• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działka inwestycyjna Nowa Bukówka gm. Żabia Wola, Gajowa
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Nowa Bukówka gm. Żabia Wola, Gajowa

    Nowa Bukówka

    • 7 500 000 zł cena
    • 133 548 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna z potencjałem przy samej trasie S8. 35km od centrum Warszawy.  30km - Okęcie. Miejscowość - Nowa Bukówka Gmina - Żabia Wola Powiat - Grodziski Pow...

  • Działka ze stawem otoczona lasem Warmia Mazury
    1 / 13
    Działka ze stawem otoczona lasem Warmia Mazury

    Smolanka

    • 79 000 zł cena
    • 2 840 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyobraź sobie miejsce, w którym poranki zaczynają się śpiewem ptaków, a wieczory można spędzać nad własnym stawem, w ciszy i w otoczeniu lasu. Jeśli marzysz o domu wśród natury, z...

  • Duża działka w Unieminie
    1 / 7
    Duża działka w Unieminie

    Uniemino

    • 125 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa obejmująca działki nr 78/1 oraz 78/2, położone w malowniczej miejscowości Uniemino, w gminie Borne Sulinowo. To miejsce, w którym można...

  • Stare Budy Radziejowskie- działka z prądem.
    1 / 5
    Stare Budy Radziejowskie- działka z prądem.

    Stare Budy Radziejowskie

    • 330 000 zł cena
    • 1 331 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA: Stare Budy Radziejowskie, powiat żyrardowski, gmina Radziejowice pinezka: [url] DANE TECHNICZNE -numer ewidencyjny działki: 143804_2.0022.21/1 -metraż: 1331m2 -płaska...

  • Sprzedam
    1 / 2
    Sprzedam

    Sierskowola

    • 49 990 zł cena
    • 4 058 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam nieruchomość gruntową, działka ewidencyjna nr 128, stanowiącą grunty rolne i pastwiska trwałe, położoną w miejscowości Sierskowola, gmina Sierskowola, powiat rycki. Nieruc...

  • Obrzeża Skulska - Działka w pierwszej linii brzegowej jezior
    1 / 8
    Obrzeża Skulska - Działka w pierwszej linii brzegowej jezior

    Skulsk

    • 549 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam bardzo atrakcyjnie położoną nieruchomość zlokalizowaną w pierwszej linii brzegowej jeziora na obrzeżach Skulska. Działka o pow. 6200 m2 (Wymiary: 114m x 54 m), zalesiona i...

  • Sprzedam działkę z budynkami w Gajewie, gmina Nowe
    1 / 15
    Sprzedam działkę z budynkami w Gajewie, gmina Nowe

    Gajewo

    • 199 900 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam lub wydzierżawię w dobre ręce dom i budynki gospodarcze do remontu. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Gajewo gmina Nowe, 5 km od Warlubia. Dojazd - droga asfaltowa,...

  • Działka z bezpośrednim widokiem na Śnieżkę
    1 / 5
    Działka z bezpośrednim widokiem na Śnieżkę

    Karpacz

    • 800 000 zł cena
    • 1 019 m2 powierzchnia
    • 786 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Obecnie trudno znaleźć działkę z sprzecznymi warunkami: centrum Karpacza, ciche miejsce z dala od zgiełku, z widokiem na Śnieżkę i na koniec z łatwym dojazdem drogą. Ale ta oferta...

  • Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 1 330 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Książenice dwie piękne działki budowlano-leśne każda o powierzchni 3800m2 - na sprzedaż. Działka budowlano - leśna o powierzchni 3800m2 i wymiarach 69x55. Położona w piękn...

  • Działka w Szaflarach
    1 / 8
    Działka w Szaflarach

    Szaflary

    • 187 000 zł cena
    • 3 753 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA ROLNA – SZAFLARY | 3753 m² | BEZ DOJAZDU GRUNT Z POTENCJAŁEM – IDEALNY NA INWESTYCJĘ LUB LOKATĘ KAPITAŁU Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Szaflary, w regi...

