• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka budowlana Przybradz gm. Wieprz
    1 / 5
    Działka budowlana Przybradz gm. Wieprz

    Przybradz

    • 89 000 zł cena
    • 981 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w Przybradzu o powierzchni 9,81 ara. Działka oznaczona jest w mpzp jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (9 arów), oraz częściow...

  • Działka budowlana Rudna Mała gm. Głogów Małopolski,
    1 / 3
    Działka budowlana Rudna Mała gm. Głogów Małopolski,

    Rudna Mała

    • 478 250 zł cena
    • 1 913 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod nowoczesną inwestycję mieszkaniową w świetnej lokalizacji pod Rzeszowem? Biuro Okazja Nieruchomości prezentuje działkę w Rudnej Małej, która łączy atrakcyjną ce...

  • Ładna działka wśród nowej zabudowy
    Ładna działka wśród nowej zabudowy

    Zalesie

    • 318 250 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania. Równy suchy teren, wszystkie media w ulicy przy działce. Możliwość zabudowy do 22% powierzchni działki, wysokość dla zabudowy j...

  • Działka 1400 m2 z warunkami zabudowy gm.Włocławek
    1 / 3
    Działka 1400 m2 z warunkami zabudowy gm.Włocławek

    Ładne

    • 60 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka 1400 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Działka nr ewid. 86/8, o wymiarach ok 26x53m,o statusie budowlanej, z bezpośrednim...

  • Działka 1501m2 Kłudno Nowe gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 8
    Działka 1501m2 Kłudno Nowe gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kłudno Nowe

    • 255 000 zł cena
    • 1 501 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr ewid. 54/16, o powierzchni 1501m2, zlokalizowana w miejscowości Kłudno Nowe, gm. Grodzisk Maz. Teren o kształcie prostokąta 42x35m, płaski i suchy. Jest to...

  • Działka rolno-budowlana Siemonia gm. Bobrowniki, Kościuszki
    1 / 14
    Działka rolno-budowlana Siemonia gm. Bobrowniki, Kościuszki

    Siemonia

    • 743 670 zł cena
    • 8 263 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wspaniała okazja do zakupu dużej działki w lokalizacji niezwykle cenionej - Bobrowniki, w dzielnicy Siemonia. Działka o powierzchni 8263 m²(nieruchomość składa się z 2 działe...

  • Działka budowlana Janowice gm. Wieliczka
    1 / 4
    Działka budowlana Janowice gm. Wieliczka

    Janowice

    • 275 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni około 10 arów. W MPZP oznaczona jako tereny MN - budownictwo jednorodzinne. Przybliżone wymiary na mapie w galerii zdjęć. Wjazd na działkę od strony północn...

  • Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Mazowiecka
    1 / 14
    Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Mazowiecka

    Gniezno

    • 590 000 zł cena
    • 1 966 m2 powierzchnia
    • 301 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest działka o łącznej powierzchni 1966 m2, składająca się z zabudowanej parceli o powierzchni 646 m2 i pustej 1320 m2, z...

  • Działka budowlana otoczona lasem Warmia Mazury
    1 / 9
    Działka budowlana otoczona lasem Warmia Mazury

    Smolanka

    • 69 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzą Państwo o własnym domu w spokojnej okolicy, wśród zieleni i z dala od miejskiego zgiełku, ta nieruchomość może być idealnym miejscem do realizacji tych planów. Na sprze...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Działka z planem zagospodarowania ⭐⭐⭐⭐⭐
    1 / 5
    ⭐⭐⭐⭐⭐ Działka z planem zagospodarowania ⭐⭐⭐⭐⭐

    Kaleń

    • 329 000 zł cena
    • 2 054 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 2025 m² – cicha okolica Grodziska Mazowieckiego - KALEŃ Lokalizacja: Działka w kształcie kwadratu (45 m x 45 m), położona w spokojnej, cichej okolicy, na lekkim...

  • Działka budowlana Bugaj gm. Kleszczewo,
    1 / 6
    Działka budowlana Bugaj gm. Kleszczewo,

    Bugaj

    • 320 000 zł cena
    • 973 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz wymarzonej działki budowlanej? Zależy Ci na bliskości lasu? Ta oferta jest dla Ciebie! Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni...

  • Działka przemysłowo-usługowa z halami w Drezdenku
    1 / 8
    Działka przemysłowo-usługowa z halami w Drezdenku

    Drezdenko

    • 1 500 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: działka produkcyjno-usługowa z halami w Drezdenku, Aleja Piastów Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym, położoną w Drezde...

  • Działka usługowa Grodzisk Mazowiecki Łąki
    Działka usługowa Grodzisk Mazowiecki Łąki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 500 000 zł cena
    • 14 650 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Położona w Grodzisku Mazowieckim w strefie przemysłowej działka o powierzchni niemal 1,5ha z wydanymi warunkami zabudowy. Dojazd drogą gminną. Bezpośrednio przy działce sieć ener...

  • sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy
    1 / 2
    sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy

    Ciche

    • 100 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy położoną w samym sercu Brodnickiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Ciche. - Lokalizacja : Brodnicki Park Krajobrazowy – c...

  • ⭐⭐⭐⭐Lux DZIAŁKA W OTULINIE LAsU Idealna cisza ⭐⭐⭐⭐
    1 / 9
    ⭐⭐⭐⭐Lux DZIAŁKA W OTULINIE LAsU Idealna cisza ⭐⭐⭐⭐

    Budy Wolskie

    • 1 190 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA NA GRANICY LASU – BUDY WOLSKIE Do sprzedania działka położona w wyjątkowej lokalizacji – bezpośrednio przy granicy z Lasem Państwowym, z dwóch stron otoczona lasem. Najwa...

  • Działka budowlana Krasice gm. Mstów
    1 / 3
    Działka budowlana Krasice gm. Mstów

    Krasice

    • 145 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka usługowo-budowlana o powierzchni około 800 m, ogrodzona, z doprowadzoną wodą. Byli już geodeci, więc dostępne są mapy i pomiary wszystko gotowe do planowania za...

  • Działka rolno-budowlana Sitaniec-Wolica gm. Zamość
    1 / 12
    Działka rolno-budowlana Sitaniec-Wolica gm. Zamość

    Sitaniec-Wolica

    • 150 000 zł cena
    • 1 287 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzień dobry, Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech nowo wydzielonych działek rolno-budowlanych w podzamojskiej miejscowości Sitaniec-Wolica. Lokalizacja: Si...

  • Działka budowlana Karolina gm. Baranów
    1 / 2
    Działka budowlana Karolina gm. Baranów

    Karolina

    • 359 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położona w Karolinie gm. Baranów działka budowlana o powierzchni 1800m. Przy drodze asfaltowej. Przy działce media - gaz, prąd, wodociąg, linia telekomunikacyjna. dla działki wyd...

  • Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa
    1 / 16
    Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa

    Bestwinka

    • 126 960 zł cena
    • 1 058 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana nr 561/13 - powierzchnia 10,58 arów w Bestwince ul. Pastwiskowa Oferujemy na sprzedaż wydzieloną działkę...

  • Działki nad jeziorem Dobra Nowogardzka
    1 / 16
    Działki nad jeziorem Dobra Nowogardzka

    Dobra

    • 47 000 zł cena
    • 701 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ekologiczna, typowo turystyczna gmina Dobra zachęca pięknymi krajobrazami, licznymi jeziorami, szlakami turystycznymi oraz cennymi zabytkami. Odbywa się tu corocznie wiele imprez p...