• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • DZIAŁKA ROLNA ZAGRODOWA PIETRZEJOWICE
    1 / 16
    DZIAŁKA ROLNA ZAGRODOWA PIETRZEJOWICE

    Pietrzejowice

    • 325 000 zł cena
    • 17 720 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzy Ci się sielska wieś, zaledwie kilka kilometrów od granic Krakowa? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszam na prezentację nieruchomości rolnej, o powierzchni 1,77 h...

  • Działka budowlana, Dobiesz – blisko Piaseczna
    1 / 4
    Działka budowlana, Dobiesz – blisko Piaseczna

    Dobiesz

    • 422 720 zł cena
    • 2 642 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 11/7, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Dobiesz. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, prywatności i bliskości natu...

  • Działka rolno-leśna  – idealna pod dom letniskowy
    1 / 3
    Działka rolno-leśna – idealna pod dom letniskowy

    Mrozy

    • 55 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-leśna Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej i cichej okolicy miasta Mrozy ,otoczona piękną zielenią i bliskością lasu co czyni działkę jeszcze bardzie...

  • Działka usługowa Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Łuczanowice,
    1 / 3
    Działka usługowa Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Łuczanowice,

    Kraków

    • 1 550 000 zł cena
    • 2 814 m2 powierzchnia
    • 551 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka 2814m2 w całości usługowa wszystkie media w drodze dojazd do działki z dwóch stron plus dodatkowo wzdłuż boku 95m możliwośc zrobienia drogi obowiązujący miejscowy plan z...

  • Atrakcyjna działka budowlana Gręzów
    1 / 2
    Atrakcyjna działka budowlana Gręzów

    Gręzów

    • 155 000 zł cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Gręzów. Położenie: kilka kilometrów od granicy miasta, z dobrym dojazdem drogą asfaltową Wielkość: 770 m² — wysta...

  • Dwie działki blisko Warszawy - gotowe pod budowę
    1 / 3
    Dwie działki blisko Warszawy - gotowe pod budowę

    Bolesławów

    • 410 000 zł cena
    • 1 765 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane w Bolesławowie (gm. Wiązowna) Oferujemy dwie atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną, położone w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim d...

  • Działka rekreacyjna Szubin
    1 / 15
    Działka rekreacyjna Szubin

    Szubin

    • 199 000 zł cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Gotowa działka ROD z komfortowym domkiem | 630 m² | blisko lasu | szybki dojazd z Bydgoszczy Szukasz miejsca, w którym naprawdę odpoczniesz...

  • Działka inwestycyjna 1,4 ha – Słajszewo
    1 / 3
    Działka inwestycyjna 1,4 ha – Słajszewo

    Słajszewo

    • 630 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1,4 ha (14 000 m²) położona w miejscowości Słajszewo, gmina Choczewo, w rejonie dynamicznie rozwijającym się w związku z budową elektrowni jądrowe...

  • Działka rolna Gm.Goleniów na sprzedaż
    1 / 11
    Działka rolna Gm.Goleniów na sprzedaż

    Komarowo

    • 397 000 zł cena
    • 140 073 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka rolna położona w obrębie Inina, w gminie Goleniów, województwo zachodniopomorskie. Nieruchomość o powierzchni 14,0073 ha oferuje wyją...

  • Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Storczykowa
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Storczy...

    Poznań

    • 1 115 000 zł cena
    • 1 208 m2 powierzchnia
    • 924 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szukasz przestrzeni w mieście, której nie ograniczają metraże typowych parceli? Prezentujemy nieruchomość, której największą wartością jest rozległa działka o powierzchni 1208 m²....

  • Działka przemysłowa Rudno gm. Krzeszowice,
    1 / 4
    Działka przemysłowa Rudno gm. Krzeszowice,

    Rudno

    • 685 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 685 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka z halą produkcyjno-magazynowa znajdująca się przy zjeździe z autostrady A4 w miejscowości Grojec ( trasa Kraków-Katowice) Działka 10 ar.  z halą - 120 m2   Idealne miejsc...

  • Działka budowlana Zakopane widok, spokojna okolica
    1 / 11
    Działka budowlana Zakopane widok, spokojna okolica

    Zakopane

    • 699 000 zł cena
    • 695 m2 powierzchnia
    • 1 006 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż Zakopane widok na Tatry, ul. Zoniówka Na sprzedaż widokowa działka budowlana w Zakopanem położona w spokojnej i malowniczej części miasta przy ul. Zo...

  • Działka budowlana Klimontów gm. Proszowice
    1 / 14
    Działka budowlana Klimontów gm. Proszowice

    Klimontów

    • 400 000 zł cena
    • 5 013 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka o powierzchni 50 arów - Klimontów Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 50 arów, położoną w miejscowości Klimontów. Nieruchomość posiada bezpoś...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Tarnówka

    • 75 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kilka działek położonych w spokojnej miejscowości Tarnówka w gminie Kłodawa. Nieruchomości znajdują się przy drodze asfaltowej, co zapewnia wygodny dojazd przez cały ro...

  • Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Lubsko

    • 120 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 8 działek o powierzchni od 0.0857 ha do 0,1233 ha w Lubsku (pow. Żary) przy pięknej nowo wybudowanej ul. Gdańskiej w cenie 120 zł za m2. Są to działki rolne w granicach mi...

  • Sprzedam działkę ROD,,, Arenda,, Gliwice
    1 / 8
    Sprzedam działkę ROD,,, Arenda,, Gliwice

    Gliwice

    • 42 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działke 310m na ROD ARENDA przy ulicy Akademickiej w Gliwicach , na działce znajduje się murowana altana , prąd , wedzarnia z cegły klinkierowej ,oczko wodne 2x4m komp...

  • Działka ROD Sianów
    1 / 3
    Działka ROD Sianów

    Sianów

    • 5 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odsprzedam dzierżawę działki ROD Słoneczny w Sianowie. Działka znajduje się na granicy ROD, dojazd również od strony wysypiska. Prąd na działkach obok, do podłączenia. Na działce s...

  • Działka z lasem, wydane WZ - Krągola, 1,17 ha
    1 / 5
    Działka z lasem, wydane WZ - Krągola, 1,17 ha

    Krągola Pierwsza

    • 1 280 000 zł cena
    • 11 633 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz idealnego miejsca na budowę domu, gdzie z tarasu będziesz mieć widok na ścianę lasu, a jednocześnie dojazd do Konina zajmie Ci zaledwie kilka minut? Ta oferta jest dla Cieb...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ ROD STARE STAWY OŚWIĘCIM
    1 / 12
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ ROD STARE STAWY OŚWIĘCIM

    Oświęcim

    • 60 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam do sprzedania działkę ROD położoną w Oświęcimiu obręb Stare Stawy. Działka rekreacyjna ma powierzchnię 337m2. Na działce znajdują się: - 2 szklarnie (jedna duża, druga mniejsza...

  • Działka budowlana Wycinki Osowskie gm. Żabia Wola,
    1 / 5
    Działka budowlana Wycinki Osowskie gm. Żabia Wola,

    Wycinki Osowskie

    • 399 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna, w pełni zagospodarowana działka o powierzchni 1000 m², idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub jako inwestycja. Działka jest ogrodzona, zadbana i obsad...