• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • 4 działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy
    1 / 8
    4 działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy

    Złotoryja

    • 93 000 zł cena
    • 1 152 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży 4 działki, z wydanymi na nie warunkami zabudowy, co daje pełną możliwość wybudowania domu. Działki te znajdują się w miejscowoś...

  • Działka budowlana Kierzkowo gm. Przywidz,
    1 / 6
    Działka budowlana Kierzkowo gm. Przywidz,

    Kierzkowo

    • 271 400 zł cena
    • 1 357 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Kierzkowo w okolicy planowanej elektrowni atomowej! Działki  o pow. od 1000m2 do 2090m2 Cena 200zł /m2 PRZEZNACZENIE TERENU: MN,U - t...

  • Działka budowlana Zarzecze gm. Boguchwała,
    1 / 3
    Działka budowlana Zarzecze gm. Boguchwała,

    Zarzecze

    • 420 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej i rozwijającej się okolicy? Biuro Okazja Nieruchomości prezentuje działkę w Zarzeczu, która łączy świetną lokalizację, korzyst...

  • Działka rekreacyjna Poznań gm. Poznań-Wilda Wilda, Droga Dębińska
    1 / 2
    Działka rekreacyjna Poznań gm. Poznań-Wilda Wilda, Droga Dębińska

    Poznań

    • 129 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż zadbana działka ROD im. A. Paszowiaka o powierzchni 550 m², idealna do wypoczynku przez cały sezon, a nawet całorocznego użytkowania. Na działce znajduje się funkcjona...

  • Działka w Osowcu dobra lokalizacja
    Działka w Osowcu dobra lokalizacja

    Osowiec

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w zacisznym miejscu Osowca. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania. Dostępne media woda, gaz i prąd. Wygodny i sprawny dojazd od S8. Dobre połączenie do Grodzis...

  • Działka budowlana Kopanina gm. Kaźmierz, Kamienna
    1 / 12
    Działka budowlana Kopanina gm. Kaźmierz, Kamienna

    Kopanina

    • 304 700 zł cena
    • 2 770 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Kopanina k/Kaźmierza Powierzchnia: 2770 m2 Cena: 304 700 zł (110 zł/m2) Działka ma re...

  • Działka rekreacyjna ROD przy ul.Bogusławskiego w Białymstoku
    1 / 4
    Działka rekreacyjna ROD przy ul.Bogusławskiego w Białymstoku

    Białystok

    • 30 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Polecam do zakupu działkę rekreacyjną znajdującą się na terenie ROD przy ulicy Bogusławskiego, Na teren możliwy wjazd samochodem pod samą działkę. Niskie opłaty - cena użytkowania...

  • Działka budowlana otoczona lasem Warmia Mazury
    1 / 8
    Działka budowlana otoczona lasem Warmia Mazury

    Smolanka

    • 69 000 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzą Państwo o własnym domu w spokojnym miejscu, w otoczeniu natury i z dala od miejskiego zgiełku, ta oferta może być idealną propozycją. Na sprzedaż działka o powierzchni...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1600 m2
    Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1600 m2

    Bartoszówka

    • 400 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1600 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy, s...

  • Działka leśna Grabina Radziwiłłowska gm. Puszcza Mariańska
    1 / 2
    Działka leśna Grabina Radziwiłłowska gm. Puszcza Mariańska

    Grabina Radziwiłłowska

    • 400 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Bardzo ładna działka leśno-budowlana o powierzchni 1,5ha z możliwością zabudowy mieszkaniowej na powierzchni ok. 2500m.kw. Zgodnie z MPZP na terenie przeznaczonym pod zabudowę moż...

  • Działka pod Piasecznem 1000 m²
    1 / 6
    Działka pod Piasecznem 1000 m²

    Uwieliny

    • 159 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna, ustawna działka w Uwielinach, nr ewid. 90/24 – idealna pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy. W pobliżu: Szkoła podstawowa Przystanki autobusowe...

  • Siedlisko + WARUNKI ZABUDOWY - 9400m2 lOkazja!
    1 / 7
    Siedlisko + WARUNKI ZABUDOWY - 9400m2 lOkazja!

    Zimna Woda

    • 423 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania atrakcyjna, równa działka o powierzchni 9400 m2 w miejscowości Zimna Woda / gmina Mszczonów (powiat Żyrardowski). Wjazd na działkę bezpośrednio z DK 50 - ul. Grójeck...

  • Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa
    1 / 16
    Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa

    Bestwinka

    • 132 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana nr 561/9 - powierzchnia 11 arów w Bestwince ul. Pastwiskowa Oferujemy na sprzedaż wydzieloną działkę bud...

  • Działka inwestycyjna Tarnowo gm. Rogoźno,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Tarnowo gm. Rogoźno,

    Tarnowo

    • 1 160 000 zł cena
    • 73 100 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zależy Ci na dobrej inwestycji w grunt? Nie musisz szukać dalej - ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami. Przedmiot sprzedaży: Nieruchomość gruntow...

  • Działka Złotopolice
    1 / 13
    Działka Złotopolice

    Złotopolice

    • 250 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękna działka o powierzchni 3000 m2 tuż przy lesie w Złotopolicach, gmina Załuski, powiat płoński. ATUTY: Cisza, spokój w otoczeniu natury oraz bliskość Warszawy to największe za...

  • patrykbudzynski88@gmail.com
    patrykbudzynski88@gmail.com

    Ponikwa

    • 110 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki 323/2 o powierzchni 0,3424 hektara 323/3 o powierzchni 0,3424 hektara 323/4 o powierzchni 0,3191 hektara 323/5 o powierzchni 0,3191 hektara Do sprzedania...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Ostrowiec Świętokrzyski

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 10 393 zł cena
    • 342 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI Joanny Zimoląg adres do korespondencji: ul. Wardyńskiego 3; 27-400 Ostrowiec Św. oferuje do sprzedaży prawo do działki sygn. akt KI1L/GUp-s/258/2025 Pr...

  • Działka budowlana 8 a w Turzy, gm. Rzepiennik Strzyżewski 1180S/2...

    Turza

    • 54 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 arów (do wydzielenia), położona w miejscowości Turza. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo ustawnymi parametrami – posiada kształt r...

  • Działka rolna 1,3 ha w Racławicach – potencjał pod OZE 1189S/2026

    Racławice

    • 55 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o charakterze rolnym, położona w miejscowości Racławice (gm. Biecz, powiat gorlicki). Łączna powierzchnia terenu wynosi ok. 1,30 ha, co przy obecn...

  • 1 / 3
    Działka budowlana 12 a w Racławicach, gm. Biecz 1188S/2026

    Racławice

    • 39 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Racławice (gmina Biecz, powiat gorlicki). Nieruchomość o powierzchni 12 arów zostanie wydzielona z większego kompleksu, co daj...