• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Klecza Dolna

(1)
  • Luksusowa rezydencja na sprzedaż koło Wadowic.
    1 / 16
    Luksusowa rezydencja na sprzedaż koło Wadowic.

    Klecza Dolna

    • 2 650 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Marzysz o zamieszkaniu w luksusowym wnętrzu i przestrzeni ? Nie masz czasu na budowę domu? Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaż...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wadowice

    • 1 500 000 zł cena
    • 398 m2 powierzchnia
    • 3 769 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wadowice

    • 2 200 000 zł cena
    • 486 m2 powierzchnia
    • 4 527 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Barwałd Średni

    • 699 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 3 820 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Dom Gorzeń Górny

    Gorzeń Górny

    • 484 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 4 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA ! Widokowy dom zaledwie 10 min od Jeziora Mucharskiego. Gorzeń Górny miejscowość położona 10 minut od Wadowic, 10 minut od Jeziora Mucharskiego. Piękne widoki,...

  • Willa Ponikiew Dom w stylu Kanadyjskim Beskid Mały
    1 / 16
    Willa Ponikiew Dom w stylu Kanadyjskim Beskid Mały

    Wadowice

    • 850 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 4 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący [tel] 0% prowizji!! Kupując nie płacisz prowizji!! Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu kanadyjskim, położony w malowniczej miejscowości Ponikiew, w...

  • Dom Wadowice
    1 / 4
    Dom Wadowice

    Wadowice

    • 599 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż solidny dom wolnostojący, położony w malowniczej okolicy, która gwarantuje jeden z najpiękniejszych widoków w regionie – panoramę całej Babiej Góry. To idealna propozyc...

  • Dom Wadowice okolica
    1 / 12
    Dom Wadowice okolica

    Wadowice

    • 665 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania budynek murowany z pustaka posadowiony na działce o powierzchni 531 mkw. Dom z lat 70 został niedawno wyremontowany, jest bardzo jasny, z dużymi, nowymi oknami PCV....

  • Inwestycja z możliwościami – nowoczesna bryła
    1 / 16
    Inwestycja z możliwościami – nowoczesna bryła

    Klecza Górna

    • 1 190 000 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 5 337 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ten nowoczesny, 3-kondygnacyjny dom w stanie deweloperskim to propozycja dla inwestora, który myśli przyszłościowo. Już od wejścia czujesz skalę możliwości – funkcjonalny układ poz...

  • Luksusowy dom z basenem i sauną k. Wadowic
    1 / 16
    Luksusowy dom z basenem i sauną k. Wadowic

    Wadowice

    • 1 690 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 9 338 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący [tel] KUPUJĄC, NIE PŁACISZ PROWIZJI. Na sprzedaż elegancki, luksusowy dom jednorodzinny, zlokalizowany zaledwie 8 km od centrum Wadowic, wybudowa...

  • Inwestycja w centrum
    1 / 16
    Inwestycja w centrum

    Wadowice

    • 1 890 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa kamienica położona w ścisłym centrum Wadowic, przy ulicy Spadzistej – zaledwie 200 metrów od Placu Jana Pawła II. Wadowice to miasto w południowej Polsce, w...

  • Dom Łękawica gm. Stryszów
    Dom Łękawica gm. Stryszów

    Łękawica

    • 899 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - gospodarstwo o powierzchni 4,5 ha wraz z klimatycznym domem i stodołą położone w Łękawicy, gmina Stryszów. ZAGOSPODAROWANIE Około 88 arów dzi...

  • Dom Wadowice
    1 / 9
    Dom Wadowice

    Wadowice

    • 3 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia dom o powierzchni ok. 100 mkw położony w Wadowicach. Nieruchomość składa się z dwóch sypialni, salonu z jadalnią, kuchni, ganku, łazienki i osobnego WC. Budynek zadban...

  • Dom Łękawica gm. Skrzyszów
    Dom Łękawica gm. Skrzyszów

    Łękawica

    • 365 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie około 10 km od Tarnowa. To idealna propozycja dla osób szukających mi...