• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Budowlana Wieliszew ul.Modlińska
    1 / 5
    Budowlana Wieliszew ul.Modlińska

    Wieliszew

    • 380 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 mkw., położona w miejscowości Wieliszew przy ul. Modlińskiej, około 3 km od Zalewu Zegrzyńskiego i plaży w Wieliszewie....

  • Działka rolno-budowlana 2 ha Łąg/k. Czerska
    1 / 2
    Działka rolno-budowlana 2 ha Łąg/k. Czerska

    Łąg

    • 460 000 zł cena
    • 19 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę 111/1 o powierzchni 1,95 ha, w tym ok. 0,7 ha 45-letniego sadu (głównie jabłonie). Dla działki wydane są warunki zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o powierzchn...

  • Działka rolna w Czarnym Dunajcu
    1 / 5
    Działka rolna w Czarnym Dunajcu

    Czarny Dunajec

    • 140 000 zł cena
    • 5 345 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI ROLNE – CZARNY DUNAJEC | 5345 m² | PODHALE GRUNTY INWESTYCYJNE – SPOKÓJ, NATURA I POTENCJAŁ NA PRZYSZŁOŚĆ Na sprzedaż kompleks działek rolnych położonych w miejscowości Cz...

  • Działka budowlana w Poronienie (B)
    1 / 16
    Działka budowlana w Poronienie (B)

    Poronin

    • 367 000 zł cena
    • 854 m2 powierzchnia
    • 430 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA – 854 m² | ZAKOPANE | BLISKO HARENDY I PKP ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ LUB DOM – DOSKONAŁA LOKALIZACJA W ZAKOPANEM Na sprzedaż działka o powierzchni 854 m...

  • Trzy domki rekreacyjne w Rabce-Zdrój
    1 / 16
    Trzy domki rekreacyjne w Rabce-Zdrój

    Rabka-Zdrój

    • 950 000 zł cena
    • 1 453 m2 powierzchnia
    • 654 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    3 DOMKI DREWNIANE RABKA-ZDRÓJ | 1453 m² | UL. GILÓWKA INWESTYCJA TURYSTYCZNA GOTOWY BIZNES W GÓRACH Na sprzedaż kompleks trzech domków drewnianych zlokalizowanych w Rabce-Zdroju p...

  • Działka budowlana w Starem Bystrem
    1 / 16
    Działka budowlana w Starem Bystrem

    Stare Bystre

    • 198 000 zł cena
    • 733 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane w Starem Bystrem! I działka: nr ew. 1282/11 o pow.: 721 m2, II działka: nr ew. 1282/12 o pow.: 733 m2 III działka: nr ew. 1282/9 o pow. 793 m2 -...

  • DZIAŁKA 6100 m2 przy drodze Kraków - Krynica E75 k. A4
    1 / 3
    DZIAŁKA 6100 m2 przy drodze Kraków - Krynica E75 k. A4

    Gosprzydowa

    • 450 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ładną działkę położoną w miejscowości Gosprzydowa powiat brzeski, woj. małopolskie, położoną obok Drogi Krajowej 75 - trasa Kraków - Nowy Sącz - Krynica-Zdrój w pobliżu za...

  • Olsztynek-( wieś Elgnówko) działka siedliskowa pow=4800 m2
    Olsztynek-( wieś Elgnówko) działka siedliskowa pow=4800 m2

    Elgnówko

    • 123 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka położona w środku wsi, blisko lasu państwowego wśród działek które otrzymały warunki zabudowy)- lub będące w trakcie realizacji zabudowy. Skrzynka energetyczna przy działc...

  • Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkaniową-Sulimów
    1 / 6
    Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkaniową-Sulimów

    Sulimów

    • 115 000 zł cena
    • 276 m2 powierzchnia
    • 417 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam nieruchomość gruntową składającej się z działki oznaczonej nr 100/9, o pow.276 m2, w Sulimowie, gmina Siechnice, powiat wrocławski. Zgodnie z MPZP nieruchomość gruntowa l...

