• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działka budowlana 1386 m2 zaledwie 10 km od Kępna
    1 / 4
    Działka budowlana 1386 m2 zaledwie 10 km od Kępna

    Mikorzyn

    • 140 000 zł cena
    • 1 386 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz dla siebie i dla swojej rodziny działki budowlanej w spokojnej miejscowości zaledwie 10 km od miasta Kępno? Chciałbyś/abyś zamieszkać na tworzącym się nowym i młodym os...

  • Działka przemysłowa Paproć gm. Nowy Tomyśl,
    1 / 8
    Działka przemysłowa Paproć gm. Nowy Tomyśl,

    Paproć

    • 12 000 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Myślicie o rozwoju swojego biznesu ? Skorzystajcie z bliskości rynku europejskiego. To doskonały moment i miejsce. Grunty pod aktywizację gospodarczą z halami produkcyjnymi i place...

  • Działka budowlana Wrocław Fabryczna, Grabiszyn
    1 / 13
    Działka budowlana Wrocław Fabryczna, Grabiszyn

    Wrocław

    • 2 800 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 529 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opiekun oferty: TOMASZ LEIMAN Nr Licencji PFRN 28679 tel: [tel] Działka położona jest blisko budynków jednorodzinnych przy drodze asfaltowej. Atuty: - unikalna nieruchomość - og...

  • Działka Częstochowa Błeszno
    1 / 8
    Działka Częstochowa Błeszno

    Częstochowa

    • 89 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. około 480m2 położoną na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych Sarenka w Częstochowie przy ul. Kusocińskiego Na działce znajduje się drewni...

  • Ogródek działkowy
    1 / 5
    Ogródek działkowy

    Konin

    • 45 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy o powierzchni 2.5 ar ul. Solna. Stary Konin Altana murowana, prąd, woda.

  • Działka budowlana Osmolice-Kolonia gm. Niedrzwica Duża
    1 / 3
    Działka budowlana Osmolice-Kolonia gm. Niedrzwica Duża

    Osmolice-Kolonia

    • 148 000 zł cena
    • 1 342 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    13-AROWA DZIAŁKA BUDOWLANA 17 KM OD LUBLINA, W SPOKOJNEJ OKOLICY ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną, o powierzchni 1342 m2 , położoną w Osmolicach Kolonii, gminie Nied...

  • Sprzedam dużą działkę z rozpoczętą budową domu.
    1 / 7
    Sprzedam dużą działkę z rozpoczętą budową domu.

    Dębniaki

    • 285 000 zł cena
    • 12 800 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Witam Mam do sprzedania dużą działkę 1.28 ha na której rozpoczęta jest budowa domu jednorodzinnego. Działka ma duży potencjał można ją przeznaczyć pod inwestycję bądź podział na m...

  • Sprzedam działkę rolną 45000zł
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną 45000zł

    Suwałki

    • 45 000 zł cena
    • 3 105 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną, w miejscowości Dębowo o nr.187/6 .Działka graniczy z Wigierski Parkiem . Woda w drodze prąd b.blisko .wielkość działki 3105m2.Przepiękna okolica zapraszam....

  • Duża działka pod zabudowę wielorodzinną
    1 / 7
    Duża działka pod zabudowę wielorodzinną

    Chełmża

    • 2 590 000 zł cena
    • 15 012 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY GRUNTU INWESTYCYJNEGO – CHEŁMŻA, UL. WYSZYŃSKIEGO 13 PRZEDMIOT OFERTY: Nieruchomość gruntowa o powierzchni 15 012 m2 zlokalizowana w Chełmży przy ul. Kardynała Wy...

  • Działka budowlana Siołkowa  gm. Grybów
    1 / 15
    Działka budowlana Siołkowa gm. Grybów

    Siołkowa

    • 94 900 zł cena
    • 1 112 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o poranej kawie w promieniach wschodzącego słońca, gdzie z Twojego tarasu rozpościera się malowniczy widok na pobliskie góry? To miejsce idealne dla Ciebie i Twojej rodziny...

  • Działka 336/2 - 14,53 ar Rzeszów
    1 / 16
    Działka 336/2 - 14,53 ar Rzeszów

    Rzeszów

    • 585 000 zł cena
    • 1 453 m2 powierzchnia
    • 403 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 336/2 położona w Rzeszowie, obręb Matysówka - przy ulicy Kukuczki. Nieruchomość 14,53 ar przestrzeni z wydanymi warunkami zabudowy, to...

  • Działka inwestycyjna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 623 000 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Książenice, w spokojnej i rozwijającej się okolicy z nową zabudową jednorodzinną w bezpośrednim sąsiedztwie. Dział...

  • Działka usługowa Gruszowiec gm. Dobra
    1 / 6
    Działka usługowa Gruszowiec gm. Dobra

    Gruszowiec

    • 137 500 zł cena
    • 1 375 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Oferujemy na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną - działkę usługowo-budowlaną położoną bezpośrednio przy drodze krajowej nr 28 w miejscowości Gruszowiec. Parametry działki...

  • Atrakcyjna działka Niepołomice
    1 / 5
    Atrakcyjna działka Niepołomice

    Podłęże

    • 1 392 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej zlokalizowanej w Podłężu k. Niepołomic. To świetna propozycja działki inwestycyjnej z doskonałym połączeni...

  • Działka rolno-budowlana Długokąty gm. Puszcza Mariańska
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana Długokąty gm. Puszcza Mariańska

    Długokąty

    • 390 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Jeśli szukasz dużej działki z dala od miejskiego zgiełku. Chciałbyś mieć ciszę, spokój oraz dzięki której będziesz miał możliwość codzie...

  • Działka budowlana 10ar, Stanowice gm Strzegom
    1 / 2
    Działka budowlana 10ar, Stanowice gm Strzegom

    Stanowice

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Staniwicach, gmina Strzegom. Dojazd z obu stron działki. W sąsiedztwie sklep Dino. Wymiary na zdjęciu, nieco ponad 10ar. Ul. Olszańska Przybliżon...

  • Sprzedam działkę budowlana Pracę Duże
    Sprzedam działkę budowlana Pracę Duże

    Prace Duże

    • 324 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z przeznaczeniem w planie zagospodarowania na mieszkalnictwo jednorodzinne (MN) w kształcie ładnego prostokąta.Po długości drogi dłuższa.Nr.54/16 Prace Duże gm.T...

  • Działka inwestycyjna Glinno gm. Nowy Tomyśl,
    1 / 11
    Działka inwestycyjna Glinno gm. Nowy Tomyśl,

    Glinno

    • 900 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż: Duża działka z warunkami zabudowy - Glinno, pow. nowotomyski Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni ok. 6000 m², położona w miejscowości Glinno (powiat nowotom...

  • Działka rolna Kasina Wielka gm. Mszana Dolna
    1 / 2
    Działka rolna Kasina Wielka gm. Mszana Dolna

    Kasina Wielka

    • 20 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Na sprzedaż oferujemy działkę rolną o powierzchni 14 arów , położoną w malowniczej części miejscowości Kasina Wielka, u podnóża góry Lubogoszcz. Nieruchomość znajduje się w...

  • Super działka budowlana PRUSIM cisza, las, jezioro
    1 / 7
    Super działka budowlana PRUSIM cisza, las, jezioro

    Pniewy

    • 115 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo ładną, ustawną działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 zlokalizowaną w miejscowości PRUSIM 5km od MIĘDZYCHODU. Działka zlokalizowana jest blisko ośrodka wypoczynkowe...