• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Borszyce gm. Kowiesy działka 11 128 m

    Borszyce

    • 188 000 zł cena
    • 11 128 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na Sprzedaż działka w Borszycach gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki.Działka o wymiarach 35 m od drogi, x 410 mMedia prąd i woda w drodze dojazdowej Brak planu zagospodarowania dla...

  • Ładna działka wśród nowej zabudowy

    Zalesie

    • 318 250 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.Równy suchy teren, wszystkie media w ulicy przy działce.Możliwość zabudowy do 22% powierzchni działki, wysokość dla zabudowy jedno...

  • Okazja - niska cena !!!

    Korabiewice

    • 555 000 zł cena
    • 28 790 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SUPER DZIAŁKA -bogactwo lasów i szaty roślinnej. Działki są usytuowane w obszarze Bolimowskiego Parku Krajobrazowego z licznymi rezerwatami przyrody.Zakaz realizacji inwestycji .D...

  • ⭐⭐⭐⭐DZIAŁKA Z POZWOL. NA BUDOWĘ DOM 2 LOKALOWY⭐⭐⭐⭐

    Milanówek

    • 533 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDANIA DZIAŁKA BUDOWLANA USYTUOWANA PRZY ULICY BAGNISTEJ W MILANÓWKU Dla działki uzyskaną pozwolenie na na budowę domu 2 -lokalowego.Ciekawy projekt domu : brak wspólnych...

  • Ładna okolica MeDiA MPZP Okazja! super cena!

    Tłumy

    • 170 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w cichej, spokojnej, malowniczej okolicy, sąsiedztwo lasów, sadów owocowych i kilku domów.Powierzchnia 2900 m, szer.36 dł.81 Dojazd drogą asfaltową, II linia zabud...

  • Siedlisko + WARUNKI ZABUDOWY - 9400m2 lOkazja!

    Zimna Woda

    • 423 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania atrakcyjna, równa działka o powierzchni 9400 m2 w miejscowości Zimna Woda / gmina Mszczonów (powiat Żyrardowski).Wjazd na działkę bezpośrednio z DK 50 - ul. Grójecka....

  • Śliczna działka w leśnej okolicy

    Rozalin

    • 532 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w spokojnej, otoczonej drzewami okolicy. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania 2MN.Teren dla osób ceniących kontakt z przyrodą przy zachowaniu sprawnej k...

  • DZIAŁKA ZADRZEWIONA O REGULARNYM KSZTAŁCIE

    Korabiewice

    • 277 000 zł cena
    • 7 121 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SUPER DZIAŁKA - super położona, duże walory krajoznawcze, urozmaicona rzeźbą terenu, bogactwo lasów i szaty roślinnej.Powierzchnia działki 7100 m2 .Wymiary 78 x 92 Obecnie wystą...

  • działka inwestycyjna powyżej 1 ha

    Jaktorów-Kolonia

    • 795 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERUJEMY PAŃSTWU DZIAŁKĘ O POWIERZCHNI 11500 m2 usytuowaną przy ulicy gminnej w miejscowości Jaktorów KoloniaDobry kształt działki - wymiary 65 x 177 - od wjazdu wymiar 65 mZgodn...

  • 1 / 2
    Duża działka, OSIEDLE/USŁUGI, MPZP - OKAzJA!

    Powązki

    • 3 600 000 zł cena
    • 30 372 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 30372 m2 w miejscowości Powązki, gm. Mszczonów. Działka ma dostęp do asfaltowej drogi gminnej.Cicha i spokojna oko...

  • Urocza działka blisko lasu Młochowskiego

    Żółwin

    • 520 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 537 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najładniejszych części Żółwina. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co zapewnia jasne waru...

  • Podział 4 działek 8264m² Tłumy gm Kowiesy MPZP 3MN

    Tłumy

    • 992 000 zł cena
    • 8 264 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż podział działek o powierzchni całkowitej 8264 m² w miejscowości Tłumy, ul. Poprzeczna, gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki.Podział na 4 działki: - 1900 m², - 1600 m²...

  • 1 / 2
    Atrakcyjna działka 1347m2, WYGLĘDY, Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 444 510 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Wyględy, Gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. Miejscowość...

  • 1 / 4
    Działka budowlana, Laszczki, gm. Raszyn

    Laszczki

    • 585 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka o powierzchni 1300 m2 w miejscowości Laszczki, Gm. Raszyn - 20 km od centrum Warszawy. Doskonale skomunikowana ze stolicą - ok. 5 min do Al. Krakowskiej, 6 minut...

  • Teren w usługowy TOP lokalizacja

    Sokołów

    • 5 414 400 zł cena
    • 6 768 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka objęta MPZP, symbol 3U.Dojazd do działki drogą asfaltową, prąd na działce.Teren równy i suchy.Wysokość zabudowy do 12m. Powierzchnia biologicznie czynna 10%.Doskonały punkt...

  • Działka 1600m MPZP Tłumy ul. Poprzeczna gm Kowiesy

    Tłumy

    • 208 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oto poprawiona wersja ogłoszenia w prostym formacie:Na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m² w miejscowości Tłumy, ul. Poprzeczna, gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki.- Działka w...

  • Korabiewice działka leśna

    Korabiewice

    • 233 000 zł cena
    • 7 120 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI USYTUOWANEJ W KORABIEWICACH od strony Huty Partackiej.Działka zadrzewiona o charakterze leśnym.Wymiary działki 74 x 88 Woda i prąd w pobliżu .Dojazd dro...

  • Żyrardów wyjątkowa działka w pięknej lokalizacji

    Żyrardów

    • 752 100 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 690 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w miejscu łączącym wygodę miejskiego życia z sielską atmosferą i relaksem.Blisko do centrum Żyrardowa, PKP, autobusów. Wygodny dojazd do S8 i A2 i to wszystko to z...

  • Borszyce gm.Kowiesy działka 3282 m

    Borszyce

    • 69 000 zł cena
    • 3 282 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na Sprzedaż działka w Borszycach gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki.Działka o wymiarach 14 m od drogi, x 233mMedia prąd i woda w drodze dojazdowejBrak planu zagospodarowania dla d...

  • Działki dla zabudowy bliźniaczej !

    Baszkówka

    • 422 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2280 m² – idealna pod inwestycjęLokalizacja: Działka o powierzchni 2280 m² składa się z dwóch działek ewidencyjnych (każda ok. 1100 m²). Nieruchomość położona je...