• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ruciane-Nida
  • Dziekanów Leśny
  • Bogdanówka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Klecza Dolna

(1)
  • Nowoczesny Apartament 78 m2 na granicy z Wadowicam
    1 / 16
    Nowoczesny Apartament 78 m2 na granicy z Wadowicam

    Klecza Dolna

    • 698 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Twój rodzinny azyl na Osiedlu Przy Młynie – Ogród, Cisza i Bezpieczeństwo Lokalizacja, która koi zmysły Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię śpiew ptaków, a nie szum miejskiej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wadowice

    • 529 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Oświęcim
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wadowice

    • 460 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wadowice

    • 459 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wadowice

    • 356 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wadowice

    • 397 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wadowice

    • 225 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wadowice

    • 499 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wadowice

    • 599 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 630 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wadowice ul. Mickiewicza - Mieszkanie w niedużej odległości od sklepu STOP, przedszkola oraz ścisłego centrum. Mieszkanie urządzone ze smakiem gotowe do zamieszkania....

  • Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 4 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia lokal mieszkalny znajdujący się w wolnostojącym budynku dla 10 - 12 osób. Mieszkanie składa się z 6 pokoi, dużego holu, łazienki, toalety i kuchni. Mieszkanie w...

  • Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 425 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis Do sprzedania słoneczne, jasne mieszkanie o pow. 58,46 m2. Zlokalizowany w centrum Wadowic, z widokiem na góry. Mieszkanie bardzo zadbane - 2 lata temu odświeżone....

  • Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 339 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Mieszkanie w spokojnym miejscu Wadowic. Osiedle doskonale zlokalizowane, wokół sklepy, szkoła, basen a zarazem blisko do centrum i ścieżek rowerowych wzdłuż rzeki Sk...

  • Mieszkanie Wadowice
    1 / 6
    Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 455 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 50 m², usytuowane na parterze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni, łazie...

  • Sprzedam lub zamienie mieszkanie Skarpa parter!!!!
    1 / 8
    Sprzedam lub zamienie mieszkanie Skarpa parter!!!!

    Wadowice

    • 580 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lub zamiana na mniejsze mieszkanie.Piękne , przestronne , słoneczne mieszkanie , położone w Wadowicach na Osiedlu Pod Skarpą Przekształcone tylko na własnościowe to (...

  • Duże mieszkanie z ogródkiem
    1 / 16
    Duże mieszkanie z ogródkiem

    Wadowice

    • 399 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 4 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego, klimatycznego mieszkania z ogródkiem w centrum miasta? A może idealnego miejsca na swoją kancelarię, biuro rachunkowe czy studio fotograficzne? Miejsca, któr...

  • Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogrodem.
    1 / 16
    Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogrodem.

    Wadowice

    • 499 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 621 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Poczuj magię modernistycznej przestrzeni – Twój nowy azyl w sercu Wadowic to adres z duszą Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek w miejscu, które ma prawdziwą duszę i własną histori...

  • Wynajmę nowoczesne mieszkanie Podhalanin
    1 / 7
    Wynajmę nowoczesne mieszkanie Podhalanin

    Wadowice

    • 2 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Wynajmę nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie (2025 r.) – pierwszy najem. Mieszkanie jest całkowicie nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe. • salon połączony z kuchn...

  • Mieszkanie Wadowice
    1 / 12
    Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 520 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji! Osiedle Pod Skarpą zapewnia bliskość wszystkiego co ważne dla rodziny - szkoła, przedszkole, basen, sklepy, ścieżka rowerowa, s...

  • Sprzedam mieszkanie.
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie.

    Wadowice

    • 390 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Wadowicach na oś pod Skarpą. Mieszkanie własnościowe.

  • Mieszkanie Wadowice, Karmelicka
    Mieszkanie Wadowice, Karmelicka

    Wadowice

    • 955 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 15 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiam bardzo ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania a zasadzie namiastki małego domku zlokalizowanego w Wadowicach. Lokal usytuowany jest w budynku dwu lokalowym częściowo...

  • Słoneczne mieszkanie 57 m2 z balkonem – Wadowice
    1 / 13
    Słoneczne mieszkanie 57 m2 z balkonem – Wadowice

    Wadowice

    • 443 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Twoja nowa przestrzeń w sercu Wadowic – komfort, słońce i idealne piętro! Wyobraź sobie poranną kawę w słonecznym salonie jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Wadowicach....

  • Mieszkanie Wadowice
    1 / 12
    Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 485 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie położone na osiedlu Kopernika w Wadowicach. Mieszkanie położone na parterze składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i sporego przedpokoju. Mieszkanie pr...

  • Bezczynszowe mieszkanie na parterze
    1 / 15
    Bezczynszowe mieszkanie na parterze

    Wadowice

    • 2 700 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe, wygodne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie | parter | bezczynszowe | spokojna okolica blisko Wadowic. Do wynajęcia komfortowe, bezczynszowe mieszkanie po generalny...