• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka budowlana w okolicy Jeziora Kalwa
    1 / 10
    Działka budowlana w okolicy Jeziora Kalwa

    Michałki

    • 250 000 zł cena
    • 1 598 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka położona w letniskowej miejscowości Michałki gm. Pasym, powiat szczycieński, 500 m od jeziora Kalwa. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku jedn...

  • Działka budowlana Nasutów gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nasutów gm. Niemce

    Nasutów

    • 171 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż Nasutów, gm. Niemce (nr 1499/3) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1099 m, położona w Nasutowie, w gminie Niemce zaledwie ok. 10 km od granic...

  • Działka budowlana Rudka Kozłowiecka gm. Niemce
    1 / 6
    Działka budowlana Rudka Kozłowiecka gm. Niemce

    Rudka Kozłowiecka

    • 230 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki budowlanej pod budowę Swojego domu? Sprawdź tą ofertę, bo może jest ona właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 18 arów, położona w atr...

  • Działka inwestycyjna Malanów gm. Lutomiersk,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Malanów gm. Lutomiersk,

    Malanów

    • 129 000 zł cena
    • 1 847 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w miejscowości Malanów w powiecie pabianickim, 40 minut samochodem od centrum Łodzi i 15 min od Aleksandrowa Łódzkiego. Malanów t...

  • Działki z możliwością zabudowy, dojście do jeziora
    1 / 8
    Działki z możliwością zabudowy, dojście do jeziora

    Blanki

    • 599 000 zł cena
    • 13 682 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Malowniczo położone działki oddalone o 400 m od jeziora Blanki. Na oferowanym terenie można wybudować do trzech budynków mieszkalnych. Działki położone w bezpośrednim sąsiedztwie o...

  • Działka budowlana w Sanoku, blisko centrum
    1 / 7
    Działka budowlana w Sanoku, blisko centrum

    Sanok

    • 90 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka położona w Sanoku, na terenie obrębu Dąbrówka. Zlokalizowana jest ona na osiedlu mieszkalnym, w sąsiedztwie domów istniejących i no...

  • Działka z możliwością zabudowy, dojście do jeziora
    1 / 7
    Działka z możliwością zabudowy, dojście do jeziora

    Blanki

    • 286 455 zł cena
    • 4 407 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Malowniczo położona działka oddalona o 400 m od jeziora Blanki. Położona w bezpośrednim sąsiedztwie odrestaurowanego i zadbanego ekologicznego Siedliska Blanki. Wraz ze sprzedażą d...

  • Działka inwestycyjna Łęczna, Chełmska
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Łęczna, Chełmska

    Łęczna

    • 998 600 zł cena
    • 4 993 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Poszukujesz działki pod inwestycję? Poszukujesz działki w dobrej lokalizacji, widocznej i ze świetnym połączeniem komunikacyjnym? Sprawdź tą ofertę! LOKALIZACJA Oferta nieruchomoś...

  • Działka z widokiem Świnna
    1 / 8
    Działka z widokiem Świnna

    Świnna

    • 95 000 zł cena
    • 1 731 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż widokowa działka rolna zlokalizowana w Świnnej (gmina Świnna, województwo śląskie) o powierzchni 1731 m². Nieruchomość znajduje się w spokojnej, górskiej okolicy i ofe...

  • Działka inwestycyjna Kraszew gm. Andrespol, Rokicińska
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Kraszew gm. Andrespol, Rokicińska

    Kraszew

    • 399 000 zł cena
    • 1 479 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w miejscowości Kraszew w gminie Andrespol, 10 minut samochodem od granic Łodzi, niemalże na obrzeżach Andrespola. Działka przy sa...

  • Wyjątkowa działka z linią brzegową, pod zabudowę
    1 / 8
    Wyjątkowa działka z linią brzegową, pod zabudowę

    Cerkiewnik

    • 1 525 000 zł cena
    • 15 220 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki w miejscowości Cerkiewnik, z własną ponad 100 metrową linią brzegową jeziora Limajno. Okolica wyjątkowo cicha i spokojna nad jeziorem nazywanym...

  • Sząbruk, działka z pozwoleniem na budowę domu
    1 / 9
    Sząbruk, działka z pozwoleniem na budowę domu

    Sząbruk

    • 229 000 zł cena
    • 1 709 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1709 m2 położona przy ul. Hermana w Sząbruku. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Aktualnie działa posiada wydane pozwole...

  • Działka rekreacyjna z linią brzegową jeziora
    1 / 9
    Działka rekreacyjna z linią brzegową jeziora

    Zełwągi

    • 360 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W SKRÓCIE Atrakcyjna działka z własną linią brzegową jeziora Głębokie, w miejscowości Zełwągi k/ Mikołajek. Idealna na rekreację - przyczepę kempingową, mobilny domek. LOKALIZACJ...

  • Działka budowlana, las, jeziora, willowa dzielnica
    1 / 11
    Działka budowlana, las, jeziora, willowa dzielnica

    Olsztyn

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 451 m2 powierzchnia
    • 793 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej wraz z pozwoleniem na budowę i indywidualnym projektem domu jednorodzinnego w prestiżowej dzielnicy Olsztyna -Redykajnach ul. Żbicza...

  • Działka inwestycyjno-przemysłowa 6000m2 w centrum Polski
    1 / 5
    Działka inwestycyjno-przemysłowa 6000m2 w centrum Polski

    Nowy Karolinów

    • 150 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow 6000m2 oznaczoną nr 6/3 zlokalizowaną bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 719 w miejscowości Karolinów Nowy poomiędzy Skierniew...

  • Działka z lasem 13 km od Olsztyna
    1 / 9
    Działka z lasem 13 km od Olsztyna

    Barczewko

    • 200 000 zł cena
    • 4 769 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zaciszna działka położona w miejscowości Barczewko (gm. Barczewo) 13 km od Olsztyna. Idealna dla miłośników sielskiego klimatu i wypoczynku z dala od miasta. Możliwość uzyskania wa...

  • Sprzedam zabudowaną działkę 0,42 ha w Oborach
    1 / 5
    Sprzedam zabudowaną działkę 0,42 ha w Oborach

    Obory

    • 300 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę po byłej bazie SKR w Oborach. Powierzchnia 0,42 ha Oznaczenie - Bi Media - przyłącze energetyczne na działce, woda - studnia głębinowa. Działka w 70 % utwardzona p...

  • Giedajty, atrakcyjna działka inwestycyjna
    1 / 9
    Giedajty, atrakcyjna działka inwestycyjna

    Giedajty

    • 600 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej leżącej bezpośrednio przy trasie nr 527 Olsztyn - Morąg w miejscowości Giedajty. Teren płaski z urządzonym wjazdem, doskonale wid...

  • Działka inwestycyjna Olsztynek - Mierki
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Olsztynek - Mierki

    Mierki

    • 2 500 000 zł cena
    • 50 260 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni ponad 5 hektarów w odległości 1,2 km od Olsztynka z możliwością uzyskania warunków zabudowy mieszkaniowej. Idealna przestrzeń do mieszka...

  • Działka budowlana, Księżno, las i sielski klimat
    1 / 9
    Działka budowlana, Księżno, las i sielski klimat

    Księżno

    • 90 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego w miejscowości Księżno. Spokojna miejscowość oddalona od miejskiego hałasu...