• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Duża działka budowlana z pozwoleniem na budowę .
    1 / 11
    Duża działka budowlana z pozwoleniem na budowę .

    Nowy Targ

    • 895 000 zł cena
    • 3 289 m2 powierzchnia
    • 273 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow: 3289m2 położona w Nowym Targu przy ul. Partyzantów na której można wybudować 4 budynki bliźniacze mieszkalne jednorodzinne /uzyskano pozwolenie na budowę/...

  • Działka o powierzchni 1.80 ha w Pańskiej Woli
    1 / 15
    Działka o powierzchni 1.80 ha w Pańskiej Woli

    Pańska Wola

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeżeli marzysz o posiadaniu własnego miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem i pięknem okolicznej przyrody, ta oferta jest dla Ciebie. A może jesteś...

  • Atrakcyjna działka budowlana w dobrej lokalizacji
    1 / 8
    Atrakcyjna działka budowlana w dobrej lokalizacji

    Ustroń

    • 380 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MAŁGORZATA STRAWA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 922/3 o powierzchni 1000 m², położona w Ustroniu. Działka jest płaska, dobrze nasłoneczniona i...

  • Działka budowlana Charlęż
    1 / 2
    Działka budowlana Charlęż

    Charlęż

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt tylko poprzez wiadomości!! DZIAŁKA W CENTRUM MIEJSCOWOŚCI! Działka budowlana nr 548 o przeznaczeniu MN (nie MR mieszkalnictwo rolnicze z możliwością dostosowania do zabud...

  • Działka, pozwolenie na 2 hale i biurowiec
    1 / 16
    Działka, pozwolenie na 2 hale i biurowiec

    Bulowice

    • 1 590 000 zł cena
    • 7 531 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 7531 m², składająca się z dwóch działek: Działka nr 2027/4 5209 m² Działka nr 2026...

  • Działka na sprzedaż
    Działka na sprzedaż

    Maszki

    • 1 300 000 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę rolno budowlaną w jednym kawałku, pole orne 0.70 budowlana 0.41 oraz łąka z rzeką, dojazd z obu stron, droga asfaltową oraz gruntową, wydane pozwolenie na budowę....

  • Szukasz lokaty kapitału w sąsiedztwie lasu?
    1 / 13
    Szukasz lokaty kapitału w sąsiedztwie lasu?

    Niedzica

    • 118 500 zł cena
    • 6 668 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Poniżej oferta o powierzchni 67 ar położona w miejscowości Niedzica. To propozycja dla osób szukających gruntu, który pozwoli ulokować kapitał w nieruchomości o naturalnym charakte...

  • Natura, przyroda, cisza i spokój :)
    1 / 10
    Natura, przyroda, cisza i spokój :)

    Czarków

    • 125 000 zł cena
    • 754 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NR OGŁOSZENIA: #383DZ0325 Wyjątkowe miejsce. Kameralne osiedle domów letniskowych oraz jednorodzinnych w środku lasu! Natura, przyroda, cisza i spokój :) #dzialkitonaszaspecjalnos...

  • Działka budowlana Władków gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka budowlana Władków gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Władków

    • 620 000 zł cena
    • 2 769 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana położona we Władkowie gmina Grodzisk Mazowiecki. Powierzchnia to aż 2769 m2 . Wszystkie media, światłowód. Dojazd drogą gminną asfaltową . Teren rów...

  • Sprzedam działkę Brzeźce k Białobrzegów
    Sprzedam działkę Brzeźce k Białobrzegów

    Brzeźce

    • 65 000 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w pięknej okolicy Białobrzegów znajdujących się ok. 40 minut od Warszawy i 20 od Radomia. Turystyczna miejscowość Brzeźce mieszcząca się nad rzeką Pilicą, działka...

  • Działka budowlana 13 arów Gogołów okolice Świdnicy
    Działka budowlana 13 arów Gogołów okolice Świdnicy

    Gogołów

    • 250 000 zł cena
    • 1 306 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 1306 m2 w miejscowości Gogołów , 7 km od Świdnicy Numer działki 110/2 Działka położona na płaskim terenie, sucha, kształt prostokątny, niezabudowan...

  • Natura, przyroda, cisza i spokój :)
    1 / 10
    Natura, przyroda, cisza i spokój :)

    Czarków

    • 249 000 zł cena
    • 1 549 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Wola paprotnia
    1 / 2
    Działka Wola paprotnia

    Wola Paprotnia

    • 170 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1000 m², położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Wola Paprotnia, niedaleko Mrozów (powiat miński). Działka...

  • Kaszuby! Piekło Górne. Piękna działka na skarpie! Malowniczy
    1 / 8
    Kaszuby! Piekło Górne. Piękna działka na skarpie! Malowniczy

    Piekło Górne

    • 400 000 zł cena
    • 4 289 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż malowniczą działkę oznaczoną numerem 264/13 w obrębie ewidencyjnym Piekło Górne, gmina Przywidz. Ok. 28 km od Gdańska i 1,3 km od centrum Przywidza. Niezabudowa...

  • Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 954m2
    1 / 5
    Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 954m2

    Facimiech

    • 210 000 zł cena
    • 954 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana pow. 954 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok.10 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki jest zbliżony do rombu o orientacyj...

  • Dzialka widokowa
    Dzialka widokowa

    Barcice

    • 155 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno widokową położoną w Barcicach

  • Las liściasty 56arów UCHANIE
    1 / 7
    Las liściasty 56arów UCHANIE

    Uchanie

    • 35 000 zł cena
    • 56 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania Las liściasty w miejscowości Uchanie (powiat hrubieszowski) o powierzchni 56 arów. Przewaga dębu, grabu, sosny oraz lipy. Wiek lasu ponad 50 lat.

  • Bardzo atrakcyjna widokowa działka 28 ar – Rytro
    1 / 2
    Bardzo atrakcyjna widokowa działka 28 ar – Rytro

    Rytro

    • 280 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 28 arów, położona w malowniczej części miejscowości Rytra – Połom Wyżna. Działka numer 441. Teren usytuowany na wzniesieniu, z pięknym nasło...

  • Działka 800m MNU Kobyłka ok ul Nadarzyńskiej
    1 / 3
    Działka 800m MNU Kobyłka ok ul Nadarzyńskiej

    Kobyłka

    • 475 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 594 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość: Kobyłka Powierzchnia działki: 800m wymiary szr 40x20mw otulinie drzew Działka 800m Kobyłka ok ul Nadarzyńskiej blisko trasy działka zadrzewiona , dojazd utwardzony...

  • Działka 2000 m² Łoś k. Piaseczna
    1 / 14
    Działka 2000 m² Łoś k. Piaseczna

    Łoś

    • 540 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka 2000 m² w zielonej miejscowości Łoś, gmina Prażmów, powiat piaseczyński, to doskonała propozycja dla osób, które szukają przestrzeni pod budowę domu w spokojnej okolicy z m...