• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka na sprzedaż
    1 / 4
    Działka na sprzedaż

    Osłowice

    • 99 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 23 arów położona w spokojnej i zielonej miejscowości Osłowice. Idealne miejsce zarówno na rekreację, jak i budowę domu. Najważniejsze atuty dział...

  • Działka inwestycyjno - budowlana Gronowo Górne
    1 / 8
    Działka inwestycyjno - budowlana Gronowo Górne

    Gronowo Górne

    • 330 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w Gronowie Górnym, jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicach Elbląga, oferuje ogromny potencjał zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak i inwestycy...

  • Działka budowlana z wydanymi WZ Komorów/Granica
    1 / 4
    Działka budowlana z wydanymi WZ Komorów/Granica

    Granica

    • 699 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 663 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1055 m², położona w urokliwej miejscowości Granica, w pobliżu Komorowa. To doskonała oferta dla osób pragnących zbudować swój...

  • Działka budowlana Bukowno gm. Olsztyn, Malownicza
    1 / 6
    Działka budowlana Bukowno gm. Olsztyn, Malownicza

    Bukowno

    • 129 000 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o działce pod budowę domu w spokojnej i zielonej okolicy? Sprawdź tę ofertę Biura Michalczyk Nieruchomości w Bukownie koło Olsztyna! Lokalizacja: Bukowno, ul. Malownicza P...

  • Działka budowlana otoczona lasem Warmia Mazury
    1 / 9
    Działka budowlana otoczona lasem Warmia Mazury

    Smolanka

    • 69 000 zł cena
    • 1 803 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzą Państwo o własnym domu w spokojnej okolicy, wśród zieleni i z dala od miejskiego zgiełku, ta nieruchomość może być idealnym miejscem do realizacji tych planów. Na sprze...

  • Pięknie położona działka - duże możliwości
    1 / 9
    Pięknie położona działka - duże możliwości

    Domasław

    • 879 000 zł cena
    • 1 751 m2 powierzchnia
    • 502 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    * umowa na wyłączność - prowizję dla Biura pokrywa Sprzedający *kup działkę i postaw dom modułowy a zamieszkach na niej jeszcze tego lata Na sprzedaż działka budowlana na południ...

  • Działki budowlane ul. Wojska Polskiego Brześć Kuj.
    1 / 8
    Działki budowlane ul. Wojska Polskiego Brześć Kuj.

    Brześć Kujawski

    • 115 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje wymarzone miejsce na dom – spokój, zieleń i doskonała komunikacja. Prezentujemy wyjątkową okazję inwestycyjną – działkę budowlaną o powierzchni 1000 m² położoną przy ul. Wojs...

  • Ostatnia z podziału dobra lokalizacja
    Ostatnia z podziału dobra lokalizacja

    Rusiec

    • 380 000 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w czwartej linii zabudowy od ulicy Głównej. Sąsiedztwo nowopowstających domów jednorodzinnych. Teren objęty MPZP. Przy działce woda i prąd. Gaz i kanalizacja w ul....

  • Działka 13 400 m2 z warunkami zabudowy
    1 / 3
    Działka 13 400 m2 z warunkami zabudowy

    Ładne

    • 120 000 zł cena
    • 13 400 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż teren o łącznej powierzchni 13 400 m2, położony w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Teren z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi gminnej oraz sieci elektroenerg...

  • Działka rolno-budowlana Siemonia gm. Bobrowniki, Kościuszki
    1 / 14
    Działka rolno-budowlana Siemonia gm. Bobrowniki, Kościuszki

    Siemonia

    • 875 610 zł cena
    • 9 729 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wspaniała okazja do zakupu dużej działki w lokalizacji niezwykle cenionej - Bobrowniki, w dzielnicy Siemonia. Działka o powierzchni 9729 m²(nieruchomość składa się z 3 działe...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1000 m2
    Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1000 m2

    Bartoszówka

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy, s...

  • Działka przemysłowa Radziejowice-Parcel gm. Radziejowice
    1 / 2
    Działka przemysłowa Radziejowice-Parcel gm. Radziejowice

    Radziejowice-Parcel

    • 11 500 000 zł cena
    • 44 600 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Położona w gminie Radziejowice działka przemysłowa o powierzchni niemal 4,5ha i wymiarach 108 x 400m. Frontem o szerokości ponad 100m przylega do drogi asfaltowej. Działka ma wyda...

  • Wólka Działka budowlana z MPZP 917m2
    1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP 917m2

    Wólka

    • 294 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o powierzchni 917 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 24,7 Dojazd do działki drogą ze służebnością...

  • Działka budowlana Dobranowice gm. Wieliczka
    1 / 7
    Działka budowlana Dobranowice gm. Wieliczka

    Dobranowice

    • 1 742 500 zł cena
    • 25 251 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlano-rolna - 2,5251 ha - Dobranowice, gm. Wieliczka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2,5251 ha , położona w mal...

  • Działka 13 ar, Latoszyn,  gm. Dębica.
    1 / 10
    Działka 13 ar, Latoszyn, gm. Dębica.

    Latoszyn

    • 169 000 zł cena
    • 1 286 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 12,86 ar, położone w miejscowości Latoszyn, w cichej i spokojnej okolicy, przy odnodze DK 94. Działki z dostępem do pełne...

  • Działka rod przy kanale Bystrym
    1 / 12
    Działka rod przy kanale Bystrym

    Augustów

    • 50 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam wyjątkową działkę ROD nad Kanałem Bystrym w Augustowie – domek, altana, bezpośredni dostęp do wody | Centrum Nieruchomość znajduje się w zielonej, spokojnej okolicy w cen...

  • Ogródek działkowy ROD Harnaś ul. Koncertowa Lublin
    1 / 8
    Ogródek działkowy ROD Harnaś ul. Koncertowa Lublin

    Lublin

    • 38 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam, Mam do sprzedania piękny ogródek działkowy ROD Harnaś na ul. Koncertowej, oporządzony i gotowy na kolejny sezon. Na działce znajduje się nowy domek, wygospodarowane jest mie...

  • Działka budowlana  Zbrosławice Wrzosowa
    1 / 5
    Działka budowlana Zbrosławice Wrzosowa

    Zbrosławice

    • 240 900 zł cena
    • 730 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 730 m2 w Zbrosławicach przy ul. Wrzosowej . Regularny kształt działki pozwala na postawienie wymarzonego domu. Dojazd droga gminną asfa...

  • Działka 1475m2, Kłudno Nowe gm. Grodzisk Maz.
    1 / 7
    Działka 1475m2, Kłudno Nowe gm. Grodzisk Maz.

    Kłudno Nowe

    • 249 000 zł cena
    • 1 475 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr ewid. 54/13, o powierzchni 1475m2, zlokalizowana w miejscowości Kłudno Nowe, gm. Grodzisk Maz. Teren o nieregularnym kształcie ok 38x70m, płaski i suchy. Je...

  • Duża działka inwestycyjna blisko Suntago
    1 / 8
    Duża działka inwestycyjna blisko Suntago

    Mszczonów

    • 1 900 000 zł cena
    • 14 046 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka inwestycyjna z własnym fragmentem lasu i ogromnym potencjałem – położona zaledwie około 2 km od Suntago, największego zadaszonego parku wodnego w Europie. To miejsce d...