• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka budowlana Łękawica gm. Skrzyszów
    1 / 15
    Działka budowlana Łękawica gm. Skrzyszów

    Łękawica

    • 109 000 zł cena
    • 1 079 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W ŁĘKAWICY - ATRAKCYJNE MIEJSCE NA TWÓJ NOWY DOM Przedstawiamy ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w podtarnowskiej miejscowości Łękawica, w gminie...

  • Działka Rodo Krokus
    Działka Rodo Krokus

    Olsztyn

    • 59 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ogrodowa RODO Krokus w Starym Olsztynie, Domek Drewniany duży taras, sporo roślinności: czereśnie, jabłka, śliwki, wiśnie, borówki, maliny, jeżyny, porzeczki,.

  • Sprzedam działkę okolice gm. Gostynin
    Sprzedam działkę okolice gm. Gostynin

    Bielawy

    • 55 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 25/3 w okolicach Gostynina, miejscowość Bielawy, o pow. 1100 m2, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej, wodociąg w drodze. Działka z decyzją o warunki zabudowy....

  • Działka budowlana Stare Budy gm. Jaktorów,
    1 / 8
    Działka budowlana Stare Budy gm. Jaktorów,

    Stare Budy

    • 465 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MDP Partners przedstawia: Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3100 m², położona w miejscowości Stare Budy (gmina Jaktorów) przy ul. Kaskiej - w spokojnej, rozwi...

  • Działka budowlana 788 m² Kampinos –Dziekanów Leśny
    1 / 14
    Działka budowlana 788 m² Kampinos –Dziekanów Leśny

    Dziekanów Leśny

    • 600 000 zł cena
    • 788 m2 powierzchnia
    • 762 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 788 m² z domem dom 78 m² położona w miejscowości Dziekanów Leśny przy ul. Miłej (dz. nr ew. 179/2), na skrzyżowaniu z ul. Adama Asnyka....

  • Działki budowlane Szczepańcowa
    1 / 12
    Działki budowlane Szczepańcowa

    Szczepańcowa

    • 60 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki w miejscowości Szczepańcowa (woj. Podkarpackie) ul. Miodowa. Numery działek i ich powierzchnia: 1972 – 14 ar ( cena: 85 000zł) Zdjęcia poglądowe (zaczerpnię...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 1 500 000 zł cena
    • 2 662 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż idealna pod inwestycję jednorodzinną lub deweloperską Buków gm. Mogilany 26,62ara Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie MU1 czyli:...

  • Sprzedam działki budowlane. Aktualne WZ. Blisko Kutna.
    1 / 2
    Sprzedam działki budowlane. Aktualne WZ. Blisko Kutna.

    Siemianów

    • 102 900 zł cena
    • 1 029 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 3 działki budowlane w Siemianowie(gmina Strzelce). Dwie po 850 M2 i jedna 1029 M2. Około 10 kilometrów do Kutna. Działki posiadają warunki zabudowy. Znajdują się przy głów...

  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 4
    Sprzedam działkę ROD

    Kraków

    • 78 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka na terenie ogródków działkowych Energetyk do użytkowania wieczystego przy ulicy Niebieskiej 20 stare piaski Kraków. Działka o powierzchni 280m2 zagospodarowan...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 750 000 zł cena
    • 1 331 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż idealna pod inwestycję jednorodzinną Buków gm. Mogilany 13,31ara Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie MU1 czyli: tereny zabudowy m...

  • Sprzedam zadbaną działkę ROD z domkiem – Szczytno
    1 / 8
    Sprzedam zadbaną działkę ROD z domkiem – Szczytno

    Szczytno

    • 40 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję zadbaną działkę rekreacyjną w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym w Szczytnie (Działki ogrodnicze "Bogumiła Linki"). Działka o powierzchni ok. 4,5 ara (450 m²) to id...

  • Gospodarstwo rolne z zabudowaniami
    1 / 7
    Gospodarstwo rolne z zabudowaniami

    Lubiszyn

    • 330 000 zł cena
    • 29 577 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka o powierzchni 2,9577 h, dojazd od ulicy Pocztowej droga asfaltowa, chodnik, media w działce (woda, kanalizacja, prąd). Drugi dojazd do działki od ul. Polnej, droga utwardzo...

  • Działka ROD za Parkiem w Pile
    1 / 5
    Działka ROD za Parkiem w Pile

    Piła

    • 15 000 zł cena
    • 358 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka ROD - Za Parkiem w Pile mieszcząca się przy ulicy Różyckiego . 358 M2, prąd oraz bezpośrednie wejście z ul. Różyckiego. Nowi nabywcy mają pełną swobodę aranżacj...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 2 210 000 zł cena
    • 6 459 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    2 Działki na sprzedaż idealne pod inwestycję deweloperską Buków gm. Mogilany 26,49ar + 38,10 ar z czego 20,60ar to działka budowlana pozostała część rolna. Działki w planie zag...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 710 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Buków gm. Mogilany 38 ar z czego 20,60ar to działka budowlana pozostała część rolna. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie MU1 czyli: tereny...

  • Działka budowlana Golęczewo gm. Suchy Las, Malinowa
    1 / 10
    Działka budowlana Golęczewo gm. Suchy Las, Malinowa

    Golęczewo

    • 599 000 zł cena
    • 1 538 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Golęczewo, w gminie Suchy Las, tuż pod Poznaniem. Działka o powierzchni 1538 m², w cenie 599 000 zł,...

  • Sprzedam działkę w Jonkowie ul Leśna z zabudowa
    1 / 5
    Sprzedam działkę w Jonkowie ul Leśna z zabudowa

    Olsztyn

    • 369 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z zabudowa w Jonkowie ul. Leśna 57 domu parterowego 97m2 z możliwością adaptacji poddasza. Gotowy projekt w cenie ( Terrie Max z garażem) . Dom składa się z salon...

  • Działka rolna Blanki gm. Lidzbark Warmiński
    1 / 13
    Działka rolna Blanki gm. Lidzbark Warmiński

    Blanki

    • 309 000 zł cena
    • 3 922 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro GUT Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej, malowniczo położonej działki nad samym brzegiem jeziora Blanki w urokliwej miejscowości Blanki, w gminie...

  • Sprzedam ziemię

    Kozłowy Ług

    • 30 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o pow. 0,81ha: nr 54/3 o pow.0,49 ha i 54/4 o pow. 0,32 ha (częściowo zalesiona) położonej w obrębie 13 Kozłowy Ług, gmina Szudziałowo, powiat sokólski, cena 33.00...

  • Działka Gajewo

    Gajewo

    • 230 000 zł cena
    • 1 263 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki budowlanej pod samym Giżyckiem to właśnie znalazłeś!!! Na sprzedaż piękna działka, położona przy ul. Dworskiej/Spacerowej w Gajewie, gminie Giżycko, powie...