  • Działka 2000m2 Aleksandrów gm. Jakubów pow. miński
    1 / 6
    Działka 2000m2 Aleksandrów gm. Jakubów pow. miński

    Jakubów

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ wyjątkowa działka w spokojnej okolicy. Działka w miejscowości Aleksandrów, gmina Jakubów w powiecie mińskim. Nieruchomość ze względu na swoją lokalizację spełni oczeki...

  • Działka budowlana Ryjewo,
    1 / 8
    Działka budowlana Ryjewo,

    Ryjewo

    • 189 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko w Keller Williams! Przedmiotem oferty jest działka 2000 m² z własnym sosnowym zakątkiem - Oaza spokoju w Ryjewie (17 km od Kwidzyna).  Działka oraz droga dojazdowa do niej...

  • Działka budowlana Chruszczobród gmina Łazy
    1 / 8
    Działka budowlana Chruszczobród gmina Łazy

    Chruszczobród

    • 150 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 1400 m² CHRUSZCZOBRÓD, GM. ŁAZY UL. WYPOCZYNKOWA Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1400 m², składająca się z dwóch działek referencyjnych o...

  • Działka inwestycyjna 12434 m2 Woskrzenice Duże
    1 / 4
    Działka inwestycyjna 12434 m2 Woskrzenice Duże

    Woskrzenice Duże

    • 1 250 000 zł cena
    • 12 434 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 12 434 m² (1,2434 ha) położona w miejscowości Woskrzenice Duże, bezpośrednio przy drodze krajowej E30, stanowiącej ważny s...

  • Działka w spokojnej okolicy w Lisewie
    1 / 4
    Działka w spokojnej okolicy w Lisewie

    Lisewo

    • 99 365 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o lekkim kącie nachylenia, położona przy ul. Kruczej w Lisewie, powiat Chełmiński. Razem z działką zostanie nabyty udział w drodze wewnętrznej zapewniający doja...

  • Działka rolno-LEŚNA 50/50 FACIMIECH k/Skawiny
    Działka rolno-LEŚNA 50/50 FACIMIECH k/Skawiny

    Facimiech

    • 80 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno-leśna . Miejscowość Facimiech koło Skawiny Idealna pod KRUS lub do innej adaptacji. Działka prostokątna w ok1/2 pow.zalesiona ,przez środek płynący strumyk . Idealni...

  • Działka w spokojnej okolicy w Lisewie
    1 / 4
    Działka w spokojnej okolicy w Lisewie

    Lisewo

    • 99 535 zł cena
    • 1 171 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• SPRZEDAM POSIADŁOŚĆ 6,21 HA – MODRZEJOWICE, GM. SKARYSZEW
    1 / 3
    SPRZEDAM POSIADŁOŚĆ 6,21 HA – MODRZEJOWICE, GM. SKARYSZEW

    Modrzejowice

    • 430 000 zł cena
    • 62 090 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRZEDAM POSIADŁOŚĆ 6,21 HA – MODRZEJOWICE, GM. SKARYSZEW Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Modrzejowice w gminie Skaryszew (powiat radomski) o łącznej powi...

  • Działka Marina w Stepnicy do zabudowy.
    1 / 6
    Działka Marina w Stepnicy do zabudowy.

    Stepnica

    • 449 000 zł cena
    • 1 234 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka na sprzedaż w Stepnicy – tuż przy marinie! Wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch połączonych działek o łącznej powierzchni 1234 m², położona w niezwykle...

  • Działka rolna Mszana Dolna
    1 / 15
    Działka rolna Mszana Dolna

    Mszana Górna

    • 205 000 zł cena
    • 6 840 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Z przyjemnością prezentujemy działkę rolną położoną w spokojnej, zielonej części miejscowości Mszana Dolna. To propozycja dla osób szukających większej przestrzeni w naturalny...