjn...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 190 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana na sprzedaż
    1 / 2
    Działka budowlana na sprzedaż

    Wygoda

    • 75 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2000 m², położona w miejscowości Wygoda w województwie mazowieckim, w powiecie zwoleńskim. Nieruchomość znajduje się w spokoj...

  • Działka Stare Budy gm. Jaktorów
    1 / 4
    Działka Stare Budy gm. Jaktorów

    Stare Budy

    • 948 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bradzo ładna dzialka o pow.7900m2, posiadająca aktualny wypis ze studium pod zabudowę mieszkaniową.Wymiary działki to 63m2 na 125 m2, dojazd droga utwardzoną, w której znajdują si...

  • Działka Chrzanów Mały gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Chrzanów Mały gm. Grodzisk Mazowiecki

    Chrzanów Mały

    • 1 081 000 zł cena
    • 10 810 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren przeznaczony pod budownictwo wielorodzinne np. segmenty.Na pograniczu Milanówka i Grodziska Maz. Plany zagosp. przestrzennego uwzględniają podciągnięcie medii i drogi dojazdo...

  • Działka Urzut gm. Nadarzyn
    1 / 4
    Działka Urzut gm. Nadarzyn

    Urzut

    • 2 002 070 zł cena
    • 10 822 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow.10822m2.Podzielona na 10 działek o pow od 950m2 do 2000m2 Plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz szeregową.Cena za metr 1...

  • Działka Żółwin gm. Brwinów
    Działka Żółwin gm. Brwinów

    Żółwin

    • 600 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-Działka o pow.5000 m2, z przeznaczeniem pod sport i rekreacje. Położona w Żółwinie kolo Podkowy Leśne, przy osiedlu o zabudowie willowej. Doskonałe miejsce na...

  • Urokliwa działka ROD z domkiem
    1 / 8
    Urokliwa działka ROD z domkiem

    Olsztyn

    • 75 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD znajdującej się na terenie ogródków działkowych "Słoneczna Polana" w Olsztynie ul. Świętego Franciszka z Asyżu. Działka o powierzchni 296...

  • Działka Żelechów gm. Żabia Wola
    Działka Żelechów gm. Żabia Wola

    Żelechów

    • 160 000 zł cena
    • 1 439 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Bardzo ładna działka w okolicach Ojrzanowa -Żelechowa o pow. 1439 mkw. Działka w kształcie trapezu , sucha i słoneczna. Zgodnie z Planem Zagospodarowania P...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 10 000 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Działka o pow. 2,5439 ha w Grodzisku Mazowieckim, usytuowana w okolicy WKD Nadarzyńska. W studium zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako działka pod...

  • Działka Budy Zosine gm. Jaktorów
    1 / 3
    Działka Budy Zosine gm. Jaktorów

    Budy Zosine

    • 175 000 zł cena
    • 4 358 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malownicza, foremna działka o powierzchni 4358 m2, a wymiarach ok. 79 x 52 m, z wydanymi warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego, położona przy drodz...