• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 237)
  • Sprzedam działki rolne obręb Ignatki ul Urocza
    Sprzedam działki rolne obręb Ignatki ul Urocza

    Koplany

    • 250 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW POZWOLI ZAOSZCZĘDZIĆ KILKANAŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH!!! Sprzedam działki rolne położone w obrębie Ignatki o nr ewidencyjnych: 246/8 246/9 246/10 246/11 o różn...

  • Działka 3 km od morza, Bobolin, Dąbki pod Darłowem
    1 / 4
    Działka 3 km od morza, Bobolin, Dąbki pod Darłowem

    Bobolin

    • 60 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta 389/9434/OGS. Na sprzedaż duża 30 arów ( 3000 m2 ) działka rolna. Działka jest położona ok 1 km od ulicy Letniskowej i Pirackiej w Bobolinie. Do morza są 3 km. Posiada powi...

  • Koszalin ul. Miętowa duża działka budowl. 2658 m2
    1 / 6
    Koszalin ul. Miętowa duża działka budowl. 2658 m2

    Koszalin

    • 200 000 zł cena
    • 2 658 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta nr 441/9434/OGS. Na sprzedaż duża działka budowlana w Koszalinie przy ulicy Miętowej. Działka posiada regularny prostokątny kształt, położona jest ok 500 m od ulicy Gnieźni...

  • Działka budowlana z warunkami zabudowy bez teminu
    1 / 11
    Działka budowlana z warunkami zabudowy bez teminu

    Będzinko

    • 95 000 zł cena
    • 1 087 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 436/9434/OGS. Zapraszamy do negocjacji ! Na sprzedaż działka budowlana położona za miejscowością Będzinko, jadąc w kierunku Sarbinowa ( jadąc z Będzina do Sarbinowa). Powier...

  • Działka budowlana z  prywatnym lasem w Burzynie!
    1 / 13
    Działka budowlana z prywatnym lasem w Burzynie!

    Burzyn

    • 187 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 55 arów, położona w miejscowości Burzyn. Nieruchomość składa się z części budowlanej oraz części rolnej częściowo zalesionej, co czyni ją idealną...

  • Działka budowlana 18 ar Tuchów, widokowa !
    1 / 5
    Działka budowlana 18 ar Tuchów, widokowa !

    Tuchów

    • 88 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Działka budowlana 18 ar z pięknym widokiem na Pasmo Brzanki – Tuchów, ul. Daleka  Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 18 arów, położona w malowniczej i spokoj...

  • sprzedam DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ
    sprzedam DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ

    Skarżysko-Kamienna

    • 348 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w całości o pow. 4000 m2 w Skarżysku Kamiennej , blisko dworca PKP w nowo powstającej dzielnicy Miasta , tj. Kopernika Wschód cena 87,- m2 , jest MPZP ,...

  • Działka budowlana Krosno gm. Gorzkowice pow. piotrkowski woj
    1 / 7
    Działka budowlana Krosno gm. Gorzkowice pow. piotrkowski woj

    Krosno

    • 54 000 zł cena
    • 1 526 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Krosno nr 78************1526m2 wymiary 50 x 30m, Warunki Zabudowy, media przy działce, dojazd droga asfaltowa, okolica otwarte przestrzenie, lasy, tereny na wycie...

  • Działka rolna Dębica Gumniska
    1 / 4
    Działka rolna Dębica Gumniska

    Gumniska

    • 199 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 26 arów , położonej w miejscowości Gumniska ,gmina Dębica , w powiecie dębickim . Do działki prowadzi droga d...

  • Działka inwestycyjna Rzeniszów gm. Koziegłowy, Długa
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Rzeniszów gm. Koziegłowy, Długa

    Rzeniszów

    • 157 500 zł cena
    • 1 144 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Rzeniszów, powiat myszkowski, woj. śląskie. Nieruchomości znajdują się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednoro...

