• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka budowlana Bobrowiec gm. Piaseczno,
    Działka budowlana Bobrowiec gm. Piaseczno,

    Bobrowiec

    • 1 265 000 zł cena
    • 1 686 m2 powierzchnia
    • 751 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam wyjątkową ofertę działki: Działka budowlana o powierzchni 1 686 m2. Lokalizacja: Bobrowiec, w okolicy domów jednorodzinnych. Media: pełne uzbrojenie - prąd, gaz, wo...

  • Działka 1000 m² MPZP Kajetany, gmina Nadarzyn
    1 / 10
    Działka 1000 m² MPZP Kajetany, gmina Nadarzyn

    Kajetany

    • 450 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr ewid. 198/15 o powierzchni 1000 m² w Kajetanach, gmina Nadarzyn, położona bezpośrednio przy ul. Czarny Las. Działka narożna o wymiarach ok. 32 × 33...

  • Działka rolna- budowlana blisko Ełku.
    1 / 8
    Działka rolna- budowlana blisko Ełku.

    Siedliska

    • 119 000 zł cena
    • 2 240 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż niezabudowaną działkę, położoną w miejscowości Siedliska, zaledwie 3 km od Ełku, na trasie do Oracz. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju w s...

  • Działka rolno budowlana
    1 / 3
    Działka rolno budowlana

    Niechobrz

    • 241 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 027 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działka 603/5 i 8/10 działki 603/6 dojazd drogą gminną utwardzoną uzbrojenie w sąsiedztwie .Cena3900zł/ar

  • Ziemia rolna wraz z siedliskiem 33 ha.
    1 / 7
    Ziemia rolna wraz z siedliskiem 33 ha.

    Ogródek

    • 2 000 000 zł cena
    • 330 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż gospodarstwo rolne oddalone od głównej drogi w otulinie drzew. Miejsce ma bardzo duży potencjał do wykorzystania. Na chwilę obecną gospodarstwo jest w programie botanic...

  • Działka gm.Pabianice 971m2
    1 / 7
    Działka gm.Pabianice 971m2

    Huta Janowska

    • 65 000 zł cena
    • 971 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno rekreacyjna,ogrodzona. Skrzynka elektryczna. W sąsiedztwie zabudowy całoroczne i letniskowe.

  • Działka Podszkodzie gm. Bodzechów
    1 / 9
    Działka Podszkodzie gm. Bodzechów

    Podszkodzie

    • 269 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż dużej działki 5100 m2 z Warunkami Zabudowy tuż przy granicach miasta Ostrowca. Działka rolna II klasa...

  • Działka Sączów gm. Bobrowniki, Wolności
    1 / 2
    Działka Sączów gm. Bobrowniki, Wolności

    Sączów

    • 516 600 zł cena
    • 9 564 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyłącznie u nas! Mamy przyjemność zaprezentować działkę o łącznej powierzchni 9.564m położonej w spokojnej i malowniczej okolicy, otoczonej zielenią oraz naturalnym krajobrazem. Te...

  • Działka budowlana na Czerwonym Moście z warunkami zabudowy
    1 / 4
    Działka budowlana na Czerwonym Moście z warunkami zabudowy

    Czerwony Most

    • 98 000 zł cena
    • 1 266 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w najbliższej Końskich części Czerwonego Mostu ( granica miasta -ok.400 m ). W sąsiedztwie drogi krajowejKońskie - Skarżysko ale dzieki temu ,że połozona w pewnym oddaleni...

  • Działka rekreacyjna ROD LUMEL Zielona Góra Centrum
    1 / 8
    Działka rekreacyjna ROD LUMEL Zielona Góra Centrum

    Zielona Góra

    • 38 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawa do działki rekreacyjnej na ROD „LUMEL” ul. Wyspiańskiego w centrum Zielonej Góry – 430 m², altana murowana (do remontu), media woda, prąd (od tego roku na ROD Lumel...

  • Działka budowlana PIASKI 1E gmina Koniecpol
    1 / 10
    Działka budowlana PIASKI 1E gmina Koniecpol

    Rudniki

    • 299 000 zł cena
    • 8 140 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OPIS NIERUCHOMOŚCI Sprzedam bardzo ładną działkę budowlano-rekreacyjną położoną na skraju lasu w granicy wsi Rudniki i Piaski w gminie Koniecpol nr. ewidencyjny 156/11 o powierzchn...

  • Działka Stasi las ul Jutrzenki
    Działka Stasi las ul Jutrzenki

    Stasi Las

    • 240 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nr 63/12 nr ew. 140804_5.0022.63/12 Wzdłuż dłuższego boku droga prywatna udział w cenie .Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod b...

  • Działka Nowy Prażmów ul. Akacjowa

    Nowy Prażmów » ul. Akacjowa

    • 249 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy klienci,Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej położonej w spokojnej, zielonej części Nowego Prażmowa. To miejsce, w którym tempo codzienności wy...

  • działka usługowa blisko stacji WKD

    Otrębusy

    • 650 000 zł cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 428 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka usługowa o symbolu U usytuowana w Otrębusach z dojazdem od strony ulicy gminnej. Dla tego terenu jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania terenu z przeznaczeniem po...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Super działka usług z MPZP wym. 50x78 ⭐⭐⭐⭐⭐

    Radziejowice-Parcel

    • 666 000 zł cena
    • 3 894 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługowa, MPZP dopuszcza działalność usług różnych oraz pobudowanie budynków do 12 m wysokości.Powierzchnia biologicznie czynna tylko 30 % .Istnieje możliwość dokupienia...

  • Działka przy lesie pod dom 2-lokalowy MPzP Media!

    Kosów

    • 466 000 zł cena
    • 1 720 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana – Kosów, przy granicy Nadarzyna Lokalizacja: Na sprzedaż urokliwa działka położona w Kosowie, tuż przy granicy z miejscowościami Czarny Las oraz Nadarzyn. Bardzo...

  • Działka w super lokalizacji! - budynek 2-lokalowy

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA OFERTA - CICHA OKOLICA Jest uchwalony plan zagospodarowania terenu - uchwała nr 227/2025symbol w planie 16MNWMożliwość zabudowy działki budynkiem 2 - lokalowym. CH...

  • ⭐⭐⭐⭐ Blisko WKD na dom 2 lokal Media 1600m2 ⭐⭐⭐⭐

    Granica

    • 1 440 000 zł cena
    • 1 602 m2 powierzchnia
    • 899 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z mediami, blisko WKD Na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy.Teren ma korzystny kształt, idealny pod zab...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Dwie działki 1900 + 3600m2 ⭐⭐⭐⭐⭐

    Waleriany

    • 220 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA O POWIERZCHNI 5.500 M².Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 5.500 m², składająca się z dwóch części:- 1.900 m²,- 3.600 m².Usytuowana przy drodze gminnej asfaltowej, sz...

  • ⭐⭐⭐⭐ Działka budowlano-leśna z M-P-Z-P ⭐⭐⭐⭐

    Siestrzeń

    • 444 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA BUDOWLANA W OTOCZENIU LASUDo sprzedania urokliwa, częściowo zadrzewiona działka o wymiarach 27 x 63 m, z wjazdem od strony wschodniej (bok 27 m).Atuty nieruchomości:teren o...