mieszkanie na sprzedaż
23 sty 2025

Mieszkanie Wadowice

woj. Małopolskie pow. wadowicki gm. wadowicki
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 23 styczeń 2025 14:20
339 000 zł 54 m2
339 000 zł 54 m2 6 278 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 54 m2
Cena za metr 6 278 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 1
ID oferty K36970630

Opis

REZERWACJA

Mieszkanie w spokojnym miejscu Wadowic.
Osiedle doskonale zlokalizowane, wokół sklepy, szkoła, basen a zarazem blisko do centrum i ścieżek rowerowych wzdłuż rzeki Skawy.

Mieszkanie w spokojnym bloku na pierwszym pietrze.
Duży salon o powierzchni ok 25 m2 z balkonem na tereny zielone za blokiem.
przedpokój, kuchnia, łazienka i sypialnia. Do mieszkania przynależną jest piwnica.
Blok ocieplony i pomalowany.

Ciekawe mieszkanie, w dobrej lokalizacji

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Szczegóły oferty:
DORADCA
POLSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
34-100 Wadowice ul. Mickiewicza 6

Grzegorz Oleksiński, tel. Pokaż numer telefonu

Bezpieczna transakcja za pośrednictwem DORADCA NIERUCHOMOŚCI:
- darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku,
- preferencyjne warunki opłat i terminy u Notariusza,
- pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży na podstawie polisy OC PZU,
- kompleksowe wsparcie pośrednika podczas całego procesu transakcji.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.
Autorskie prawa majątkowe do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie firmie
POLSKIE BIURO NIERUCHOMOSCI DORADCA NIERUCHOMOSCI
34-100 Wadowice ul. Mickiewicza 6

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody DORADCA NIERUCHOMOŚCI jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.