• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka Malinowice

    Malinowice

    • 299 100 zł cena
    • 997 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malinowice, działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z nieuciążliwymi usługami jako funkcją uzupełniającą. Działka o powierzchni 997m2, wymiarach 27,2 x 37,4m. Teren jest...

  • Działka Malinowice

    Malinowice

    • 254 100 zł cena
    • 847 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malinowice, działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z nieuciążliwymi usługami jako funkcją uzupełniającą. Działka o powierzchni 847m2, wymiarach 22,2 x 37,8m. Teren jest...

  • Piękna zagospodarowana działka ROD!!
    1 / 11
    Piękna zagospodarowana działka ROD!!

    Szczecin

    • 45 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wiosna ,lato to czas gdzie chcemy spędzać czas od zgiełku ,hałasu w ciszy ,zieleni ,słuchać śpiewu ptaków. Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej ROD z domkiem muro...

  • Działka budowlana Kleszczów gm. Rudziniec
    1 / 4
    Działka budowlana Kleszczów gm. Rudziniec

    Kleszczów

    • 615 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świąteczna obniżka ceny! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2050 m2 w Kleszczowie (ul. Kozielska) nieopodal Gliwic (10 km do ścis...

  • Duża działka budowlana 1964 m² – MPZP Wymysłów/Ostrowiec Św
    1 / 2
    Duża działka budowlana 1964 m² – MPZP Wymysłów/Ostrowiec Św

    Wymysłów

    • 186 580 zł cena
    • 1 964 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1964 m² położona w miejscowości Wymysłów przy ul. Ostrowieckiej (gmina Kunów), tuż przy granicy Ostrowca Świętokrzyskiego. Nieruchomość...

  • Sprzedam. Działka + Budynek. Lwówek wlkp.
    1 / 16
    Sprzedam. Działka + Budynek. Lwówek wlkp.

    Józefowo

    • 515 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam. Działka + Budynek ,Działka w pełni uzbrojona woda prąd doprowadzone do budynku, szybki internet światłowód , alarm w budynku, spokojna okolica, niedaleko las 1km. od Lwów...

  • Działka 1200 m² z dojazdem asfaltowym, Śniadówka
    1 / 7
    Działka 1200 m² z dojazdem asfaltowym, Śniadówka

    Śniadówka

    • 89 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    „Działka 1200 m² z dojazdem asfaltowym – cisza, zieleń, Śniadówka” Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1200 m² (20 × 60 m) położona w spokojnej, zielonej okolicy – na koń...

  • Działka Rolna
    1 / 7
    Działka Rolna

    Miłaczewskie Młyny

    • 55 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam mam do sprzedania działkę rolna którą można przekształcić na działkę budowlaną o powierzchni 30a w miejscowości Młyny Miłaczewskie zainteresowanych proszę o kontakt telefonic...

  • Działka leśna 4209 m² w Ostrowsku
    1 / 12
    Działka leśna 4209 m² w Ostrowsku

    Ostrowsko

    • 42 000 zł cena
    • 4 209 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 4209 m², oznaczona numerem ewidencyjnym 2920/5, położona w malowniczej miejscowości Ostrowsko, w gminie Nowy Targ. To doskonała propozycja...

  • Teren budowlany nad jeziorem
    1 / 2
    Teren budowlany nad jeziorem

    Warszawa

    • 65 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duży teren nad prywatnym jeziorem blisko morza. Działka budowlana prąd i woda dojazd drogą asfaltową. Dojazd 45 minut do Gdańska i 2, 5 h od Warszawy. Tu można zbudować rezydencję...

  • Działka budowlana z prywatnym jeziorem
    1 / 4
    Działka budowlana z prywatnym jeziorem

    Gdańsk

    • 60 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki pod lasem z częścią prywatnego jeziora. Doskonale miejsce dla wędkarza. Sumy szczupaki okonie karpie amury liny karasie. Własny pomost prywatną plażą cisza spokój i czyste...

  • Działka 32a w urokliwej okolicy Skarbiszowa
    1 / 2
    Działka 32a w urokliwej okolicy Skarbiszowa

    Skarbiszów

    • 219 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy działkę o powierzchni 32 a położoną w miejscowości Skarbiszów w gminie Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, z dojazdem drogą asfaltową. Działka jest...

  • ziemia rolna
    ziemia rolna

    Prądocin

    • 159 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 2ha ziemi (łąka) w miejscowości Prądocin(15 km od Bydgoszczy), naprzeciw jeziora jezuickiego,teren 100% płaski i nasłoneczniony,obręb Brzoza , nr działki 332/3. lub ZAMIE...

  • Działka ROD 6 arów Ogródek działkowy
    Działka ROD 6 arów Ogródek działkowy

    Człuchów

    • 59 000 zł cena
    • 618 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD w Człuchowie przy ul. Jerzego z Dąbrowy (ogrody 1000-lecia) o niespotykanie dużej powierzchni ponad 6 arów, co stanowi ogromny jej atut. Przy samej działce zna...

  • Działka ogrodowa
    1 / 7
    Działka ogrodowa

    Suwałki

    • 65 000 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ogrodową numer 48,o powierzchni 318 m2. Ogrody działkowe im.Marii Konopnickiej.

  • Działki z linią brzegową
    1 / 3
    Działki z linią brzegową

    Gdańsk

    • 65 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bezpośrednio dwie ostatnie działki budowlane nad prywatnym jeziorem przy lesie. Teren objęty MPZP zabudowa rezydencjonalna do 9, 5 m wysokości piwnica dwie kondygnacje prą...

  • Działka budowlana 3942 m², Myszków, spokojna okolica
    1 / 8
    Działka budowlana 3942 m², Myszków, spokojna okolica

    Myszków

    • 219 000 zł cena
    • 3 942 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Myszkowie, obręb Mrzygłódka, pow. myszkowski. Działka nr 1264. Duża powierzchnia 3942 m² w kształcie prostokąta. Ze względu na wielkość działki można...

  • Sprzedam działkę budowlano usługową Wolbrom, Chełm
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlano usługową Wolbrom, Chełm

    Kolonia

    • 500 000 zł cena
    • 4 051 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlano-usługowa o powierzchni ogółem 4051m2 (na mapce oznaczona jako dwie przylegające do siebie działki o powierzchni: 2025m2 oraz 2026m2), położona na obrzeżach Wolbro...

  • Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka
    1 / 8
    Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka

    Podstolice

    • 460 000 zł cena
    • 12 680 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1,26 ha, idealna pod inwestycję (działka ma zostać częściowo przekształcona na budowlaną). Znajduje się ona w zacisznym i nasłone...

  • Sprzedam łąki z dostępem do rzeki Narewka
    1 / 6
    Sprzedam łąki z dostępem do rzeki Narewka

    Lewkowo Stare

    • 86 000 zł cena
    • 34 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 5 działek rolnych typu łąka. Część działek z dostępem do rzeki Narewka w miejscowości Lewkowo Stare. Sprzedaję 5 działek jako całość o łącznej powierzchni 3.4 ha. Nr dzia...