• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działka w spokojnej okolicy z dojazdem do A1
    1 / 4
    Działka w spokojnej okolicy z dojazdem do A1

    Lisewo

    • 99 280 zł cena
    • 1 168 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o wymiarach około 41 x 29 m, położona przy ul. Kruczej w Lisewie, powiat Chełmiński. Razem z działką zostanie nabyty udział w drodze wewnętrznej zapewniający do...

  • Kompleks leśny 0,86 ha – Lipniak, Wiśniew
    1 / 4
    Kompleks leśny 0,86 ha – Lipniak, Wiśniew

    Lipniak

    • 89 000 zł cena
    • 8 622 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kompleks prywatnych gruntów leśnych o łącznej powierzchni 0,8622 ha, położony w miejscowości Lipniak, gmina Wiśniew, powiat siedlecki. Nieruchomość obejmuje trzy działk...

  • Działka budowlana Bolechowice gm. Zabierzów,
    1 / 2
    Działka budowlana Bolechowice gm. Zabierzów,

    Bolechowice

    • 599 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w Bolechowicach, malowniczej miejscowości w gminie Zabierzów, w województwie małopolskim. Lokalizacja na północny-zachód od Krakowa, w otoczeniu jurajskich kr...

  • Sprzedam ogródek działkowy ROD Zakole Wisły
    Sprzedam ogródek działkowy ROD Zakole Wisły

    Kraków

    • 65 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka na terenie rodzinnych ogrodów działkowych "Zakole Wisły" przy ul. Nowohuckiej 80 w Krakowie. Powierzchnia 3 a. ROD "Zakole Wisły" obejmuje ustawa o zagospoda...

  • Trzy działki rolne o pow. 2ha na sprzedaż
    1 / 4
    Trzy działki rolne o pow. 2ha na sprzedaż

    Rzgów

    • 165 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki rolne zlokalizowane w miejscowości Dąbrowica, gmina Rzgów, powiat koniński. Oferta spzredaży obejmuje trzy działki ewidencyjne o łącznej powierzchni 2 hektarów...

  • Obrzeża Skulska - Działka w pierwszej linii brzegowej jeziora

    Skulsk

    • 549 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działka Kręgi

    Kręgi

    • 399 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Biuro Nieruchomości Aspect w Wyszkowie poleca na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zabudowaną siedliskiem gospodarstwa rolnego, w skład którego wchodzi m.in. budynek mieszkalny...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 2 618 000 zł cena
    • 2 618 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o pow.2618m2 (o wymiarach ca. 22m x 118m) zlokalizowaną w Warszawie, Dzielnicy Wesoła Zielona. Działka z możliwością dwóch niezależnych wjazdów, w uli...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 1 301 000 zł cena
    • 1 301 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1301m2 (ca.22m x 52m), zlokalizowaną w Wesołej Zielonej. Działka z możliwością dwóch niezależnych wjazdów, w ulicy dostęp...

  • 1 / 4
    Działka Solina Zawóz

    Solina

    • 1 750 000 zł cena
    • 5 012 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Zawóz , w powiecie leskim , gmina Solina. Działka o powierzchni 50,12 ar daje wystarczająco du...

  • Działka Małkowo ul. Żurawia

    Małkowo » ul. Żurawia

    • 249 000 zł cena
    • 899 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Małkowo 899 m² na sprzedaż - blisko Gdańska i ŻukowaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Małkowie o powierzchni 899 m², położona w gminie Żukowo, zaledwie o...

  • Działki | Sprzedaż | 2623 m2 | Chruszczewo

    Chruszczewo » ul. Mławska

    • 260 000 zł cena
    • 2 623 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki o numerze 13/13 oraz 13/14 położone w Chruszczewie gm. Ciechanów w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Mławskiej o łącznej powierzchni 2623 m2.PRZEZNACZENIE:...

  • Działka o pow. 4,6 ha w Klementowicach gm. Kurów.

    Klementowice

    • 2 950 000 zł cena
    • 46 160 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Duża działka o pow. 4,6 ha (46160 m2) praktycznie w całości stanowiąca zbiornik wodny znajdująca się przy drodze asfaltowej w centrum Klementowic gm. Kurów pow. puławski woj. lube...

  • Ogródek kukułka 2
    1 / 6
    Ogródek kukułka 2

    Siemianowice Śląskie

    • 70 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogródek kukułka 2 niecałe 300 m po remoncie. Altana z drzwiami antywłamaniowymi, taras zadaszony (2025), grill murowany z wędzarnią. Na ogródku jest prąd, woda, aneks kuchenny z ci...

  • Działka budowlana Suwałki, Zbigniewa Herberta
    1 / 6
    Działka budowlana Suwałki, Zbigniewa Herberta

    Suwałki

    • 399 000 zł cena
    • 1 990 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 1990 m², położona na osiedlu Staniszewskiego. Nieruchomość zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zaledwie 600 metrów od...

  • Działka budowlana Ostrów Lubelski, Świerkowa
    Działka budowlana Ostrów Lubelski, Świerkowa

    Ostrów Lubelski

    • 129 000 zł cena
    • 1 417 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ Działka pod zabudowę rekreacyjną w pięknym, spokojnym, zielonym miejscu na uboczu Ostrowa Lubelskiego. Najważniejsze informacje: - powierzchnia działki 1417 m2 - wym...

  • Działka ogrodnicza ROD, ogród, Gdynia
    1 / 10
    Działka ogrodnicza ROD, ogród, Gdynia

    Gdynia

    • 42 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej. Działka znajduje się niedaleko galerii Szperk w Gdyni Obłużu. Bardzo dobry dojazd autobusem. Ogród wymaga uporządkowania. Domek -...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną

    Białobrzegi

    • 320 000 zł cena
    • 710 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 3098 w centrum Białobrzegow o pow. 0.071 ha ok. 70 m od ulicy Krakowskiej koło Biedronki na Osiedlu Mikowska. Więcej informacji pod nr tel. [tel]

  • Działki rekreacyjne Darłowo ul . Kolorowa przy Alei JP II
    1 / 8
    Działki rekreacyjne Darłowo ul . Kolorowa przy Alei JP II

    Darłowo

    • 458 100 zł cena
    • 1 527 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działki rekreacyjne Darłowo ul . Kolorowa przy Alei JP II 1,5 km od Bałtyku . Sprzedaż 3 działek sąsiednich każda po 509 m 2 lub całość 1527 m2 . Dział...

  • Sprzedam działkę budowlaną 8 ar
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną 8 ar

    Dąbków

    • 62 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Dąbków, ulica Żuki. Numer działki 45/9, wymiary: szer: 18m, dl. 50m. Dojazd do działki bezpośrednio z drogi asfaltowej. Działka znaj...