• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 237)
  • działka budowlana Zamoście gm. Strzelce Wlk. pow. Pajęczańsk
    1 / 4
    działka budowlana Zamoście gm. Strzelce Wlk. pow. Pajęczańsk

    Zamoście

    • 60 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Zamoście Kolonia gm. Strzelce Wielkie pow. pajęczański woj. łódzkie Działka nr 222/4 -1700m2 wymiary 35 x 45m Warunki Zabudowy na dom całoroczny. okolica otwarte...

  • Działka budowlana Rekreacyjna Grabia gmina siedziejowice
    1 / 14
    Działka budowlana Rekreacyjna Grabia gmina siedziejowice

    Grabia

    • 95 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [url]

  • Sprzedam działkę pasymska 4 ary
    1 / 5
    Sprzedam działkę pasymska 4 ary

    Szczytno

    • 25 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam mam na sprzedanie działkę ulica pasymska na przeciwko McDonald's około 4 ary na działce znajduje się nowy domek. Z łazienko dwa pokoje nowy prąd podłączony woda . wrazi...

  • Działka inwestycyjna Rzeniszów gm. Koziegłowy, Długa
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Rzeniszów gm. Koziegłowy, Długa

    Rzeniszów

    • 157 500 zł cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Rzeniszów, powiat myszkowski, woj. śląskie. Nieruchomości znajdują się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednor...

  • Działka ROD
    1 / 2
    Działka ROD

    Piecki

    • 22 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD -Mazury , Piecki k.Mrągowa . Oferuje na sprzedaż działkę rekreacyjną o powierzchni 700m w urokliwej okolicy Mazur. Piecki koło Mrągowa 11-710 . Zalety dział...

  • Koszalin ul. Miętowa duża działka budowl. 2658 m2
    1 / 8
    Koszalin ul. Miętowa duża działka budowl. 2658 m2

    Koszalin

    • 550 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta nr 401/9434/OGS. Na sprzedaż duża działka budowlana w Koszalin - Kretomino przy ulicy Miętowej. Działka posiada nieregularny kształt, położona jest ok 500 m od ulicy Gnieźn...

  • Malec – działka budowlana 1113m2
    1 / 16
    Malec – działka budowlana 1113m2

    Malec

    • 130 000 zł cena
    • 1 113 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną Malec k. Kęt Na sprzedaż działka nr 43/7 o powierzchni 1113 m², położona w miejs...

  • Działka inwestycyjna Niechobrz gm. Boguchwała,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Niechobrz gm. Boguchwała,

    Niechobrz

    • 779 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Idealne miejsce pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Rzeszowa? Oferta dla Ciebie! Lokalizacja i parametry: Miejscowość:...

  • Działka nad jeziorem blisko morza Łabusz Koszalin
    1 / 6
    Działka nad jeziorem blisko morza Łabusz Koszalin

    Koszalin

    • 120 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta nr 390/9434/ODS. Działka o powierzchni 800 m2. Na sprzedaż działka pod dom jednorodzinny położona w obrębie miasta Koszalina, w rejonie Jamna a konkretnie dzielnicy Łabusz,...

  • Działka budowlana Gościeńczyce gm. Grójec,
    1 / 6
    Działka budowlana Gościeńczyce gm. Grójec,

    Gościeńczyce

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż! Dwie piękne działki po ok 3000 m2 kazda pod zabudowę jednorodzinną, w gminie Grójec. Teren o podłużnym kształcie zapewnia duże możliwości aranżacji działki - zarówno...

  • Koszalin ul. Miętowa działka budowlana 2001 m2
    1 / 9
    Koszalin ul. Miętowa działka budowlana 2001 m2

    Koszalin

    • 155 000 zł cena
    • 2 001 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta nr 402/9434/OGS. Cena jest możliwa do negocjacji. Na sprzedaż działka budowlana w Koszalin -Kretomino przy ulicy Miętowej. Działka posiada regularny prostokątny kształt, po...

  • Działka budowlana Obłazy Ryterskie  gm. Rytro
    1 / 15
    Działka budowlana Obłazy Ryterskie gm. Rytro

    Obłazy Ryterskie

    • 399 000 zł cena
    • 23 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tutaj zamienisz hałas miasta na cisze gór, a codzienność na życie wśród lasów, przestrzeni i prawdziwej natury. Obłazy Ryterskie to wyjątkowo malownicza część miejscowości Rytro, p...

  • Malec – działka budowlana 1113m2
    1 / 16
    Malec – działka budowlana 1113m2

    Malec

    • 130 000 zł cena
    • 1 231 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną Malec k. Kęt Na sprzedaż działka nr 43/6 o powierzchni 1231 m², położona w miejs...

  • Działka budowlana Gdańsk Świbno, Boguckiego
    1 / 6
    Działka budowlana Gdańsk Świbno, Boguckiego

    Gdańsk

    • 3 238 200 zł cena
    • 2 313 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA | ŚWIBNO TEREN USŁUGOWO-MIESZKANIOWY Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2313 m, położona w Gdańsku Świbnie, na wyjątkowej i coraz b...

  • działka budowlana bugaj gmina Żytno powiat radomszczański wo
    1 / 7
    działka budowlana bugaj gmina Żytno powiat radomszczański wo

    Bugaj

    • 49 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Bugaj gm. Żytno pow. radomszczański. Działka nr 529/6 powierzchnia 1400m2 wymiary 44 x 33m, media przy działce. Działka położona w centrum dużego lasu, idealne mi...

  • Dzialka Rakszawa. Na działce prad
    Dzialka Rakszawa. Na działce prad

    Rakszawa

    • 60 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę widoczna na zdjęciu. Numer działki 6628 położona w Rakszawie. Na działce jest prąd. Wymiary 112m dl a szerokość 19 m do 20m. Dzialka jest bez drogi. Sprzedam tan...

  • Kretomino działka budowlana 2001 m2
    1 / 7
    Kretomino działka budowlana 2001 m2

    Koszalin

    • 155 000 zł cena
    • 2 088 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta nr 403/9434/OGS. Cena jest możliwa do negocjacji. Na sprzedaż działka budowlana w Koszalinie przy ulicy Miętowej ( Kretomino ). Działka posiada regularny prostokątny kształ...