• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka Wrocanka gm. Tarnowiec
    1 / 8
    Działka Wrocanka gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 180 000 zł cena
    • 5 375 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Wrocanka w gminie Tarnowiec. Powierzchnia działki: 53 ary 75 m Kształt: prostokąt Ukształtowanie terenu: działka...

  • Działka
    Działka

    Grzędzice

    • 125 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRZĘDZICE- Ofertą sprzedaży jest pięknie usytuowana działka pod zabudowę mieszkaniową o pow. 1000 m2, położona 5 km od Stargardu i 30 km od Szczecina. Dobra komunikacja autobusowa,...

  • Czaple - dwie działki do wyboru
    1 / 5
    Czaple - dwie działki do wyboru

    Czaple

    • 323 120 zł cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czaple(około 10 km od Gdańska)- działki budowlane o pow. 1154m2 oraz 865m2, na ten teren została wydana decyzja o warunkach zabudowy o następującym przeznaczeniu; - zabudowę mieszk...

  • DWIE PIĘKNE DZIAŁKI BUDOWLANE
    1 / 6
    DWIE PIĘKNE DZIAŁKI BUDOWLANE

    Sosna-Kozółki

    • 417 480 zł cena
    • 3 479 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy – Sosna-Kozółki, gmina Suchożebry, powiat siedlecki Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Sosna-Kozółki, poło...

  • Działka budowlana Huta Kuflewska gm. Cegłów,
    1 / 4
    Działka budowlana Huta Kuflewska gm. Cegłów,

    Huta Kuflewska

    • 65 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MDP Partners prezentuje: Twoje miejsce na ziemi w Hucie Kuflewskiej - 11 działek w sercu natury! Szukasz przestrzeni pod budowę domu, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a nie szum...

  • Działka Żarowo okolice Stargardu
    Działka Żarowo okolice Stargardu

    Żarowo

    • 120 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam ładnie położoną działkę budowlaną, prąd, woda w drodze gminnej, wydane warunki zabudowy. Dojazd drogą asfaltową w małym odcinku drogą utwardzoną gminną. Do Stargardu zaled...

  • Działki budowlane Mirów/ Częstochowa
    1 / 2
    Działki budowlane Mirów/ Częstochowa

    Częstochowa

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży 9 działek budowlanych w dzielnicy Mirów w Częstochowie. Powierzchnie działek: od 1000m² do 1354m² głębokość: 30m Wydane warunki zabudowy. Media w drodze wewnętrzn...

  • Działka w Goleniowie pod zabudowę
    Działka w Goleniowie pod zabudowę

    Goleniów

    • 97 785 zł cena
    • 795 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest jedna działka z 8-miu znajdujących się w Osiedlu położona w obrębie nr 1 miasta Goleniowa ul. Zuzanny, w gminie Goleniów, na zachód od drogi nr 3 i 6, n...

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Starachowice

    Starachowice

    • 88 629 zł cena
    • 4 342 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    „Syndyk Masy Upadłości dłużnika Mariusza Kulety osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci udziału 2/10 w prawie własno...

  • Działka budowlano-rolna 41 a w Łużnej, pow. gorlicki 1190S/2026

    Łużna

    • 90 000 zł cena
    • 4 143 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 41,43 ara, położona w miejscowości Łużna. Działka o charakterze budowlano-rolnym, z czego część przeznaczona pod zabudowę mieszkanio...

  • 1 / 3
    Atrakcyjna działka budowlana 933 m² | Pilawa | 30 min od Warszawy

    Pilawa

    • 326 550 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 933 m², położona w spokojnej i rozwijającej się części Pilawy, przy ul. Przemysłowej (pow. garwoliński, woj. mazowieckie). To idealne mi...

  • Działka Rozewie ul. Bażantowa

    Rozewie » ul. Bażantowa

    • 555 000 zł cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 672 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA W MALOWNICZEJ OKOLICYPOŁOŻENIE Działka zlokalizowana jest we wsi Rozewie ( powiat pucki, gmina Władysławowo), w okolicach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, w klimatycznej...

  • 1 / 3
    Działka Sochaczew ul.

    Sochaczew

    • 365 850 zł cena
    • 2 033 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OFERTA SPRZEDAŻY UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż udział 1/2 w działce nr 12/21 położonej w Sochaczewie przy ul. 600-lecia, w centralnej części miasta. Nieruchomość posiada dogod...

  • Działka Ciągowice

    Ciągowice

    • 92 000 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w spokojnej i zielonej okolicy Ciągowice, gm. Łazy Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 6 wydzielonych działek budowlanych wraz z wytyczoną wewnętrzną...

  • Działka Tokary ul. Radosna

    Tokary » ul. Radosna

    • 299 000 zł cena
    • 1 126 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 35/91 z PNB!LOKALIZACJA:Miejscowość Tokary a więc cisza, spokój i niewielka ilość sąsiadów. Tak można opisać Tokary na ten moment. Mimo to, najbliższy sklep znajduję się w...

  • Działka Ruda ul.

    Ruda

    • 982 000 zł cena
    • 4 931 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie tylko dla developerów .Oferta tylko w naszym biurze !!!Polecam działkę budowlaną o obszarze 4931 m2, w kształcie prostokąta  50x94 m. Na tą narożną działkę można dostać się bez...

  • Działka budowlana w centrum Turki, 0,044ha

    Turka

    • 439 900 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, znajdująca się w centrum Turki o powierzchni 0,044haWedług MPZT oznaczenie MN - Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej do II kondygnacjiMOŻE BUDOWAC SIĘ KAŻ...

  • Działka budowlana w centrum Turki, 0,036ha

    Turka

    • 359 900 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, znajdująca się w centrum Turki o powierzchni 0,036haWedług MPZT oznaczenie MN - Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej do II kondygnacjiMOŻE BUDOWAC SIĘ KAŻ...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Targówek, Fabryczny ul. Hutnicza

    Warszawa » Targówek » ul. Hutnicza

    • 949 000 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 2 833 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna TPU 335 m² - Warszawa Targówek - 100% zabudowy, mediaNa sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (Targówek), objęta MPZP - teren TPU (techniczno-prod...

  • Ogródek Dzialkowy / działka ROD
    Ogródek Dzialkowy / działka ROD

    Lublin

    • 11 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzialka o pow. ok. 400 m2 położona na terenie ROD przy ul Mickiewicza/Nadrzeczna w Lublinie. Doprowadzona woda. Istnieje mozliwosc zabudowy dzialki w postaci domku zgodnie z regu...