• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działka budowlana + bonus w pakiecie
    1 / 2
    Działka budowlana + bonus w pakiecie

    Załęże-Ponikiewka

    • 4 800 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Załęże Ponikiewka (gmina Młynarze powiat Makowski) Szukasz miejsca pełnego spokoju i natury? Mam na sprzedaż piękne działki budowlane (WZ) w otoczeniu lasów, z dostępem do mediów n...

  • Działka 4500 m2
    Działka 4500 m2

    Jadów

    • 135 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    INWESTYCJA - LOKATA KAPITAŁU Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Podbale, gmina Jadów. Powiat Wołomin. Złożony wniosek o zmianę planu zagospodarowania przestrzennego w Jadowie...

  • Sprzedam działkę usługową Gorzów Wlkp Centrum
    1 / 2
    Sprzedam działkę usługową Gorzów Wlkp Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 999 999 zł cena
    • 1 503 m2 powierzchnia
    • 666 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedaż działki usługowej w Centrum Gorzowa Wlkp. Ul. Chopina. Bardzo dużo możliwości biznesowych. -działalność handlowa -hotel -apartamenty inwestycyjne pod wynajem -gabinety le...

  • Sprzedam
    1 / 3
    Sprzedam

    Słupsk

    • 8 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam serdecznie sprzedam działkę Rekreacyjną z domkiem murowanym dwu poziomowy w zeszłym roku był zmieniany dach oraz wymienione okna ale z braku czasu nie mam kiedy zająć się dal...

  • Działka leśna
    Działka leśna

    Siedleczka

    • 80 000 zł cena
    • 8 797 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka jest duża. Rośnie na niej las mieszany z większą ilością modrzewia i olchy. Do tej działki jest dojazd asfaltowy i na wjeździe mostek betonowy, także z drugiej strony dział...

  • Dzialka ROD Gdansk Rebiechowo
    Dzialka ROD Gdansk Rebiechowo

    Gdańsk

    • 39 000 zł cena
    • 354 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dzalke ROD. Lokalizacja przy lotnisku Lecha Wałęsy Dom posiada szambo, nowa instalacja wodna, do wykończenia prysznic. Jest również wyprowadzenie do komina na piec typu...

  • Na sprzedaż działka 1609 m² – Krasnystaw – dobra inwestycja
    1 / 2
    Na sprzedaż działka 1609 m² – Krasnystaw – dobra inwestycja

    Krasnystaw

    • 49 000 zł cena
    • 1 609 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka 1609 m² – Krasnystaw – dobra inwestycja Na sprzedaż działka o powierzchni 1609 m² (0,1609 ha) położona w miejscowości Krasnystaw w województwie lubelskim. Podstawowe info...

  • Tanio! Nasiegniewo, Włocławek- działki rolno-budowlane-MPZP
    1 / 14
    Tanio! Nasiegniewo, Włocławek- działki rolno-budowlane-MPZP

    Nasiegniewo

    • 31 000 zł cena
    • 398 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki rolno-budowlane wg MPZP pod dom jednorodzinny - NA SPRZEDAŻ. KW bez obciążeń. Lokalizacja: Nasiegniewo - 8 km od Włocławka -przy drodze na Płock. Blisko piękna szkoła, skle...

  • Działka ROD Hutnik 2
    1 / 9
    Działka ROD Hutnik 2

    Stalowa Wola

    • 27 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD HUTNIK II Na sprzedaż działka Rod nr 111 Działka położona bardzo blisko bramki wjazdowej na alejkę. Klimatyczna biała altanka drewniana Uzbrojenie prąd i woda...

  • Działka rolna Brzoskwinia gm. Zabierzów, Kamyk
    Działka rolna Brzoskwinia gm. Zabierzów, Kamyk

    Brzoskwinia

    • 801 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WIDOKOWA , 90 arowa z widokiem na Tatry , Babią Górę i Dolinki Krakowskie. W obecnym planie zagospodarowania Działka ROLNA w miejscowości Brzoskwinia gm.Zabierzów . Utwardzona dro...

