• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 237)
  • Teren 3 km od morza, Bobolin, Dąbki pod Darłowem
    1 / 3
    Teren 3 km od morza, Bobolin, Dąbki pod Darłowem

    Bobolin

    • 1 000 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta 369/9434/OGS. Na sprzedaż duża 4 ha ziemi rolnej podzielonej na działki po 3000 m2 Nasz Klient jest zdecydowany sprzedać tą nieruchomość w całości. Teren jest położony ok...

  • działka budowlana grodzisko gm. żytno pow. radomszczański
    1 / 6
    działka budowlana grodzisko gm. żytno pow. radomszczański

    Grodzisko

    • 67 000 zł cena
    • 1 927 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Grodzisko gmina Żytno powiat radomszczański woj. łódzkie działka nr 298/3 powierzchnia 1927m2 wymiary 53 x 36m, media przy działce, okolica działki letniskowe otw...

  • Rogóźno 1261m2 piękna działka blisko rzeki i lasu
    1 / 12
    Rogóźno 1261m2 piękna działka blisko rzeki i lasu

    Nowy Lubiel

    • 120 000 zł cena
    • 1 261 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam atrakcyjną działkę nad Narwią w miejscowości Rogóźno, gmina Rząśnik, ok. 80km od granic Warszawy. Wygodny i szybki dojazd trasą S8. Urocza okolica z pięknymi lasami, łąka...

  • Działka budowlana 918 m² – Malec k. Kęt
    1 / 16
    Działka budowlana 918 m² – Malec k. Kęt

    Malec

    • 110 000 zł cena
    • 918 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną Malec k. Kęt Na sprzedaż działka nr 43/5 o powierzchni 918 m², położona w miejsc...

  • Działka ,ogródek działkowy.ROD Pilczyce ul.Hutnicza.Wrocław
    1 / 7
    Działka ,ogródek działkowy.ROD Pilczyce ul.Hutnicza.Wrocław

    Wrocław

    • 25 000 zł cena
    • 443 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rekreacyjna o powierzchni 443m/kw położona na terenie Ogródków działkowych ROD Pilczyce przy ulicy Hutniczej. Świetna lokalizacja. Prąd, domek, drzewka owocowe. Ogrodzona....

  • Działka budowlana Zebrzydowice
    1 / 15
    Działka budowlana Zebrzydowice

    Zebrzydowice

    • 90 000 zł cena
    • 1 141 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż 2 urokliwe działki budowlane o powierzchni 1141 m2 oraz 1221 m2 położone w Zebrzydowicach przy ul. Jesionowej w II lini zabudowy od drogi publicznej. Dzi...

  • Duże działki budowlane 1370 m2 i 1154 m2 | Lizawice | MEDIA
    1 / 5
    Duże działki budowlane 1370 m2 i 1154 m2 | Lizawice | MEDIA

    Lizawice

    • 239 000 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w Lizawicach, w bardzo spokojnej i cichej okolicy, bezpośrednio przy boisku i placyku zabaw. Dzięki zapisom Miejscowego Planu Zagospo...

  • Działka budowlana na Starym Mieście w Ostrołęce (woj. Mazow)
    1 / 4
    Działka budowlana na Starym Mieście w Ostrołęce (woj. Mazow)

    Ostrołęka

    • 450 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 1 602 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni 281 m2 położonej w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście w Ostrołęce (woj. Mazowieckie). Działka posiada uchwalony MPZP i...

  • Syndyk sprzeda zabudowaną nieruchomość gruntową
    1 / 3
    Syndyk sprzeda zabudowaną nieruchomość gruntową

    Jachranka

    • 104 000 zł cena
    • 413 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Niniejsza sprzedaż z wolnej ręki przeprowadzana jest w związku z toczącym się przed Sądem Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydziałem Gospodarczym dla spraw upadłościow...

  • Działka bud. 2,90 ha nad morzem i jeziorem Łącko
    1 / 9
    Działka bud. 2,90 ha nad morzem i jeziorem Łącko

    Łącko

    • 750 000 zł cena
    • 29 022 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 396/9434 OGS. Na sprzedaż duża działka przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe i domy jednorodzinne. Działka leży w miejscowości Ł...

  • Duża działka usługowa w Komorowicach Krakowskich
    1 / 15
    Duża działka usługowa w Komorowicach Krakowskich

    Bielsko-Biała

    • 999 999 zł cena
    • 4 868 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Działka usługowa na sprzedaż Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała Lokalizacja: ul. Żeńców, Bielsko-Biała, nr działki 1549/52 Na sprzedaż dz...

  • Działka rolno-budowlana Klęczany gm. Chełmiec
    1 / 2
    Działka rolno-budowlana Klęczany gm. Chełmiec

    Klęczany

    • 250 000 zł cena
    • 2 938 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż piękna działka budowlana Klęczany, gmina Chełmiec Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2938 m (29 arów 38 m) położoną w malowniczej i spokojnej okolicy...

  • Działka Białasy gm. Szczutowo pow. sierpecki wz. mazowieckie
    1 / 7
    Działka Białasy gm. Szczutowo pow. sierpecki wz. mazowieckie

    Białasy

    • 55 000 zł cena
    • 1 555 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Białasy nr 58/6 powierzchnia 1555m2 wymiary 37 x 42m. Warunki Zabudowy na dom całoroczny, media przy działce, okolica las, lasy, lasy, 2-3 km dwa jeziora, tereny...

  • Biesiekierz działka budowl. z mediami przy działce
    1 / 6
    Biesiekierz działka budowl. z mediami przy działce

    Biesiekierz

    • 105 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 430/9434/ODS. Na sprzedaż ładna, prostokątna działka budowlana położona w miejscowości Biesiekierz ( ok. 2 km od trasy Koszalin - Karlino ), w rejonie gdzie panuje wszędobyl...

  • Jamno Łabusz Koszalin działka pod dom z warunkami
    1 / 6
    Jamno Łabusz Koszalin działka pod dom z warunkami

    Koszalin

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Łabusz ( dzielnica Koszalina Jamno-Łabusz ), oddalona o ok 500 m od głównej ulicy Północnej. Dojazd do dzi...

  • Działka z warunkami zabud. bez terminu Sarbinowo
    1 / 5
    Działka z warunkami zabud. bez terminu Sarbinowo

    Będzinko

    • 115 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 428/9434/OGS. Na sprzedaż działka budowlana położona za miejscowością Będzinko, jadąc w kierunku Sarbinowa, od strony Będzina. Powierzchnia działki wynosi 1085 m2, kształt...

  • 1428 m² pod dom jednorodzinny – Malec
    1 / 16
    1428 m² pod dom jednorodzinny – Malec

    Malec

    • 110 000 zł cena
    • 1 428 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną Malec k. Kęt Na sprzedaż działka nr 43/4 o powierzchni 1428 m², położona w miejs...

  • Wyszewo duża działka z warunkami zab.
    1 / 5
    Wyszewo duża działka z warunkami zab.

    Wyszewo

    • 240 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta 400/9434/OGS. Na sprzedaż działka w miejscowości Wyszewo w województwie zachodniopomorskim blisko drogi krajowej nr 11, kierunek Koszalin-Poznań. W pobliżu jest już czynna a...

  • Działka budowlana nad jeziorem z pięknym widokiem. Raty 0%
    1 / 7
    Działka budowlana nad jeziorem z pięknym widokiem. Raty 0%

    Radom

    • 37 564 zł cena
    • 386 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana na wzgórzu z pięknym widokiem jezoro. Możliwość zabudowy domem całorocznym jak i letniskowym na 25% działki. Dojazd asfaltem, następnie dro...