• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dąbrowskie
  • Chojnice
  • Sycyna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Klecza Dolna

(2)
  • Nowoczesny Apartament 78 m2 na granicy z Wadowicam
    1 / 16
    Nowoczesny Apartament 78 m2 na granicy z Wadowicam

    Klecza Dolna

    • 698 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Twój rodzinny azyl na Osiedlu Przy Młynie – Ogród, Cisza i Bezpieczeństwo Lokalizacja, która koi zmysły Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię śpiew ptaków, a nie szum miejskiej...

  • Luksusowa rezydencja na sprzedaż koło Wadowic.
    1 / 16
    Luksusowa rezydencja na sprzedaż koło Wadowic.

    Klecza Dolna

    • 2 650 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Marzysz o zamieszkaniu w luksusowym wnętrzu i przestrzeni ? Nie masz czasu na budowę domu? Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaż...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wadowice

    • 460 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wadowice

    • 459 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wadowice

    • 356 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wadowice

    • 397 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wadowice

    • 225 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wadowice

    • 499 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wadowice

    • 599 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Barwałd Średni

    • 699 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 3 820 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 630 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wadowice ul. Mickiewicza - Mieszkanie w niedużej odległości od sklepu STOP, przedszkola oraz ścisłego centrum. Mieszkanie urządzone ze smakiem gotowe do zamieszkania....

  • Dom Gorzeń Górny

    Gorzeń Górny

    • 484 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 4 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA ! Widokowy dom zaledwie 10 min od Jeziora Mucharskiego. Gorzeń Górny miejscowość położona 10 minut od Wadowic, 10 minut od Jeziora Mucharskiego. Piękne widoki,...

  • Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 4 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia lokal mieszkalny znajdujący się w wolnostojącym budynku dla 10 - 12 osób. Mieszkanie składa się z 6 pokoi, dużego holu, łazienki, toalety i kuchni. Mieszkanie w...

  • Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 425 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis Do sprzedania słoneczne, jasne mieszkanie o pow. 58,46 m2. Zlokalizowany w centrum Wadowic, z widokiem na góry. Mieszkanie bardzo zadbane - 2 lata temu odświeżone....

  • Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 339 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Mieszkanie w spokojnym miejscu Wadowic. Osiedle doskonale zlokalizowane, wokół sklepy, szkoła, basen a zarazem blisko do centrum i ścieżek rowerowych wzdłuż rzeki Sk...

  • 1 / 4
    Grunt z WZ Babica

    Babica

    • 330 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Babica w powiecie strzyżowskimGrunt z WZ pod zabudowę jednorodzin...

  • Działka Łękawica

    Łękawica

    • 219 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka 59 arów Łękawica k. Tarnowa | Możliwość podziału | Widokowa lokalizacja | Media w zasięgu Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 59 ar...

  • DZIAŁKA LEŚNA- 77 arów
    1 / 3
    DZIAŁKA LEŚNA- 77 arów

    Łękawica

    • 40 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA LEŚNA W OKOLICY ZBIORNIKA SKRZYSZOWSKIEGO!! Do sprzedaży oferujmy  działkę leśną w miejscowości Łękawica w gminie  Tarnów. Powierzchnia 77 arów w jednym kawałku w kształ...

  • Sprzedam lub zamienie mieszkanie Skarpa parter!!!!
    1 / 8
    Sprzedam lub zamienie mieszkanie Skarpa parter!!!!

    Wadowice

    • 580 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lub zamiana na mniejsze mieszkanie.Piękne , przestronne , słoneczne mieszkanie , położone w Wadowicach na Osiedlu Pod Skarpą Przekształcone tylko na własnościowe to (...

  • Działka budowlana przy DK28
    1 / 16
    Działka budowlana przy DK28

    Jaroszowice

    • 135 000 zł cena
    • 2 277 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę małego domu w zielonej, widokowej okolicy z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie. Działka budowlana o powierzchni 2 277 m2 w Jaroszowicach, położ...