  • Działka budowlana Przyjaźń gm. Żukowo, Szczęśliwa
    1 / 12
    Działka budowlana Przyjaźń gm. Żukowo, Szczęśliwa

    Przyjaźń

    • 436 600 zł cena
    • 2 183 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana - Przyjaźń, ul. Szczęśliwa, gm. Żukowo, powiat kartuski, blisko Trójmiasta. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, rozwijającej się okolicy domów jednorodzinnych...

  • Działka w Białym Dunajcu Gile
    1 / 16
    Działka w Białym Dunajcu Gile

    Biały Dunajec

    • 80 000 zł cena
    • 2 711 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA – BIAŁY DUNAJEC | 2711 m² | OŚ. GILE | PODHALE PRZESTRZEŃ, NATURA I POTENCJAŁ – IDEALNA INWESTYCJA W GRUNT Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Biały D...

  • Sprzedam działkę 2.3ha blisko Sandomierza
    1 / 7
    Sprzedam działkę 2.3ha blisko Sandomierza

    Polanów

    • 265 000 zł cena
    • 23 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bardzo ładną, zadbaną i dobrze utrzymaną działkę powierzchni 2.3 ha wraz z przechowalnią w miejscowości Polanów (gm. Samborzec) - 9 km od Sandomierza. Działka znajduje się...

  • Działka budowlana Warszawa gm. Włochy Włochy, Borsucza
    1 / 9
    Działka budowlana Warszawa gm. Włochy Włochy, Borsucza

    Warszawa

    • 3 604 500 zł cena
    • 1 335 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną  na terenie dynamicznie rozwijającej się części Gminy Włochy, w najbliższym sąsiedztwie Ratusza Włochy, RAKÓW ul. BORSUCZA.. Powie...

  • KŁODAWA - DZIAŁKI BUDOWLANE
    KŁODAWA - DZIAŁKI BUDOWLANE

    Kłodawa

    • 265 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDAŻY ŁADNIE POŁOŻONE DZIAŁKI BUDOWLANE W KŁODAWIE Powierzchnie ok. 13 ar Wydano decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu z przeznaczeniem działek pod zabudowę...

  • 1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn
    1 / 7
    1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn

    Osiny

    • 6 898 zł cena
    • 5 287 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/812/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej składają...

  • Działka Różanki
    1 / 6
    Działka Różanki

    Różanki

    • 170 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane o pow. 1500 mkw położone w Różankach w przepięknej okolicy w pobliżu lasu. Oddalone 6 km od Gorzowa Wlkp. Kształt: prostokąt. Media: prąd, wodociąg, kanalizacja w...

  • WEŁMIN - DZIAŁKA POD BUDOWĘ DOMU 5100 m2
    1 / 9
    WEŁMIN - DZIAŁKA POD BUDOWĘ DOMU 5100 m2

    Wełmin

    • 204 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka o powierzchni 5.100 m2 na skraju Wełmina, przy trasie 22. Działka zaczyna się prawie przy samej trasie 22 i dalej w głąb lasu jest lekko nachylona w dół. Wydane...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Wola Mielecka*gm. Mielec *5594m2
    1 / 5
    Działka * SPRZEDAŻ * Wola Mielecka*gm. Mielec *5594m2

    Wola Ociecka

    • 90 000 zł cena
    • 5 594 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    SPRZEDAM działkę w miejscowości Wola Mielecka gm. Mielec , o powierzchni 55,94 a . Służebność w drodze dojazdowej. Działka posiada dostęp do następujących mediów : prąd, woda, ga...

  • Działka Baczyna
    1 / 5
    Działka Baczyna

    Baczyna

    • 95 000 zł cena
    • 3 010 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomośc rolna o pow. 30,10ara położona w Chróściku w odległości 8 km od centrum Gorzowa. W kształcie prostokąta. Media: prąd, telefon, kanalizacja do 2012r.. W pobliżu działki...

  • Krzeszów – działka 870 m2 pod domek letniskowy!
    1 / 12
    Krzeszów – działka 870 m2 pod domek letniskowy!

    Krzeszów

    • 115 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – 870 m² – Krzeszów, powiat suski Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 870 m², położoną w malowniczej miejscowości Krzesz...