• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Janików

    • 200 000 zł cena
    • 2 090 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2090m2 użytkowej.Znajdującej się w Janikowie pow.Kozienicki.Działka bez obciążeń finansowych,wpis w księdze wieczystej,posiada wszystkie me...

  • Działka budowlana w najniższej cenie na rynku
    1 / 16
    Działka budowlana w najniższej cenie na rynku

    Witkowice

    • 84 000 zł cena
    • 702 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący [tel] Szukasz małej działki budowlanej ? Ta oferta jest wprost dla Ciebie. Działka znajduje się w miejscowości Witkowice gminie Kęty. Perfekcyjn...

  • Działka inwestycyjna 8500m² z halą – usługi/rolna, dotacje
    1 / 5
    Działka inwestycyjna 8500m² z halą – usługi/rolna, dotacje

    Czerwony Dwór

    • 1 490 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 176 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę o powierzchni 8500 m² zabudowaną halą produkcyjną o łącznej powierzchni około 1130 m². Nieruchomość posiada dojazd z dwóch stron, zarówno od frontu, jak i od zaple...

  • GDYNIA- pod rezydencję w lesie, nad potokiem, ale w centrum
    1 / 5
    GDYNIA- pod rezydencję w lesie, nad potokiem, ale w centrum

    Gdynia

    • 2 730 000 zł cena
    • 3 763 m2 powierzchnia
    • 726 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niezwykła działka pod rezydencję. Wciśnięta między rezerwat „Kacze Łęgi” i Lasy Witomińskie. Położona na brzegu rzeczki Kacza, w której znowu można złowić pstrąga. A zarazem do cen...

  • Działka inwestycyjna Młodasko gm. Kaźmierz, Kaźmierska
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Młodasko gm. Kaźmierz, Kaźmierska

    Młodasko

    • 1 950 000 zł cena
    • 12 276 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka usługowa 1,22 ha przy DK 92 - Młodasko, gm. Kaźmierz Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa z możliwością zabudowy mieszkaniowej o powierzchni 1,2276 ha, położona w miejs...

  • Kompleks działek pod domy z MPZP, Skrzeszew
    1 / 15
    Kompleks działek pod domy z MPZP, Skrzeszew

    Skrzeszew

    • 1 717 980 zł cena
    • 7 809 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks czterech działek o łącznej powierzchni 7 809 m², położonych w miejscowości Skrzeszew w gminie Wieliszew (powiat legionowski, województwo mazowieckie). Nierucho...

  • Atrakcyjna działka Kolonia Żabokliki
    1 / 3
    Atrakcyjna działka Kolonia Żabokliki

    Żabokliki

    • 449 000 zł cena
    • 2 170 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Żabokliki, to doskonała propozycja dla osób marzących o budowie własnego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie w bliskiej od...

  • Sprzedam działkę
    1 / 3
    Sprzedam działkę

    Jerzwałd

    • 150 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka położona w centrum Mazur blisko Iławy w miejscowości Jerzwałd.Blisko lasu .Droga i wszelkie media dostępne.

  • REZERWACJA!! Działka budowlana w Rzęczkowie 2700m2
    1 / 2
    REZERWACJA!! Działka budowlana w Rzęczkowie 2700m2

    Rzęczkowo

    • 109 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Rzęczkowo. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny. Media takie jak woda oraz prąd w niedalekiej odległości od działki....

  • Działki budowlane
    1 / 13
    Działki budowlane

    Kleszczewo

    • 205 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki 10/23 , 10/21, 10/20 , 10/19, 10/18, 10/17 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Kleszczewie, gmina Trąbki Wielkie, powiat gdański. Działki znajdują się prz...

  • Działka na sprzedaż
    Działka na sprzedaż

    Garwolin

    • 168 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położną w Sławinach. Powierzchnia działki to 2800 m kw. Dojazd drogą szutrową, dookoła las mieszany i śpiew ptaków. Media w drodze. Działka ma szerokość...

  • Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Nowe Miasto, Gościnna
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Nowe Miasto, G...

    Poznań

    • 6 642 000 zł cena
    • 17 032 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w Poznaniu, Spławie ! Masz wolne środki, zainwestuj. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki gruntu o powierzchni 17,032 m2. Posiadamy wytyczn...

  • Działka budowlana Wolin,
    1 / 7
    Działka budowlana Wolin,

    Wolin

    • 319 800 zł cena
    • 1 066 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki inwestycyjne - Kołczewo Oferujemy atrakcyjne działki inwestycyjne położone w miejscowości Kołczewo, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przes...

  • Działka budowlana z MPZP, Skrzeszew
    1 / 11
    Działka budowlana z MPZP, Skrzeszew

    Skrzeszew

    • 275 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Skrzeszew, gmina Wieliszew, powiat legionowski, województwo mazowieckie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okoli...

  • Odstąpię działkę ROD 506 m.
    Odstąpię działkę ROD 506 m.

    Warszawa

    • 55 000 zł cena
    • 506 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odstąpię prawo dzierżawy w ROD działki 506m na pograniczu Warszawy i Jaworowa. Do działki dojazd szeroka aleją jest również zaplanowany przy działce wjazd na ogród z ulicy . Niedal...

  • Działka inwestycyjna na sprzedaż. Magazyn, hala, kurnik.
    1 / 7
    Działka inwestycyjna na sprzedaż. Magazyn, hala, kurnik.

    Posiadały

    • 1 750 000 zł cena
    • 16 400 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam zabudowaną nieruchomość znajdująca się w miejscowości Posiadały gm. Cegłów powiat miński województwo mazowieckie ( działki nr 640 i 642/1 ). Teren z przeznaczeniem pod spe...

  • Działka usługowa Wysoczka gm. Buk,
    1 / 10
    Działka usługowa Wysoczka gm. Buk,

    Wysoczka

    • 480 000 zł cena
    • 3 290 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: Duża działka z warunkami zabudowy - Wygoda, gm. Buk Biuro Nieruchomości CASTLE prezentuje na sprzedaż przestronną działkę o powierzchni ok. 3 290 m², zlokalizowaną w...

  • Teren inwestycyjny – rolny lub usługowy – możliwość zakupu c
    1 / 13
    Teren inwestycyjny – rolny lub usługowy – możliwość zakupu c

    Czerwony Dwór

    • 1 500 000 zł cena
    • 6 503 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek inwestycyjnych CD 1B, obejmujący pięć wydzielonych parceli wraz z drogą wewnętrzną. Teren zgodnie z MPZP przeznaczony jest pod usługi, a...

  • Maleniska działka budowlana 67 ar
    1 / 2
    Maleniska działka budowlana 67 ar

    Maleniska

    • 159 000 zł cena
    • 6 714 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MALENISKA 67 AR, 159 000 ZŁ KONTAKT TEL [tel] Działka budowlana w Maleniskach niedaleko Leżajska(7 km) odległość od drogi wojewódzkiej ok. 1 km do drogi wojewódzkiej 875, odległ...

  • Działka budowlana Kobylniki gm. Rokietnica, Szkolna
    1 / 3
    Działka budowlana Kobylniki gm. Rokietnica, Szkolna

    Kobylniki

    • 478 000 zł cena
    • 1 734 m2 powierzchnia
    • 276 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka pod Twój nowy dom! Przedstawiam ofertę sprzedaży pakietu 2 działek (838m2 + 896m2) budowlanych w podpoznańskich Kobylnikach. Dla obu działek zostały wydane osobne wa...