  • Duże mieszkanie z ogródkiem
    1 / 16
    Duże mieszkanie z ogródkiem

    Wadowice

    • 399 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 4 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego, klimatycznego mieszkania z ogródkiem w centrum miasta? A może idealnego miejsca na swoją kancelarię, biuro rachunkowe czy studio fotograficzne? Miejsca, któr...

  • Inwestycja z możliwościami – nowoczesna bryła
    1 / 16
    Inwestycja z możliwościami – nowoczesna bryła

    Klecza Górna

    • 1 190 000 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 5 337 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ten nowoczesny, 3-kondygnacyjny dom w stanie deweloperskim to propozycja dla inwestora, który myśli przyszłościowo. Już od wejścia czujesz skalę możliwości – funkcjonalny układ poz...

  • Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogrodem.
    1 / 16
    Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogrodem.

    Wadowice

    • 499 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 621 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Poczuj magię modernistycznej przestrzeni – Twój nowy azyl w sercu Wadowic to adres z duszą Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek w miejscu, które ma prawdziwą duszę i własną histori...

  • Działka budowlana Łękawica gm. Skrzyszów
    1 / 15
    Działka budowlana Łękawica gm. Skrzyszów

    Łękawica

    • 109 000 zł cena
    • 1 079 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W ŁĘKAWICY - ATRAKCYJNE MIEJSCE NA TWÓJ NOWY DOM Przedstawiamy ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w podtarnowskiej miejscowości Łękawica, w gminie...

  • Wynajmę nowoczesne mieszkanie Podhalanin
    1 / 7
    Wynajmę nowoczesne mieszkanie Podhalanin

    Wadowice

    • 2 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Wynajmę nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie (2025 r.) – pierwszy najem. Mieszkanie jest całkowicie nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe. • salon połączony z kuchn...

  • Mieszkanie Wadowice
    1 / 12
    Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 520 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji! Osiedle Pod Skarpą zapewnia bliskość wszystkiego co ważne dla rodziny - szkoła, przedszkole, basen, sklepy, ścieżka rowerowa, s...

  • Sprzedam mieszkanie.
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie.

    Wadowice

    • 390 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Wadowicach na oś pod Skarpą. Mieszkanie własnościowe.

  • Mieszkanie Wadowice, Karmelicka
    Mieszkanie Wadowice, Karmelicka

    Wadowice

    • 955 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 15 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiam bardzo ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania a zasadzie namiastki małego domku zlokalizowanego w Wadowicach. Lokal usytuowany jest w budynku dwu lokalowym częściowo...

  • Dom Łękawica gm. Stryszów
    Dom Łękawica gm. Stryszów

    Łękawica

    • 899 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - gospodarstwo o powierzchni 4,5 ha wraz z klimatycznym domem i stodołą położone w Łękawicy, gmina Stryszów. ZAGOSPODAROWANIE Około 88 arów dzi...

  • Słoneczne mieszkanie 57 m2 z balkonem – Wadowice
    1 / 13
    Słoneczne mieszkanie 57 m2 z balkonem – Wadowice

    Wadowice

    • 443 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Twoja nowa przestrzeń w sercu Wadowic – komfort, słońce i idealne piętro! Wyobraź sobie poranną kawę w słonecznym salonie jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Wadowicach....

  • Działka rekreacyjna z domkiem holenderskim
    1 / 15
    Działka rekreacyjna z domkiem holenderskim

    Jaroszowice

    • 110 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    *Więcej zdjęć w linku pod opisem* Odstąpię prawo do użytkowania działki rekreacyjnej w miejscowości Jaroszowice za Wadowicami w kierunku zbiornika Mucharskiego. Działka o powierzch...

  • Dom Łękawica gm. Skrzyszów
    Dom Łękawica gm. Skrzyszów

    Łękawica

    • 365 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie około 10 km od Tarnowa. To idealna propozycja dla osób szukających mi...