• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka pod halę w dobrej lokalizacji

    Stara Iwiczna

    • 2 200 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka inwestycyjna o funkcji usługowo mieszkaniowej położona w gminie Lesznowola pomiędzy ul. Puławską a trasą S7.Wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej bez limitu t...

  • działka siedliskowa przy ulicy gminnej

    Grzegorzewice

    • 270 000 zł cena
    • 4 549 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka o powierzchni 4550 m2 z wjazdem z ulicy gminnej.Wymiary działki 35 x 134 - wjazd od północy od boku o szerokości 35 mWG PLANU ZAGOSPODAROWANIA DZIAŁKA...

  • Urokliwa działka budowlana w sielskiej okolicy

    Bolesławek

    • 324 200 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy, położona wśród pól i lasów.Wyjątkowo urokliwe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i ładnych widoków.Teren objęty miejscowym planem...

  • Borszyce gm. Kowiesy działka 2514 m

    Borszyce

    • 49 000 zł cena
    • 2 514 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na Sprzedaż działka w Borszycach gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki.Działka o wymiarach 14 m od drogi, x 181mMedia prąd i woda w drodze dojazdowejBrak planu zagospodarowania dla d...

  • Działka usługowa z MPZP symbol U Super oferta

    Marków-Towarzystwo

    • 770 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usługowa o symbolu U z przeznaczeniem pod usługi.Działka przy drodze gminnej Zgodnie z planem zagospodarowania.Tereny zabudowy usługowej (budynki użytecz...

  • Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki – Trzepnica

    Trzepnica

    • 55 000 zł cena
    • 749 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone obok siebie w miejscowości Trzepnica, w gminie Łęki Szlacheckie. Każda z działek ma powierzchnię około 749 m² oraz zbliżony ksz...

  • Działka Orońsko ul. Starowiejska

    Orońsko » ul. Starowiejska

    • 172 500 zł cena
    • 1 679 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Orońsko ul. Starowiejska, pow. SzydłowiecNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1679 m², położona przy ul. Starowiejskiej w miejscowości Orońsk...

  • Działka na sprzedaż – Kamieńsk, spokojna okolica

    Kamieńsk

    • 75 000 zł cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 960 m², położona w spokojnej i cichej okolicy w miejscowości Kamieńsk. Nieruchomość ma kształt zbliżony do kwadratu, co daje duże możliwości z...

  • Działka Pomlewo ul. Szkolna

    Pomlewo » ul. Szkolna

    • 1 149 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cena: 1 149 000 PLNPowierzchnia: 15 000 m² (1,5 ha)Lokalizacja: Pomlewo, gm. Przywidz, powiat gdańskiPrzeznaczenie: zabudowa jednorodzinnaMedia: prąd i woda doprowadzone do działki...

  • Działka budowlana w m. Wojszyn gm. Janowiec.

    Wojszyn

    • 129 000 zł cena
    • 2 601 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2601 m2 w terenach zabudowy zagrodowej blisko Wisły w m. Wojszyn atrakcyjnej części gm. Janowiec pow. puławskiego woj. lubelskieDziałka -powierzchnia 26...

  • Trzy działki leśne (RL) w Podlodówce gm. Ułęż.

    Podlodówka

    • 39 000 zł cena
    • 10 172 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Trzy działki leśne o łącznej pow. 1,2 ha przy drogach asfaltowych w miejscowości Podlodówka gm. Ułęż pow. rycki Działka 1-powierzchnia 1071 m2-kształt prostokąta-płaskaWymiary:-sze...

  • Działka Łowicz ul. Zamkowa

    Łowicz » ul. Zamkowa

    • 200 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 678 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 300 m², położona w Łowiczu przy ul. Zamkowej , bezpośrednio przy trasie krajowej 92, która zapewnia bardzo dobrą widoczność oraz sta...

  • Działka Budki Żelazowskie ul.

    Budki Żelazowskie

    • 268 500 zł cena
    • 5 370 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Budki Żelazowskie, w gminie Kampinos o powierzchni 5370 m2 w kształcie prostokąta o wym. około 71 m x 76 m.Działka położona jest przy drod...

  • Działka Budki Żelazowskie ul.

    Budki Żelazowskie

    • 180 000 zł cena
    • 8 552 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Budki Żelazowskie, w gminie Kampinos o powierzchni 8552 m2.Działka położona jest przy drodze gminnej. Teren jest nieogrodzony, niezagospod...

  • Działka Skarbikowo ul.

    Skarbikowo

    • 80 660 zł cena
    • 4 033 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wyjątkowe działkę rolną o pow. 4033 m² w malowniczym Skarbikowie - idealne miejsce na inwestycję i odpoczynek.Na sprzedaż oferuję działkę rolną o pow. 4033 m² położoną w spokojnej...

  • 1 / 2
    Działka Jeżówka ul.

    Jeżówka

    • 150 000 zł cena
    • 13 958 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż duża działka rolna o powierzchni 13 958 m² położona w Jeżówce (województwo mazowieckie, gmina Sochaczew). Cena wynosi 150 000 zł (ok. 10 zł/m²).Działka ma kształt wydłu...

  • 1 / 4
    Działka Szymanów ul.

    Szymanów

    • 38 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka w Szymanowie - gmina TeresinOferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Szymanów, w gminie Teresin. To świetna propozycja zarówno pod budow...

  • Działka Niestępowo ul. Szeroka

    Niestępowo » ul. Szeroka

    • 1 000 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Niestępowo to malownicza wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo. Usytuowana zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Gdańska, s...

  • SPRZEDAM DZIAŁKI BUDOWLANE WE WSI KOPLANY
    SPRZEDAM DZIAŁKI BUDOWLANE WE WSI KOPLANY

    Koplany

    • 173 000 zł cena
    • 963 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w spokojnej, malowniczej okolicy, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW POZWOLI ZAOSZCZĘDZI...

  • Sprzedam działkę budowlaną we wsi Koplany
    Sprzedam działkę budowlaną we wsi Koplany

    Kolonia Koplany

    • 650 000 zł cena
    • 3 853 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w spokojnej, malowniczej okolicy, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW POZWOLI ZAOSZCZĘDZ...