• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działka gospodarstwo Fasty gm. Dobrzyniewo Duże,
    1 / 7
    Działka gospodarstwo Fasty gm. Dobrzyniewo Duże,

    Fasty

    • 1 568 000 zł cena
    • 13 068 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy ofertę zakupu...

  • Działka inwestycyjna Bobrzany gm. Małomice,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Bobrzany gm. Małomice,

    Bobrzany

    • 120 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,31 ha (3100 m²) położona w miejscowości Bobrzany, woj. lubuskie. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu mieszkal...

  • Działka rolna Władysławowo, Bohaterów Kaszubskich
    1 / 3
    Działka rolna Władysławowo, Bohaterów Kaszubskich

    Władysławowo

    • 929 440 zł cena
    • 11 618 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z dostępem do  Zatoki Puckiej ! Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących spokojnego miejsca w otoczeniu natury, a jednocześnie blisko morza i nadmorskich atrakcji. Id...

  • Działka budowlana Szczybały Giżyckie gm. Giżycko
    1 / 9
    Działka budowlana Szczybały Giżyckie gm. Giżycko

    Szczybały Giżyckie

    • 160 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działki na Mazurach. Działki są położone w miejscowości Szczybały Giżyckie między Giżyckiem a Rynem. Na sprzedaż 2...

  • Działka rolno-budowlana
    Działka rolno-budowlana

    Lutol

    • 250 000 zł cena
    • 13 300 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam.Sprzedam działkę.Klasa gleby pastwiska IV orne V.Warunki zabudowy w trakcie z oczyszczalnią przydomową.Zapewnienie energii jest.Dojazd z asfaltu przez sąsiednią działkę.Cena...

  • rekreacyjna nad jeziorem Długim/Modzerowskim przy lesie
    1 / 2
    rekreacyjna nad jeziorem Długim/Modzerowskim przy lesie

    Łódź

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna działka nad jeziorem, widok na jezioro, warunki zabudowy na dwa domy jednorodzinne, przy ponad 200-u letnim lesie bukowo dębowym, przy działce wodociąg i prąd, do...

  • DZIAŁKA BEZPOŚREDNIO PRZY ŚCIANE LASU
    1 / 8
    DZIAŁKA BEZPOŚREDNIO PRZY ŚCIANE LASU

    Janczewo

    • 125 000 zł cena
    • 1 065 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest przy ścianie lasu we wsi Janczewo przy ulicy Leszczynowej w gminie Santok. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 8 km...

  • Działka budowlana Ławki gm. Ryn
    1 / 7
    Działka budowlana Ławki gm. Ryn

    Ławki

    • 85 000 zł cena
    • 1 372 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną i atrakcyjnie położoną działkę w miejscowości Ławki, gmina Ryn o pow. 1372 m2. Numer działki 29/4 Działka z malowniczym widokiem na mazurską przyrodę, w pobliżu...

  • DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ DOMKU W STRÓŻY.
    1 / 16
    DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ DOMKU W STRÓŻY.

    Stróża

    • 85 500 zł cena
    • 313 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE 313–2992 m² | STRÓŻA, POWIAT MYŚLENICKI POZWOLENIE NA BUDOWĘ, CISZA I MALOWNICZE WIDOKI Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane w Stróży, w powiecie myślenickim....

  • Działki budowlane od 1070m² do 1750m2 w pobliżu m.Kołobrzeg!
    1 / 12
    Działki budowlane od 1070m² do 1750m2 w pobliżu m.Kołobrzeg!

    Niemierze

    • 99 900 zł cena
    • 1 070 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis tej naszej intratnej oferty: Oferuję dla państwa działki budowlane z wydanymi w tym roku 2026 już warunkami zabudowy (bezterminowo), działki o powierzchni od 1070m2 do 1760m2...

  • Grunt rolny z linia brzegowa jeziora Kosewskiego
    1 / 5
    Grunt rolny z linia brzegowa jeziora Kosewskiego

    Kosewo

    • 4 250 000 zł cena
    • 64 000 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż grunty rolne o łącznej powierzchni 6,4 hektara, położone w malowniczej okolicy z bezpośrednim dostępem do jeziora Kosewskiego. Nieruchomość posiada aż 120 metrów linii...

  • Działka budowlana Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Browarna
    1 / 2
    Działka budowlana Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Browarna

    Wrocław

    • 4 080 000 zł cena
    • 728 m2 powierzchnia
    • 5 605 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka zabudowana domem wolnostojącym. Nieruchomość położona jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, w bezpośrednim sąsiedztwie nowej inwestycji deweloperskiej, co czyni ją inter...

  • Działka 2500 m2 Komorniki I MPZP I Do podziału
    1 / 8
    Działka 2500 m2 Komorniki I MPZP I Do podziału

    Komorniki

    • 999 999 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane 2500 m² - Komorniki przy południowej granicy Poznania | możliwość podziału - 2 działki budowlane: nr ewid. 70/10 i 70/11 - Łączna powierzchnia: 2500 m² - Wymiary...

  • Rekreacyjna, 120 m od brzegu jeziora Lubotyń
    1 / 4
    Rekreacyjna, 120 m od brzegu jeziora Lubotyń

    Łódź

    • 55 000 zł cena
    • 648 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nad jeziorem Lubotyńskim z dostępem do linii brzegowej , dostępne media - prąd i wodociąg, działka w gmiie Babiak, powiat kolski, miejscowość Brzezie, bardzo dobr...

  • TWOJE MIEJSCE W SEROCKU – DZIAŁKA 800 M2
    1 / 16
    TWOJE MIEJSCE W SEROCKU – DZIAŁKA 800 M2

    Serock

    • 399 200 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA KLIENT SPRZEDAJĄCY - BEZ PROWIZJI! Rozglądasz się za idealnym miejscem pod budowę domu? Pragniesz zacisznej lokalizacji wśród zieleni, a przy okazji bl...

  • DZIAŁKA BEZPOŚREDNIO PRZY ŚCIANE LASU
    1 / 7
    DZIAŁKA BEZPOŚREDNIO PRZY ŚCIANE LASU

    Janczewo

    • 125 000 zł cena
    • 1 213 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Malownicza działka z WZ na dom i staw, 1,02 ha
    1 / 6
    Malownicza działka z WZ na dom i staw, 1,02 ha

    Wrząca

    • 699 000 zł cena
    • 10 205 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Luksus to przestrzeń. Tu masz jej pod dostatkiem. W segmencie nieruchomości premium prawdziwym dobrem deficytowym nie jest już standard wykończenia czy nowoczesna bryła budynku, a...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Staszowie
    1 / 5
    Sprzedam działkę budowlaną w Staszowie

    Staszów

    • 99 500 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke budowlaną o powierzchni 5arów w Staszowie przy ulicy Małopolskiej W.Z .Cena 99.500 tel. 608*635*708.

  • Łąka i las na sprzedaż (Boczkowice, gm. Włoszczowa)
    1 / 2
    Łąka i las na sprzedaż (Boczkowice, gm. Włoszczowa)

    Boczkowice

    • 62 000 zł cena
    • 1 416 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż dwie działki w Boczkowicach, gm. Włoszczowa (dawne gospodarstwo p. Józefowskich). Księga Wieczysta: KI1W/00019005/7, pełna własność, bez obciążeń, w tym: - łąka: 0.900...

  • Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 7
    Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Adamowizna

    • 630 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1500 m² - Adamowizna | MPZP | Media przy działce | Spokojna okolica | Idealna pod dom Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² położona w miejscowości...