• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka budowlana Rusiec gm. Nadarzyn
    1 / 5
    Działka budowlana Rusiec gm. Nadarzyn

    Rusiec

    • 820 000 zł cena
    • 1 725 m2 powierzchnia
    • 476 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położona w Ruścu gm. Nadarzyn bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1725m. Do mediów (prąd i wodociąg) ok 45m. Działka porośnięta starymi dębami zapewniającymi cień w upal...

  • Działka inwestycyjna Zarzecze gm. Boguchwała,
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Zarzecze gm. Boguchwała,

    Zarzecze

    • 378 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szukasz gruntu pod dużą inwestycję handlową w świetnej lokalizacji pod Rzeszowem? Biuro Okazja Nieruchomości prezentuje działkę, która idealnie wpisuje się w potrzeby inwestorów pl...

  • Działka budowlana Jaktorów Stare Budy
    Działka budowlana Jaktorów Stare Budy

    Jaktorów

    • 504 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położona w Starych Budach w odległości ok. 150m od drogi wojewódzkiej 719 działka budowlano - rolna. Powierzchnia oferowanej działki 4200m. Działka posiada warunki zabudowy na dom...

  • Działka inwestycyjna budowlana wszystkie media
    Działka inwestycyjna budowlana wszystkie media

    Siennica Nadolna

    • 284 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 56 arów | wszystkie Media | Możliwość podziału | Idealna pod inwestycję Aktualnie na części działki jest niewielki dom do remontu lub rozbiórki oraz duża hala mur...

  • Działka budowlana Milikowice gm. Jaworzyna Śląska, Milikowice
    1 / 3
    Działka budowlana Milikowice gm. Jaworzyna Śląska, Milikowice

    Milikowice

    • 320 400 zł cena
    • 2 670 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu przestronną ok. 27 arową działkę, położoną w spokojnej miejscowości Milikowice. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie zabud...

  • Działka 1552 m2 Żółwia Błoć  - 44,91 zł/m2
    1 / 7
    Działka 1552 m2 Żółwia Błoć - 44,91 zł/m2

    Żółwia Błoć

    • 69 700 zł cena
    • 1 552 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Twoja własna oaza spokoju w Żółwiej Błoci! Własny kawałek ziemi poza miastem. Działka o powierzchni 1552 m2 w Żółwiej Błoci to przestrzeń, którą możesz zaadaptować według własnyc...

  • Działka budowlana Przybradz gm. Wieprz
    1 / 3
    Działka budowlana Przybradz gm. Wieprz

    Przybradz

    • 49 000 zł cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka położona w Przybradzu o powierzchni 10,95 ara. Działka oznaczona w mpzp jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (6 arów, pozostała część działki to t...

  • Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa
    1 / 15
    Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa

    Bestwinka

    • 150 720 zł cena
    • 1 256 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana nr 561/11 - powierzchnia 12,56 arów w Bestwince ul. Pastwiskowa Oferujemy na sprzedaż wydzieloną działkę...

  • Działka budowlana Kraśnicza Wola gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka budowlana Kraśnicza Wola gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kraśnicza Wola

    • 369 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500m i wymiarach 26 x 57m położona w Kraśniczej Woli. Dla działki wydano prawomocne warunki zabudowy pozwalające na wybudowanie domu m...

  • Działka przemysłowo-usługowa w Drezdenku
    1 / 8
    Działka przemysłowo-usługowa w Drezdenku

    Drezdenko

    • 1 000 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: działka produkcyjno-usługowa z pozwoleniem na budowę hali w Drezdenku, Aleja Piastów Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość o przeznaczeniu produkcyjno-usługowy...

  • Budowlana, ul.Wrzosowa, MPZP, Promocja 330/m2
    1 / 4
    Budowlana, ul.Wrzosowa, MPZP, Promocja 330/m2

    Zbrosławice

    • 253 770 zł cena
    • 769 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 769 m2 w Zbrosławicach przy ul. Wrzosowej . Regularny kształt działki pozwala na postawienie wymarzonego domu. Dojazd droga gminną asfa...

  • Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa
    1 / 16
    Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa

    Bestwinka

    • 126 360 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana nr 561/10 - powierzchnia 10,53 arów w Bestwince ul. Pastwiskowa Oferujemy na sprzedaż wydzieloną działkę...

  • Działka 1300 m2 Targówka
    1 / 2
    Działka 1300 m2 Targówka

    Targówka

    • 90 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka w miejscowości Targówka k. Mińska Mazowieckiego. Powierzchnia: 1300 m2 Cena: 90 000 zł Lokalizacja: - Mińsk Mazowiecki - ok 2 km - Warszawa - ok 45 minut Prz...

  • Działka budowlana nad morzem  Stegna, ul. Ogrodowa
    1 / 4
    Działka budowlana nad morzem Stegna, ul. Ogrodowa

    Stegna

    • 569 000 zł cena
    • 2 243 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2243 m², położona w centrum nadmorskiej miejscowości Stegna przy ul. Ogrodowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy...

  • Działka z warunkami zabudowy 2735m2
    1 / 7
    Działka z warunkami zabudowy 2735m2

    Banie

    • 225 000 zł cena
    • 2 735 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż Działka budowlana + rolna 2735 m² – Banie (74-110) Sprzedam dużą działkę 2735 m² w miejscowości Banie. ️ warunki zabudowy na dwa domy ️ działka ogrodzona ️ media w...

  • Działka leśna Grabina Radziwiłłowska gm. Puszcza Mariańska
    1 / 2
    Działka leśna Grabina Radziwiłłowska gm. Puszcza Mariańska

    Grabina Radziwiłłowska

    • 700 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Bardzo ładna działka leśno-budowlana o powierzchni 3ha z możliwością zabudowy mieszkaniowej na powierzchni ok. 5000m.kw. Zgodnie z MPZP na terenie przeznaczonym pod zabudowę można...

  • Działka usługowa Maszków gm. Iwanowice
    1 / 12
    Działka usługowa Maszków gm. Iwanowice

    Maszków

    • 2 700 000 zł cena
    • 11 129 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Maszków, 2,5 km od S7 | 1,1 ha Usługi + Zaplecze Mieszkalne (PUM 40%) | Przy trasie 772 LOKALIZACJA STRATEGICZNA: Grunt inwestycyjny 11 129 m² w Maszkowie, położony...

  • Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa
    1 / 16
    Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa

    Bestwinka

    • 135 360 zł cena
    • 1 128 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana nr 561/12 - powierzchnia 11,28 arów w Bestwince ul. Pastwiskowa Oferujemy na sprzedaż wydzieloną działkę...

  • Działka 1398m2 z warunkami zabudowy, gm.Włocławek
    1 / 3
    Działka 1398m2 z warunkami zabudowy, gm.Włocławek

    Ładne

    • 60 000 zł cena
    • 1 398 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka 1398 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Działka nr ewid. 86/6, o wymiarach ok 26x53m,o statusie budowlanej, z bezpośrednim...

  • Działka budowlana 10 ar Siennica Nadolna MEDIA
    Działka budowlana 10 ar Siennica Nadolna MEDIA

    Siennica Nadolna

    • 58 400 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Siennicy Nadolnej o powierzchni 10 ar, ( możliwość podziału na inne wielkości działek ) idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Nierucho...