• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Gospodarstwo Rolne Długowola
    1 / 3
    Gospodarstwo Rolne Długowola

    Długowola

    • 600 000 zł cena
    • 28 500 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość którą jest Gospodarstwo Rolne położone w woj. Mazowieckim w Długowoli niedaleko Grójca. Gospodarstwo to ma powierzchnię 2.85 ha i posiada...

  • Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola
    1 / 3
    Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola

    Żelechów

    • 350 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Żelechów 6 działek budowlanych położonych w pięknym miejscu - na sprzedaż. Kompleks działek budowlanych o różnych powierzchniach od 1334m2 do 1791m2 o bardzo regularnych ksz...

  • Działka rekreacyjna Rod Pod Lasem Bydgoszcz Janowo
    1 / 14
    Działka rekreacyjna Rod Pod Lasem Bydgoszcz Janowo

    Bydgoszcz

    • 115 000 zł cena
    • 311 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam Sprzedam działkę rekreacyjną mieszczącą się na terenie ROD \\\"Pod Lasem \\\" w Bydgoszczy Janowie ul.Kajakowa 4 .Działka ma powierzchnię 311m na której jest murowany domek...

  • Działka w Skarbimierzu przy ul. Biedronkowej
    1 / 7
    Działka w Skarbimierzu przy ul. Biedronkowej

    Skarbimierz-Osiedle

    • 700 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w dynamicznie rozwijającej się Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To idealna propozycja dla przedsiębiorcó...

  • Działka rolna 2,06 ha i leśna 0,69 ha Ostrownica
    1 / 3
    Działka rolna 2,06 ha i leśna 0,69 ha Ostrownica

    Ostrownica

    • 135 000 zł cena
    • 27 500 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału, a może marzysz o własnym kawałku lasu i ziemi, która pracuje? Ta oferta łączy w sobie potencjał rolniczy z rekreacyjnym urokiem natury. Lokaliz...

  • Kompleks gruntów 4,74 ha w gm. Kazanów
    1 / 8
    Kompleks gruntów 4,74 ha w gm. Kazanów

    Ostrownica

    • 129 000 zł cena
    • 47 400 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    POTENCJAŁ, NATURA I INWESTYCJA – Kompleks gruntów 4,74 ha (Kazanów/Ciepielów) Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w gruntach? A może marzysz o własnym gospodarstwie lub terenie rek...

  • Działka budowlana Siedliska - gm. Tuchów!
    1 / 5
    Działka budowlana Siedliska - gm. Tuchów!

    Siedliska

    • 228 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 50 arów, położona w miejscowości Siedliska, gmina Tuchów. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Bydgoszcz

    • 250 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni ok. 1120 m2 usytuowaną niedaleko Osiedla Piastowskiego w INOWROCŁAWIU. Nieruchomość posiada miejscowy plan zagospo...

  • Działka budowlana Bytom Szombierki, Bażantowa
    1 / 2
    Działka budowlana Bytom Szombierki, Bażantowa

    Bytom

    • 612 500 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ***REZERWACJA*** Wyłącznie u nas! Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 1225m, położona w Bytomiu w dzielnicy Szombierki, na kameralnym i cenionym osiedlu Fazani...

  • Działka Rod nad Strumykiem
    1 / 8
    Działka Rod nad Strumykiem

    Legnica

    • 11 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień dobry Odstąpię prawo do działki ROD Wschód nad Strumykiem ulica Kryniczna działka 3 ary Posiada 2 drzewa węgierek Maliny Jerzyny Agrest Woda Brak prądu Fajni sąsiedzi POL...

  • Na sprzedaż działka budowlana 17 ar – Brzozówka
    1 / 6
    Na sprzedaż działka budowlana 17 ar – Brzozówka

    Brzozówka

    • 349 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 17 ar, położona w bardzo dobrej lokalizacji – przy drodze krajowej nr 73, w miejscowości Brzozówka, zaledwie kilka minut od Ta...

  • Działka budowlana Słopiec gm. Daleszyce Słopiec Szlachecki,
    1 / 2
    Działka budowlana Słopiec gm. Daleszyce Słopiec Szlachecki,

    Słopiec

    • 115 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w miejscowości Słopiec Szlachecki gmina Daleszyce. Numer działki 1197/7. Działka oddalona od głównej ulicy co zapewnia ciszę...

  • Działka budowlana Stróża gm. Pcim
    1 / 15
    Działka budowlana Stróża gm. Pcim

    Stróża

    • 240 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Stróża (gmina Pcim). MPZP - 190.MN/...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Błogoszczy
    1 / 10
    Sprzedam działkę budowlaną w Błogoszczy

    Błogoszcz

    • 430 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Błogoszcz. Cena: 430 000 zł (do negocjacji) Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o numerze geodezyjnym 83 o powierzchni 2000 m², poło...

  • Działka budowlana w centrum Ciechanowa
    Działka budowlana w centrum Ciechanowa

    Ciechanów

    • 210 zł cena
    • 1 915 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w centrum Ciechanowa, ul. Nowozagumienna. Zabudowa - domy jednorodzinne. Wszystkie media dostępne w drodze znajdującej się przed działką. Po szczegó...

  • Działka budowlana 959m2 – ok. 25 minut do Gdańska
    1 / 13
    Działka budowlana 959m2 – ok. 25 minut do Gdańska

    Cedry Małe

    • 229 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 959m2, położoną w Cedrach Wielkich, przy ulicy Jaskółczej w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, na...

  • Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola
    1 / 3
    Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola

    Żelechów

    • 334 000 zł cena
    • 1 335 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Kokotów gm. Wieliczka, św. Jana
    1 / 15
    Działka budowlana Kokotów gm. Wieliczka, św. Jana

    Kokotów

    • 1 300 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA KOKOTÓW! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze i szeregowe. Dla działki zostało wyda...

  • Działka przy Parku Uzdrowiskowym w Nałęczowie
    1 / 6
    Działka przy Parku Uzdrowiskowym w Nałęczowie

    Nałęczów

    • 1 927 561 zł cena
    • 1 949 m2 powierzchnia
    • 989 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opisywana nieruchomość znajduje się w zachodniej części miasta Nałęczów w województwie lubelskim, powiat puławski, gmina Nałęczów. Nałęczów jest położony w odległości ~130 km do...

  • Sprzedam Piękną Działkę
    1 / 3
    Sprzedam Piękną Działkę

    Izabelin

    • 245 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka z W/Z, powierzchnia 4 tysiące metrów kwadratowych. Kształtem zbliżona do kwadratu. Media: Prąd. Wodociąg i gówniana Rura przy drodze. Ta działka, to cudeńko pod zabudowę...