• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • 1 / 4
    Działka Grzegorzewice

    Grzegorzewice

    • 180 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Urocza działka rolna o powierzchni 2.000m2 zlokalizowana w Grzegorzewicach gmina Żabia Wola. Zadrzewiona samosiejkami brzózek i sosenek. Na działce znajduje się prąd, linia telefo...

  • ⭐⭐⭐⭐ SuperDziałka dobra cena przy lesie Młochowski

    Żółwin

    • 475 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-leśna przy Lesie MłochowskimLokalizacja: Działka o unikalnym, leśnym charakterze, położona przy ul. Leśne Echa, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Młochowskiego. Id...

  • Piękna | mega cena | MPZP 30% | Sucha | zieleń LUX

    Marynin

    • 460 000 zł cena
    • 2 681 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna zadrzewiona działka /sosny i brzozy/ w dobrej cenie usytuowana przy drodze wewnętrznej, przy której są tylko cztery działki. Teren bardzo suchy, wokół dużo zieleni - bard...

  • działka z pozwoleniem na budowę

    Korabiewice

    • 544 000 zł cena
    • 13 980 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SUPER DZIAŁKA z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego o pow. ok 200 m2. Bardzo ciekawa okolica , duże walory krajoznawcze, urozmaicona rzeźbą terenu, bogactwo lasów i szaty...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Działka w okolicy Hotelu Afrodyta ⭐⭐⭐⭐⭐

    Tartak Brzózki

    • 220 000 zł cena
    • 1 203 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UROCZA DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ Do sprzedania urocza działka, częściowo zadrzewiona, usytuowana przy ulicy Letniskowej (ulica gminna asfaltowa). Media: - Woda miejska - Pr...

  • ⭐⭐⭐⭐ Okazja Działka 19000m2 z warunkami zabud!⭐⭐⭐⭐

    Wola Pękoszewska

    • 255 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    ⭐⭐⭐⭐ Piękna, kształtna działka o powierzchni 19 000 m² położona w miejscowości Wola Pękoszewska. ⭐⭐⭐⭐Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy (wydane przed wejściem w życie ust...

  • duża ogrodzona działka z PNB
    1 / 3
    duża ogrodzona działka z PNB

    Drążdżewo

    • 120 000 zł cena
    • 5 436 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry Sprzedam ogrodzoną działkę rolno-budowlaną z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego i możliwością podziału na mniejsze działki!!! Działka ma powierzchnię 5436 m2...

  • NOWA CENA Dzialka budowlana 1002m2 Gagolina,40km od Warszawy
    1 / 9
    NOWA CENA Dzialka budowlana 1002m2 Gagolina,40km od Warszawy

    Gągolina

    • 189 900 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana o powierzchni 1002 m2 w ksztalcie przyblizonego kwadratu okolo 30m x 34m we wsi Gagolina kolo Siennicy,nr dzialki 214/2 w drodze media : prad,woda, kanalizacja,sw...

  • Działka rolno budowlana
    Działka rolno budowlana

    Kożuchy Wielkie

    • 55 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną o powierzchni 12 arów 1200m z warunkami zabudowy.Działka znajduję się 6km od Giżycka w miejscowości Kożuchy Wielkie ,działka jest położona 2km od j...

  • Działka na Mazurach Szczechy Wielkie 1405m2
    1 / 6
    Działka na Mazurach Szczechy Wielkie 1405m2

    Szczechy Wielkie

    • 130 000 zł cena
    • 1 405 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż malownicza działka 1405 m² – Szczechy Wielkie, Mazury Numer działki: 13/52 Powierzchnia: 1405 m² Wymiary: ok. 37 × 37 m (kształt zbliżony do kwadratu) Lokalizacja: Szc...

  • Działka w zielonym Wawrze
    1 / 6
    Działka w zielonym Wawrze

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1075m2, położona w prestiżowej i zielonej części Warszawy – Wawer. Nieruchomość ma regularny prostokątny kształt, o wymiarach...

  • Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola

    Żelechów

    • 560 000 zł cena
    • 2 068 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Żelechów piękna działka budowlana o powierzchni 2068 m2 blisko lasu - na sprzedaż. Diałka budowlanao powierzchniach powyżej 2000m2 i wymiarach 39x49. Położona w malowniczym...

  • Działka budowlana Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 9
    Działka budowlana Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska)

    Wołczkowo

    • 549 000 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 583 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 942 m2 położona w Wołczkowie przy ul. Łanowej, gmina Dobra (Szczecińska), powiat pol...

  • Sprzedam działkę rod
    1 / 14
    Sprzedam działkę rod

    Zabierzów

    • 70 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawa do działki rod. Wiele nasadzeń owocowych, domek, tunel foliowy, grill, huśtawka.

  • Działka blisko jeziora DĄBRÓWNO
    1 / 4
    Działka blisko jeziora DĄBRÓWNO

    Dąbrówno

    • 451 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OKAZJA! Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki rolne nr. 79 i 81 położone bezpośrednio obok siebie w malowniczej miejscowości Dąbrówno. Łączna powierzchnia nieruchomości to 4100 m², co...

  • Sprzedam działkę budowlaną Położoną w Woli Krzywieckiej
    Sprzedam działkę budowlaną Położoną w Woli Krzywieckiej

    Wola Krzywiecka

    • 6 500 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Posiadam do sprzedania malowniczo położoną działkę w miejscowości Wola Krzywiecka Działka nieopodal lasu , widokowa ,świetna zarówno dla miłośników natury, jak i osób szukają...

  • Działka ogrodowa, ROD Relaks, Białystok
    Działka ogrodowa, ROD Relaks, Białystok

    Białystok

    • 26 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ogrodową w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "Relaks" w Białymstoku. Powierzchnia 281 mkw. Na działce znajduje się drewniana altana oraz drzewa i krzewy owocowe: wiśni...

  • Działki Stary Toruń/ Rozgarty - różne powierzchnie
    1 / 15
    Działki Stary Toruń/ Rozgarty - różne powierzchnie

    Stary Toruń

    • 166 000 zł cena
    • 2 377 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

                Tylko u nas    . Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w Starym Toruniu, na pograniczu z Rozgartami. link do filmu: [url] Lokalizacja - Stary Toruń,...

  • Sprzedam działkę Na rodzinnych ogródkach działkowych Malwa
    1 / 4
    Sprzedam działkę Na rodzinnych ogródkach działkowych Malwa

    Suwałki

    • 55 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzień dobry mam do sprzedania działkę o powierzchni około 300m2 na rodzinnym ogrodzie działkowym Malwa. Działka jest ogrodzona , zagospodarowana i wyposażona we wszystkie rzeczy po...

  • Sprzedam działkę budowlaną, atrakcyjna okolica
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną, atrakcyjna okolica

    Dąbrowa Tarnowska

    • 130 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana,18.5 ara w miejscowości Dąbrowa Tarnowska ul żabienska, blisko centrum,cicha spokojna okolica Media Prad,Gaz,woda w poblizu,,zjazd z drogi asfaltowejl.P...