  • Działka budowlana Gleźnowo  gm. Darłowo
    1 / 8
    Działka budowlana Gleźnowo gm. Darłowo

    Gleźnowo

    • 75 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-rekreacyjna 500 m2 - 300 m od Jeziora Bukowo Szukasz miejsca pod dom letniskowy, całoroczny lub inwestycję nad jeziorem i blisko morza? Ta oferta to połączenie n...

  • Działka budowlana Krzeszowice
    1 / 15
    Działka budowlana Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 149 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 12 ar, zlokalizowana w gminie Krzeszowice, miejscowości Miękinia. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, lekko nachylona w kierunku wsch...

  • PERFEKCYJNIE położone działki PRZY lesie i stawie | MEDIA |
    1 / 4
    PERFEKCYJNIE położone działki PRZY lesie i stawie | MEDIA |

    Jelcz-Laskowice

    • 400 000 zł cena
    • 1 174 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PERFEKCYJNIE położone działki przy lesie i stawie | Jelcz-Laskowice Szukasz miejsca, gdzie natura styka się z komfortem miasta? Poznaj wyjątkowe działki przy ul. Papuziej – idealn...

  • Działka rekreacyjna
    1 / 4
    Działka rekreacyjna

    Łosie

    • 560 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna we wsi Łosie k/Radzymina. Dom letniskowy na wysokim fundamencie. Garaż i pomieszczenia gospodarcze w parterze. Na piętrze: salon z kominkiem i kuchnią, 2 sypial...

  • Działka budowlana w m. Wojszyn gm. Janowiec.
    1 / 12
    Działka budowlana w m. Wojszyn gm. Janowiec.

    Wojszyn

    • 129 000 zł cena
    • 2 601 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2601 m2 w terenach zabudowy zagrodowej blisko Wisły w m. Wojszyn atrakcyjnej części gm. Janowiec pow. puławskiego woj. lubelskie Działka -powierzchnia 26...

  • Jamno Łabusz Koszalin działka budowlana z warunkam
    1 / 11
    Jamno Łabusz Koszalin działka budowlana z warunkam

    Koszalin

    • 155 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta nr 392/9434/OGS działka budowlana. Na sprzedaż działka o powierzchni 1089 m2 plus dodatkowe pasy drogowe zwiększające jej powierzchnię do ok. 1450 m2. Działka ma wydane waru...

  • Świdwin Łąkowo działka 1000 m2 z kioskiem 36 m2
    1 / 8
    Świdwin Łąkowo działka 1000 m2 z kioskiem 36 m2

    Łąkowo

    • 40 000 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta nr 393/9434/OGS . Na sprzedaż ładna, częściowo ogrodzona działka 1060 m2 we wsi Łąkowo pod samym Świdwinem. Teren leży przy dwóch pięknych jeziorach rybnych. Na działce post...

  • Działka budowl. 15 km od morza Smolne za Dobrzycą
    1 / 3
    Działka budowl. 15 km od morza Smolne za Dobrzycą

    Dobrzyca

    • 72 500 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobrzyca, Smolne, działka budowlana 12 arów w dobrej cenie - Dobrzyca, Smolne, Baugrundstück 12 acres billig. Oferta 397/9434/OGS. Na sprzedaż ładna działka 1230 m2 w miejscowości...

  • Sprzedam Działke
    1 / 5
    Sprzedam Działke

    Mirosławki

    • 470 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2200 m 2, Mirosławki koło Poznania gmina Stęszew z widokiem na jezioro. Sprzedam Pełna instruktora prąd woda, gaz w drodze, szambo. Dojazd drogą asfaltową. W pobl...

  • Sprzedam działkę częściowo zalesioną w Gminie Postomino
    1 / 3
    Sprzedam działkę częściowo zalesioną w Gminie Postomino

    Mazów

    • 48 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam nieruchomość niezabudowaną, częściowo zalesioną w 2002 r. drzewostanem olcha oraz samosiejka - dąb. Działka znajduje się tuż przy drodze asfaltowej prowadzącej do miejscow...