• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka budowlana 72 a w Racławicach, gm. Biecz 1187S/2026

    Racławice

    • 150 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana położona w miejscowości Racławice (gmina Biecz, powiat gorlicki). Przedmiotem sprzedaży jest teren do wydzielenia o łącznej powierzchni 72 arów. Nie...

  • 1 / 2
    Działka budowlana ul. Lubiatowska

    Koszalin

    • 309 000 zł cena
    • 1 182 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Działka z projektem małego osiedla

    Duchnów

    • 550 000 zł cena
    • 5 954 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka dla dewelopera. Wykonany wstępny projekt kameralnego osiedla - osiem domów (cztery bliźniaki połączone garażami).3748 m2 to działka przeznaczona na budowę domów, 2206 m2 st...

  • 1 / 3
    Żabia Wola Oddział dobra lokalizacja MPZP

    Oddział » ul. Zagrodowa

    • 250 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren z bardzo dogodnym dojazdem, przy asfaltowej drodze gminnej, objęty miejscowym planem zagospodarowania.Wjazd za trasę S8 oddalony o ok. 1,5 km co zapewnia sprawny dojazd do Wa...

  • ⭐⭐⭐⭐Lux DZIAŁKA W OTULINIE LAsU Idealna cisza ⭐⭐⭐⭐

    Budy Wolskie

    • 1 190 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA NA GRANICY LASU – BUDY WOLSKIEDo sprzedania działka położona w wyjątkowej lokalizacji – bezpośrednio przy granicy z Lasem Państwowym, z dwóch stron otoczona lasem.Najważnie...

  • Borszyce gm.Kowiesy działka 7 283 m

    Borszyce

    • 88 000 zł cena
    • 7 283 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na Sprzedaż działka w Borszycach gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki.Działka o wymiarach 14 m od drogi, x 512 mMedia prąd i woda w drodze dojazdowej - do doprowadzenia około 80m.Br...

  • Stara Wieś super lokalizacja, media!

    Stara Wieś

    • 650 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Śliczna działka w sąsiedztwie Lasu Młochowskiego.Teren objęty planem zagospodarowania z mediami!Bardzo blisko do centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Świetne połączenie z Warszawą, dos...

  • ⭐⭐⭐⭐Znakomita działka usługowa przy S8⭐⭐⭐⭐

    Nadarzyn

    • 8 281 000 zł cena
    • 11 830 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z mediami (również kanalizacja) i planem zagospodarowania. Możliwość zabudowy 50%Znakomity dojazd, bardzo blisko węzła Nadarzyn.W okolicy wiele hal i firm. Nieopodal centru...

  • Urokliwa działka budowlana

    Bolesławek

    • 291 650 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy, położona wśród pól i lasów.Wyjątkowo urokliwe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i ładnych widoków.Teren objęty miejscowym planem...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Działka z planem zagospodarowania ⭐⭐⭐⭐⭐

    Kaleń

    • 329 000 zł cena
    • 2 054 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 2025 m² – cicha okolica Grodziska Mazowieckiego - KALEŃLokalizacja:Działka w kształcie kwadratu (45 m x 45 m), położona w spokojnej, cichej okolicy, na lekkim wzn...

  • Działka Zosin ul. Chabrowa

    Zosin » ul. Chabrowa

    • 210 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej , zielonej okolicy , a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Łomży ? [i]Ta oferta może być idealnym wyborem. [/i] Na sprzedaż dzia...

  • 1 / 3
    Działka w dobrej lokalizacji Żabia Wola

    Oddział

    • 486 400 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w dobrej lokalizacji blisko lasu

    Nadarzyn

    • 590 000 zł cena
    • 1 261 m2 powierzchnia
    • 468 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce wśród nowej zabudowy jednorodzinnej z bardzo dobrą komunikacją.Przystanek autobusu komunikacji Warszawskiej 200m od działki ok 2 km do WKD Nowa Wieś Warszawska.Nieopodal le...

  • 1 / 3
    Leśna z pr. zabud. pod zabud. rezydencjonalną MPZP

    Marynin

    • 1 480 000 zł cena
    • 4 476 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka leśna pod zabudowę rezydencjonalną - MaryninLokalizacja:Działka zlokalizowana przy ulicy Mazowieckiej w miejscowości Marynin. Teren wyjątkowo malowniczy, zróżnicowany, por...

  • Działka w drugiej linii super lokalizacja

    Żółwin

    • 748 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania symbol 13MN.Możliwość budowy domu dwulokalowego lub bliźniaka.Bardzo dobry punkt - blisko do szkół, sklepów i komunikacji.Kolejka...

  • Działka linia WKD | Las | Media | Cisza i spokój |

    Otrębusy

    • 670 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 830 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w przepięknej lokalizacji, nieopodal rozległych terenów leśnych Lasu Młochowskiego.W sąsiedztwie dużo nowych domów.Media w drodze.Bardzo dobra komunikacja z Warszawą - kole...

  • Działka na linii WKD super lokalizacja

    Kanie

    • 820 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 820 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy, w spokojnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Spacer do WKD zajmie jedynie 5 minut.Teren równy i suchy idealny pod budowę domu. Prąd i gaz na działce...

  • ⭐⭐⭐⭐ Działka 800 m od szkoły MPZP budow-usług ⭐⭐⭐⭐

    Radziejowice

    • 280 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-usługowa – Radziejowice, ul. OssolińskichNa sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni około 1500 m², położona przy ul. Ossolińskich w Radziejowicach, zale...

  • Działka z pozwoleniem na budowę

    Książenice

    • 255 000 zł cena
    • 1 575 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do Sprzedania działka z pozwoleniem na budowę - dwa pokoje na parterze , dwa pokoje na poddaszu .Usytuowana przy drodze wewnętrznej z prawem przejazdu i przeprowadzenia mediów. Dl...

  • 1 / 2
    Top lokalizacja Nadarzyn blisko centrum

    Nadarzyn

    • 570 000 zł cena
    • 1 514 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona blisko centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Jednocześnie miejsce ustronne, zapewniające prywatność.Znakomita lokalizacja - autostrada, autobusy komunikacji warszawskie...