• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działka Janczewo
    1 / 14
    Działka Janczewo

    Janczewo

    • 123 000 zł cena
    • 1 126 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest przy ścianie lasu we wsi Janczewo przy ulicy Leszczynowej w gminie Santok. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 8 km...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Wola Morawicka

    • 100 000 zł cena
    • 3 084 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ): DZIAŁKA INWESTYCYJNA 3084 m² – WOLA MORAWICKA – MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 3084 m² położona w miejscowości Wola Morawicka, gmina Morawic...

  • Sprzedam Ziemię
    1 / 4
    Sprzedam Ziemię

    Skorzynice

    • 500 000 zł cena
    • 62 100 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż ziemia na 6.21 ha, na części 3.28 znajduje się prosperująca plantacja jagody kamczackiej w Skorzynicach woj. dolnośląskie. Krzewy są posadzone pod zbiór maszynowy. Odmi...

  • Działka pod siedlisko/małe gospodarstwo – Brąswałd
    1 / 14
    Działka pod siedlisko/małe gospodarstwo – Brąswałd

    Brąswałd

    • 214 130 zł cena
    • 3 059 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka kameralnie położona w miejscowości Brąswałd. Działka na lekkim wzniesieniu, co gwarantuje nam ograniczone sąsiedztwo oraz bliskość natury i otaczającą nas zieleń....

  • Duża działka z MPZP | 1 ha Rębków
    1 / 5
    Duża działka z MPZP | 1 ha Rębków

    Rębków

    • 330 000 zł cena
    • 10 105 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Ponad hektar prywatnej przestrzeni z możliwością budowy – Rębków k. Garwolina Duża działka, cisza i przestrzeń – coraz trudniej znaleźć takie miejsce w rozsądnej odległości od mia...

  • Działka inwestycyjna Opalenica, 5 Stycznia
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Opalenica, 5 Stycznia

    Opalenica

    • 2 100 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 404 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna z WZ pod budownictwo wielorodzinne - Opalenica, 5200 m² Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5200 m², zlokalizowana w miejscowości Opalen...

  • Działka budowlana Strykowo gm. Stęszew, Rybacka
    1 / 14
    Działka budowlana Strykowo gm. Stęszew, Rybacka

    Strykowo

    • 345 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o całorocznym domu letniskowym? To tutaj właśnie możesz wybudować swój dom marzeń! Idealne miejsce zarówno dla młodych, aktywnych rodzin jak i osób w kwiecie wieku szukają...

  • Działka inwestycyjna Trzęsacz gm. Rewal, Kamieńska
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Trzęsacz gm. Rewal, Kamieńska

    Trzęsacz

    • 15 000 000 zł cena
    • 5 006 m2 powierzchnia
    • 2 997 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknie położonej działki inwestycyjnej - budowlanej nad samym morzem w gminie Rewal. Piękny widok na morze! Działkę od plaży odgrad...

  • Działka inwestycyjna Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Adamowizna

    • 440 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana 990 m² - Adamowizna | Media | MPZP | Blisko szkoły Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 990 m² położona w miejscowości Adamowizna, w spokojnej i dynamicz...

  • DZIAŁKA ROLNA - INWESTYCYJNA W TRAKCIE PRZEKSZTAŁCENIA
    1 / 4
    DZIAŁKA ROLNA - INWESTYCYJNA W TRAKCIE PRZEKSZTAŁCENIA

    Słupca

    • 350 000 zł cena
    • 26 300 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA SPRZEDAŻY – DZIAŁKA INWESTYCYJNA W TRAKCIE PRZEKSZTAŁCENIA • Lokalizacja: Borki, gmina Słupca, woj. wielkopolskie • Numery działek: 41/5 (las), 45/2 (grunt orny), 44 (łąka)...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W STARYM MIEŚCIE
    1 / 10
    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W STARYM MIEŚCIE

    Stare Miasto

    • 130 000 zł cena
    • 2 710 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA NIŻSZA CENA !!! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 27,10ar, położona w miejscowości STARE MIASTO, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk, województwo podkarpackie. Dzia...

  • Działka budowlana Brzezna gm. Podegrodzie
    1 / 4
    Działka budowlana Brzezna gm. Podegrodzie

    Brzezna

    • 275 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 10ar położona w Brzeznej (gm. Podegrodzie)- około 8km od rynku w Nowym Sączu. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego g...

  • 1 / 2
    Działka, 4 572 m², Pewel Wielka

    Pewel Wielka

    • 22 770 zł cena
    • 4 572 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej pod sygn. akt: BB1B/GUp-s/34/2022 zaprasza do składania ofert zakupu: •...

  • Atrakcyjna działka Niepołomice

    Podłęże

    • 1 392 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej zlokalizowanej w Podłężu k. Niepołomic. To świetna propozycja działki inwestycyjnej z doskonałym połączeni...

  • Inwestycyjno-budowlana przy 719 Brwinów WZ

    Brwinów » ul. Engeströma

    • 4 682 330 zł cena
    • 11 854 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna/budowlana. Trzeba wystąpić o warunki zabudowy.Działka znajduje się przy trasie 719 łączącej Pruszków z Grodziskiem Mazowieckim. Bezpośredni zjazd z trasy.Bardz...

  • Działka 31 arów + Warunki Zabudowy - Trzeboś

    Trzeboś

    • 185 000 zł cena
    • 3 123 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Trzeboś, gmina Sokołów Małopolski, województwo podkarpackie.Oferta na wyłączn...

  • Działka Pszczółki ul.

    Pszczółki

    • 709 000 zł cena
    • 3 548 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z MPZP Mieszkaniowo - UsługowaDZIAŁKA IDEALNA BLIŹNIAKI, DOMY JEDNORODZINNE, BUDYNKI HANDLOWO USŁUGOWELOKALIZACJADziałka nr 223/72 położona w miejscowości KOLNIK gmina Pszc...

  • 1 / 4
    działka pod dom 2-lokalowy

    Michałowice

    • 965 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Michałowicach - Wieś. Wymiary działki 45 x 22 -OD WJAZDU WYMIAR 45 M Teren objęty planem zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod budownictwo...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Urokliwa Działka Makówka 1600m ⭐⭐⭐⭐⭐

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo urokliwa działka " schowana od głównych ulic " - obok działki już zagospodarowane z nowymi ładnymi domami.Woda, prąd i gaz w ulicy przyległej do działki.Wjazd na działk...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Znakomita działka usługowa z MPZP ⭐⭐⭐⭐⭐

    Radziejowice-Parcel

    • 660 000 zł cena
    • 3 899 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna, MPZP dopuszcza działalność usług różnych (AU14) Możliwość wybudowania budynków do 12m wysokości z zachowaniem 30% powierzchni biologicznie czynnej.Istnieje mo...