  • Na sprzedaż atrakcyjna działka – Żołędowo
    Na sprzedaż atrakcyjna działka – Żołędowo

    Żołędowo

    • 234 715 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 785 m², położoną w malowniczej, cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Żołędowo, gmina Osielsko. Działka znajduje...

  • Działka budowlana Morawica gm. Liszki, Morawica
    Działka budowlana Morawica gm. Liszki, Morawica

    Morawica

    • 750 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    80arowa , przy głównej ulicy w pobliżu Lotniska w Balicach - MORAWICA . Działka objęta planem zagospodarowania z czego około 1900 m kw to teren zabudowy mieszkaniowo usługowej , a...

  • Działka budowlana Gaj gm. Mogilany, Zakopiańska
    1 / 5
    Działka budowlana Gaj gm. Mogilany, Zakopiańska

    Gaj

    • 3 500 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 417 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    13 km OD GRANICY KRAKOWA ul.Zakopiańska, 84arowa , w Gaju gm Mogilany WIDOKOWA . W planie zagospodarowania pod zabudowę MIESZKANIOWĄ I USŁUGI Doskonały dojazd i dostęp do drogi pu...

  • Działka budowlana Skawina, Długa
    1 / 5
    Działka budowlana Skawina, Długa

    Skawina

    • 949 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 80 AROWA AROWA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 6 DOMÓW ( 6 połówek bliźniaków ) Zelczyna, okolice Krakowa/Borku Szlacheckiego . Domy zaprojektowane są na prostokącie o powierzchni o...

  • Działka usługowa Balice gm. Zabierzów, Medweckiego
    1 / 6
    Działka usługowa Balice gm. Zabierzów, Medweckiego

    Balice

    • 1 950 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    30 arowa usługowa w pobliżu Lotniska Balice . Działka płaska ,szeroka z dobrym połączeniem z Krakowem i autostradą A4 . Plan zagospodarowania obowiązujący o przeznaczeniu pod zabu...

  • Działka rolna Zabierzów Bocheński gm. Niepołomice, Zabierzów Bocheński
    1 / 4
    Działka rolna Zabierzów Bocheński gm. Niepołomice, Zabierzów Boch...

    Zabierzów Bocheński

    • 16 000 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 728 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    22 hektary w otulinie Puszczy Niepołomickiej .Przepiękna działka w otoczeniu lasu i łąk . W obecnym planie zagospodarowania rolna natomiast w studium nowego planu zagospodarowania...

  • Nieruchomość mieszkalna z zabudowaniami
    1 / 10
    Nieruchomość mieszkalna z zabudowaniami

    Bądkowo

    • 300 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość o powierzchni 3300 m2, zabudowana domem-budynkiem gospodarczym i budynkiem wolnostojącym ok 200 m2. Na działce znajdują się drzewa owocowe na około 200 m2, 1500m2 sta...

  • Działka budowlana Lesko Lesko
    1 / 8
    Działka budowlana Lesko Lesko

    Lesko

    • 140 000 zł cena
    • 2 712 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy pięknie położoną działkę o powierzchni 27,12 arów, usytuowaną w atrakcyjnej części Lesko - w rejonie Zmarzłowej Doliny. To doskonała propozycja dla osób plan...

  • Działka rolna Czarna Lipie
    1 / 12
    Działka rolna Czarna Lipie

    Czarna

    • 99 000 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,14 ha, położoną w miejscowości Lipie, gmina Czarna. Nieruchomość znajduje się w sercu Bieszczad, w otoczeniu malowniczych lasów i łąk....

  • Działka budowlana Werlas gm. Solina
    1 / 12
    Działka budowlana Werlas gm. Solina

    Werlas

    • 390 000 zł cena
    • 1 986 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Werlas, gmina Solina , w niedalekiej odległości od Jeziora Solińskiego - jednego z najpięk...